KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Valorant Crosshair

Valorant crosshair ayarlamak kimilerine göre zor olabilir. Crosshair ayarları kişilerin kendilerine göre ayarlaması gereken hassas bir konudur. Ama bu örnek crosshairları referans alarak kendinize en uygun haline getirebilirsiniz. Oyunda crosshair kimi zaman büyük bir avantaj sağlayabilir. Rakibin kafasını daha kolay hedef alabilirsiniz. Riot Games’in valorant için yaptığı yeni güncelleme ile yakın nişangah, birincil ve operator ile marshall silahları için özel crosshair ayarları var. Eğer isterseniz hepsini ayarlamak istiyorsanız ayarlar menüsünde profesyonel nişangahı açmanız gerekecektir. Eğer istemiyorsanız kapatabilirsiniz. Şimdi oyunu profesyonel olarak oynamayı sevenler için crosshairların ayarlarını yazacağım:

Valorantt 2

Birincil İçin Crosshair Ayarları

-Nokta şekilde kullanmak istiyorsanız ayarlar şu şekilde: -Dış çizgilerin hepsi kapalı ayrıca isteğe bağlı olarak ana çizgilerde kapalı. -İç çizgi ayarlarında ise saydamlık 1, çizgi uzunluğu 2, çizgi kalınlığı 3, çizgi uzaklığı 0

-Eğer küçük artı şeklinde olmasını istiyorsanız ayarlar şu şekilde: -Dış çizgiler yine kapalı ama ana çizgiler isteğe bağlı açık veya kapalı kalabilir. -İç çizgi ayarlarında ise saydamlık 1, çizgi uzunluğu 4, çizgi kalınlığı 1, çizgi uzaklığı 0

-Eğer rakibin kafası kadar boşluklu bir artı olsun istiyorsanız ayarlar şu şekilde: -Dış çizgiler kapalı isteğe bağlı olarak ana çizgi ayarlarını açıp kapayabilirsiniz. -İç çizgi ayarlarında ise saydamlık 1, çizgi uzunluğu 6, çizgi kalınlığı 2, çizgi uzaklığı 4

Eğer profesyonel olarak kullanmak istemeyenler ayarlardan gelişmiş seçenekleri kapatıp sadece bunları yapabilir. Pro kullanmak isteyenlerin birincil seçeneklerde ve yakınlaştırma ayarlarında bunları yapabilir. Şimdi gelelim operatör ve marshall için olan ayarlara:

Valo Crosshair

Keskin Nişancı İçin Crosshair Ayarları

-Eğer küçük bir noktada daha iyi oynayabiliyorsanız kullanmanız gereken ayarlar şu şekilde: -Merkez nokta açık, merkez nokta saydamlığı 0,788, merkez nokta kalınlığı 0,752 şeklinde ayarlayarak kullanabilirsiniz.

-Eğer büyük bir noktada oynamak size daha kolay geliyorsa kullanmanız gereken ayarlar şu şekilde: -Merkez nokta açık, merkez nokta saydamlığı 0,8, merkez nokta kalınlığı 1,4 şeklinde ayarlayarak kullanabilirsiniz.

-Eğer keskin nişancı dürbününde çok iyiyseniz ve herhangi bir noktaya ihtiyaç duymuyorsanız aynı ayarlar yerine gelip merkez noktayı kapatabilirsiniz. Böylelikle diğer ayarlarla uğraşmanıza gerek kalmaz.

İçerik
RDR 2 ERR_GX_STATE Hatası Nasıl Çözülür?

Red Dead Redemption 2, Rockstar Games tarafından birçok oyuncunun beğenisine kısa süre önce sunuldu. Her1

2 dk. 34 Okundu
İçerik
En Güzel Oyunlar 2021

En Güzel Oyunlar 2021 , Oyun dünyası dijital platformlarda kullanılan çeşitli oyunlar sayesinde oldukça renkli1

3 dk. 18 Okundu
İçerik
Mahjong Oyunu

Mahjong, Çin ülkesinde meydana bir tahta oyunu olmaktadır. Domino setine benzediği için "Çin domino" olarak1

3 dk. 120 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.