KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Akıllı Telefonlar İçin Ücretsiz Sağlık Uygulamaları

Her geçen gün gelişim gösteren teknolojiyle birlikte akıllı telefonlar sayesinde birçok şeyin kontrolünü rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Bunlardan biri de sağlık rutinlerinizdir. Yeni yayınlanan uygulamalarla birlikte nabız kontrolü başta olmak üzere regl düzenine kadar birçok konunun takibini kolayca yapabiliyorsunuz. Bu sayede sağlığınızı kontrol altında tutabiliyor, doktorunuzla iletişime geçtiğinizde onlara bilgileri daha net bir şekilde aktarabiliyorsunuz. Tam olarak bu noktada sağlık uygulamaları size adeta bir kurtarıcı gibi yardımcı oluyor. Biz de gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz çok fonksiyonlu sağlık uygulamaları önerileri sunarak sağlığınıza daha fazla dikkat etmeniz için yardımcı oluyoruz.

Sağlık Uygulamaları Ne İşe Yarar?

Google Play Store ve App Store’da yer alan ücretsiz sağlık uygulamalarının sunmuş olduğu birçok avantaj bulunuyor. Bu avantajları göz önünde bulundurduğumuzda ilgili uygulamaların sağlığımıza neler kattığını görebilirsiniz. Her anlamda birçok kriteri kontrol altında tutabilmek sağlık problemleriyle karşılaşma olasılığını ortadan kaldıracaktır.

Android ve iPhone İçin En İyi ve En Popüler Sağlık Uygulamaları

Akilli Telefonlar Icin Ucretsiz Saglik Uygulamalari 2
Ücretsiz Sağlık Uygulamaları

Bu başlık altında günümüzün en popüler ve en işlevsel ücretsiz sağlık uygulamalarını bulabilir, indirme linkleri aracılığıyla cihazınıza indirebilirsiniz.

Bkz: Android Telefonlara OBB+APK Dosyalarıyla Uygulama Yükleme Nasıl Yapılır?

Adım Sayar – Ücretsiz Pedometre

Bu içeriğimize ilk olarak “Adım Sayar – Ücretsiz Pedometre” adlı uygulamayla başlayalım. Bugüne kadar ücretsiz sağlık uygulamaları arasında akıllı telefonlar için yayınlanmış olan; en popüler ve en doğru sonuç veren uygulamalardan biridir. Söz konusu uygulama aracılığıyla gerçekleştirebileceğiniz işlemler aşağıda verilmiştir.

  • Yürüme mesafesini hesaplar.
  • Yakılan kaloriyi sizlere rapor halinde sunar.
  • İçilen su miktarını takip edebilirsiniz.
  • Uyku düzeninizi kontrol altında tutabilirsiniz.

Adım Sayar uygulamasının bu özellikleri sebebiyle günlük hayatta sizlere birçok katkı sağlayacağını söyleyebiliriz.

Adım Sayar – Ücretsiz Pedometre uygulamasını indirmek için bu bağlantıyı kullanın.

E – Nabız

T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından ülkede yaşayan vatandaşların sağlıksal konularda birçok işlem yapabilmesi için geliştirilen uygulamadır. Bu uygulamayı bir nevi eski zamanlardan bildiğimiz sağlık karnesi olarak görebilirsiniz. Hastane randevularınızı buradan yönetebilir, daha önceki hastane ziyaretlerinizde yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını buradan görebilirsiniz. Bu uygulamaya giriş yapmak için e – devlet şifrenizin olması gerekmektedir.

E – Nabız uygulamasını indirmek için bu bağlantıyı kullanın.

Samsung Health

Samsung, son zamanlarda piyasaya sürdüğü telefon modellerinde insan sağlığına fazlasıyla önem verdiği için tüm kullanıcıların rahatlıkla kullanabilmesi için ücretsiz sağlık uygulamaları sunuyor. Samsung Health adı verilen bu uygulama aracılığıyla birçok işlemi kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz. Bir günün tamamını telefon başında geçiriyor ancak bir türlü kontrol edemiyorsanız yapmanız gereken sağlık uygulaması olan Samsung Health’ı indirmek ve takip işlemlerini buradan gerçekleştirmektir.

Samsung Health uygulamasını indirmek için bu bağlantıyı kullanın.

Bu içeriğimizde günümüzün en popüler ücretsiz sağlık uygulamaları ile ilgili detaylı bilgileri sizlerle paylaşarak sağlığınıza verdiğiniz önemi kat kat arttırmanızı sağlıyoruz. Her anlamda başarılı sonuçlar alabileceğinizden emin olabilirsiniz. Bu uygulamaların dışında eğer ki iOS işletim sistemli bir cihaz kullanıyorsanız App Store aracılığıyla çeşitli uygulamalara ulaşabilirsiniz.

İçerik
Nova 8 Pro 5G

Nova 8 Pro 5G Huawei markasının belirlediği üretim ve satış çizgisinde Nova 8 Pro 5G;1

5 dk. 20 Okundu
İçerik
LG Q52

LG Q52 Güney Koreli telefon üreticisi LG, yeni modelini piyasaya sundu. Orta sınıf özelliklere sahip1

5 dk. 8 Okundu
İçerik
Samsung Galaxy S20 FE 5G

Galaxy S20 FE 5G , teknoloji devleri arasında yer alan Samsung geliştirdiği inovatif cihazlarla adından1

5 dk. 8 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al