Ana Sayfa Sosyal Medya Twitter Toplu Beğeni Silme Nasıl Yapılır?

Twitter Toplu Beğeni Silme Nasıl Yapılır?

Twitter-Toplu-Begeni-Silme-Nasil-Yapilir
Twitter-Toplu-Begeni-Silme-Nasil-Yapilir

Twitter, dünyada milyonlarca kullanıcıya sahip günümüzün önde gelen sosyal medya platformlarından biridir. Hâl böyle olunca aktif olarak kullandığınız bu platformun içerisinde geçmişte yaptığınız beğeni, tweet ve retwett işlemlerinden pişmanlık duyabilirsiniz. Bu doğrultuda twitter beğeni silme işlemlerinizi herhangi bir program kullanmanıza gerek olmadan sadece tek bir kod yardımıyla gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu yazımızda twitter toplu beğeni silme kodu 2020 ile ilgili bilgiler birer birer sizlere sunulacak olup bu kodu nasıl kullanacağınıza dair bilgiler de aktarılacaktır.

Twitter Toplu Beğeni Silme Kodu 2020

Twitter’da takip ettiğiniz kişilerin paylaşmış olduğu içerikleri sürekli olarak beğenmiş ve bu beğenileri artık tamamen silmenin vakti gelmişse aşağıdaki adımlar sayesinde twitter toplu beğeni silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  1. Bilgisayarınızdaki tarayıcıdan Twitter’da kullanıcı adı ve şifrenizle oturum açın.
  2. Profilinize giriş yapın.
  3. Profilinizde beğenilerin sayısının gösterildiği bir bölüm olacaktır. Bu bölüme tıklarken aynı anda “F12″ tuşuna basın.
  4. Ekranınızda bambaşka bir görünüm belirecek. Bu tuşa bastığınızda geliştirici araçlarına ulaşmış oluyorsunuz.
  5. Aşağıda sizinle paylaştığımız beğeni silme kodu “Console” bölümüne yazıldıktan sonra onaylamak için “ENTER” tuşuna basın.
  6. Bu işlemden sonra yaptığınız tüm beğeniler silinecektir.
İlginizi Çekebilir:  Numara Komşusu Nasıl Bulunur?

Twitter Toplu Beğeni Silme Resimli Anlatım

Twitter toplu beğeni silme kodu 2020 işlemi için aşağıdaki anlatımı takip edebilirsiniz.

twitter toplu beğeni silme
twitter toplu beğeni silme kodu 2020, twitter toplu beğeni silme programı

Twitter Toplu Beğeni Silme Programı

Twitter beğenilerinizi belirttiğimiz kod yardımıyla silebileceğiniz gibi aynı zamanda bazı internet sitelerine üye olarak da silme imkanınız bulunuyor. Bu doğrultuda aşağıda bulunan listedeki sitelere üye olup giriş yaparak tweet beğeni silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

1- TweetDelete

Tweet Delete tamamen ücretsiz ve güvenilir bir yazılımdır. İnternet sitesine twitter kullanıcı adınızı ve şifrenizi kullanarak giriş yapabilirsiniz.

2- UnFavinator

UnFavinator son zamanlarda en popüler tweet silme uygulamalarından biridir. Herhangi bir ücret talep etmiyor olması uygulamayı tercih edenlerin sayısında artışa sebep oluyor.

3- CircleBoom

CircleBoom tweet silme alanında en eski internet sitelerinden biridir. Her geçen gün işlevini ve popülerliğini kaybediyor olsa da tek kullanımlık işinizi görebilir.

4-TweetDeleter

TweetDeleter ücretsiz, basit arayüzlü ve kullanımı kolay olan bir internet sitesidir. Burada sadece tweet beğeni silme işlemi değil buna benzer birçok işlemi ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  10 Adımda Ücretsiz Tinder Plus Nasıl Alınır?
Her geçen gün teknoloji ve bilgisayara olan ilgimin artmasıyla edindiğim bilgileri bu site aracılığıyla sizlerle paylaşıyorum. Beni aşağıdaki sosyal medya adreslerimden takip edebilirsiniz.

Yanıtla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz