KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Twitter Toplu Beğeni Silme Nasıl Yapılır?

Twitter , dünyada milyonlarca kullanıcıya sahip günümüzün önde gelen sosyal medya platformlarından biridir. Hâl böyle olunca aktif olarak kullandığınız bu platformun içerisinde geçmişte yaptığınız beğeni, tweet ve retwett işlemlerinden pişmanlık duyabilirsiniz. Bu doğrultuda twitter beğeni silme işlemlerinizi herhangi bir program kullanmanıza gerek olmadan sadece tek bir kod yardımıyla gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu yazımızda twitter toplu beğeni silme kodu 2020 ile ilgili bilgiler birer birer sizlere sunulacak olup bu kodu nasıl kullanacağınıza dair bilgiler de aktarılacaktır.

Twitter Toplu Beğeni Silme Kodu 2020

Twitter’da takip ettiğiniz kişilerin paylaşmış olduğu içerikleri sürekli olarak beğenmiş ve bu beğenileri artık tamamen silmenin vakti gelmişse aşağıdaki adımlar sayesinde twitter toplu beğeni silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  1. Bilgisayarınızdaki tarayıcıdan Twitter’da kullanıcı adı ve şifrenizle oturum açın.
  2. Profilinize giriş yapın.
  3. Profilinizde beğenilerin sayısının gösterildiği bir bölüm olacaktır. Bu bölüme tıklarken aynı anda “F12″ tuşuna basın.
  4. Ekranınızda bambaşka bir görünüm belirecek. Bu tuşa bastığınızda geliştirici araçlarına ulaşmış oluyorsunuz.
  5. Aşağıda sizinle paylaştığımız beğeni silme kodu “Console” bölümüne yazıldıktan sonra onaylamak için “ENTER” tuşuna basın.
  6. Bu işlemden sonra yaptığınız tüm beğeniler silinecektir.

Twitter Toplu Beğeni Silme Resimli Anlatım

Twitter toplu beğeni silme kodu 2020 işlemi için aşağıdaki anlatımı takip edebilirsiniz.

Twitter Toplu Beğeni Silme

twitter toplu beğeni silme kodu 2020, twitter toplu beğeni silme programı

Twitter Toplu Beğeni Silme Programı

Twitter beğenilerinizi belirttiğimiz kod yardımıyla silebileceğiniz gibi aynı zamanda bazı internet sitelerine üye olarak da silme imkanınız bulunuyor. Bu doğrultuda aşağıda bulunan listedeki sitelere üye olup giriş yaparak tweet beğeni silme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

1- TweetDelete

Tweet Delete tamamen ücretsiz ve güvenilir bir yazılımdır. İnternet sitesine twitter kullanıcı adınızı ve şifrenizi kullanarak giriş yapabilirsiniz.

2- UnFavinator

UnFavinator son zamanlarda en popüler tweet silme uygulamalarından biridir. Herhangi bir ücret talep etmiyor olması uygulamayı tercih edenlerin sayısında artışa sebep oluyor.

3- CircleBoom

CircleBoom tweet silme alanında en eski internet sitelerinden biridir. Her geçen gün işlevini ve popülerliğini kaybediyor olsa da tek kullanımlık işinizi görebilir.

4-TweetDeleter

TweetDeleter ücretsiz, basit arayüzlü ve kullanımı kolay olan bir internet sitesidir. Burada sadece tweet beğeni silme işlemi değil buna benzer birçok işlemi ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Nedir
Zoom Nedir, Zoom Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Zoom, uzaktan eğitim sürecinin hayatımıza girmesiyle birlikte hep birlikte tanımaya başladığımız görüntülü sohbet platformlarından biridir.1

3 dk. 2203 Okundu
İçerik
WhatsApp Sesli Mesaj Gönderemiyorum Çözümü

WhatsApp Sesli Mesaj Gönderemiyorum son zamanlarda yeni cihaz alan kişilerin başına gelen en önemli sorunlardan1

2 dk. 139 Okundu
Nedir
Bip Nedir, Bip Hesabı Nasıl Silinir, Bip Hesap İptal Etme Nasıl Yapılır?

Bip, ülkemizdeki teknolojik gelişmelerin sosyal medya tarafına en önemli yansımasıdır. Turkcell’in öncülüğünde ilerlemeye devam eden1

3 dk. 3641 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.