KATEGORİLER
Kripto Al Sat


The Sims 4 Nedir

The Sims 4 nedir Sims 4 bir gerçek hayata dayalı oyundur. Bu oyunda bir sims karakteri oluşturarak başlıyorsunuz. Karakter tasarımını yaparken sizlere oldukça geniş seçenekler sunuluyor. Karakteri siyahi, beyaz, asyalı, küçük bir çocuk, genç, yetişkin, yaşlı yapma seçenekleri ve bir çok ten rengi seçeneği var. Ten rengi, göz rengi, kıyafet ve takı seçenekleri de çok fazla. Sims 4’ün size verdiği imkanlarla kolayca hayalinizdeki hayatı oluşturabilirsiniz. İstediğiniz gibi bu aileyi yönetebilirsiniz. Aileyi oluşturduktan sonra size sunulan biomları ve size sunulan hazır evler veya boş arazileri seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Eğer bir ev satın aldıysanız arta kalan para ile evin sevmediğiniz eşyaları satıp yerine başka dekorasyonlar koyabilirsiniz. Boş arazi aldıysanız evi oluşturup sonra evi dekorasyonlarla süsleyebilirsiniz.

sims 4

The Sims 4 oyunu sunduğu bu imkanlar dışında aynı zamanda oyunda iş imkanları sunuyor. Oyunda istediğiniz mesleği yapabiliyorsunuz. Her ne kadar oyundaki diğer simsler başka bir oyuncu tarafından yönetilmese de oldukça güzel programlanmış bir oyun. Ayrıca yaptığınız evleri çevrimiçi bir şekilde paylaşabilirsiniz. Aynı şey tasarladığınız karakterler içinde geçerli.

Oyun güncel olduğu için farklı mod paketleri de çıkartıyorlar. Oyundaki eksik olan şeyleri maalesef satın almak zorundasınız. Eğer daha iyi bir oyun deneyimi istiyorsanız. Tabi bu paketlerin hepsinin pahalı olduğu anlamına gelmiyor. Bazı paketler ucuz bazıları ise pahalı ama paketlerin hepsi kalite işler çıkartmış durumda. Bu yüzden oyunda en çok olmasını istediğiniz bir paketi satın aldıktan sonra pişman olmayacağınıza eminim.

simss 4

The Sims 4 oyununda çocuk yetiştirebilirsiniz. Bu çocuğun başarılımı olacağını ya da asi bir çocuk olacağını mı seçebilirsiniz. Oyunda para kazanıp evinize yeni eklemeler yapabilirsiniz. Oyunda para kazanmanın pek çok yolu var. Bunlardan bazıları ressamlık, aşçılık, heykelcilik, veterinerlik vb. işler. Tabi her güzel hayatın bir sonu vardır. Sims karakterinizin ölmesine izin veremezsiniz. Eğer sims karakterinizi çok iyi korursanız da bu sefer de yaşlılıktan ölecektir. En azından oyunun daha gerçekçi olmasını sağlıyor.

Bu oyun yabancı bir yapım olduğu için oyunu satın almak için yaklaşık olarak 300 tl vermeniz gerekiyor. Bazen de indirime girebiliyor.

İçerik
PUBG Msvcp140.dll Hatası Çözümü

PUBG Msvcp140.dll Hatası Çözümü , Tencent’in piyasaya sürdüğü PUBG oyunu bir tür hayatta kalma oyunudur.1

4 dk. 25 Okundu
İçerik
Kelimelik Oyun Hilesi

Kelimelik Oyun Hilesi, kelime oyunları oynayanların sıklıkla başvurdukları bir yöntemdir. Kelime oyunları ingilizce scrabble oyunundan1

3 dk. 81 Okundu
Nedir
Tencent

Pubg Mobile dünyanın en popüler oyunları arasında yer alıyor. Pek çok oyuncusu bulunan oyun, telefon1

7 dk. 1108 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al