KATEGORİLER
Kripto Al Sat


The Sims 4 Nedir

The Sims 4 nedir Sims 4 bir gerçek hayata dayalı oyundur. Bu oyunda bir sims karakteri oluşturarak başlıyorsunuz. Karakter tasarımını yaparken sizlere oldukça geniş seçenekler sunuluyor. Karakteri siyahi, beyaz, asyalı, küçük bir çocuk, genç, yetişkin, yaşlı yapma seçenekleri ve bir çok ten rengi seçeneği var. Ten rengi, göz rengi, kıyafet ve takı seçenekleri de çok fazla. Sims 4’ün size verdiği imkanlarla kolayca hayalinizdeki hayatı oluşturabilirsiniz. İstediğiniz gibi bu aileyi yönetebilirsiniz. Aileyi oluşturduktan sonra size sunulan biomları ve size sunulan hazır evler veya boş arazileri seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Eğer bir ev satın aldıysanız arta kalan para ile evin sevmediğiniz eşyaları satıp yerine başka dekorasyonlar koyabilirsiniz. Boş arazi aldıysanız evi oluşturup sonra evi dekorasyonlarla süsleyebilirsiniz.

Sims 4

The Sims 4 oyunu sunduğu bu imkanlar dışında aynı zamanda oyunda iş imkanları sunuyor. Oyunda istediğiniz mesleği yapabiliyorsunuz. Her ne kadar oyundaki diğer simsler başka bir oyuncu tarafından yönetilmese de oldukça güzel programlanmış bir oyun. Ayrıca yaptığınız evleri çevrimiçi bir şekilde paylaşabilirsiniz. Aynı şey tasarladığınız karakterler içinde geçerli.

Oyun güncel olduğu için farklı mod paketleri de çıkartıyorlar. Oyundaki eksik olan şeyleri maalesef satın almak zorundasınız. Eğer daha iyi bir oyun deneyimi istiyorsanız. Tabi bu paketlerin hepsinin pahalı olduğu anlamına gelmiyor. Bazı paketler ucuz bazıları ise pahalı ama paketlerin hepsi kalite işler çıkartmış durumda. Bu yüzden oyunda en çok olmasını istediğiniz bir paketi satın aldıktan sonra pişman olmayacağınıza eminim.

Simss 4

The Sims 4 oyununda çocuk yetiştirebilirsiniz. Bu çocuğun başarılımı olacağını ya da asi bir çocuk olacağını mı seçebilirsiniz. Oyunda para kazanıp evinize yeni eklemeler yapabilirsiniz. Oyunda para kazanmanın pek çok yolu var. Bunlardan bazıları ressamlık, aşçılık, heykelcilik, veterinerlik vb. işler. Tabi her güzel hayatın bir sonu vardır. Sims karakterinizin ölmesine izin veremezsiniz. Eğer sims karakterinizi çok iyi korursanız da bu sefer de yaşlılıktan ölecektir. En azından oyunun daha gerçekçi olmasını sağlıyor.

Bu oyun yabancı bir yapım olduğu için oyunu satın almak için yaklaşık olarak 300 tl vermeniz gerekiyor. Bazen de indirime girebiliyor.

İçerik
En İyi Strateji Oyunları

En İyi Strateji Oyunları , son yıllarda strateji türünde oyunlar oldukça gelişme göstermeye başladı. Hem1

3 dk. 85 Okundu
Nedir
PUBG Mobile

PUBG Mobile'ın çok fazla talep gören bir oyun olmasının ardından Tencent Games, daha az RAM1

5 dk. 8164 Okundu
İçerik
Wild Rift Yasuo Build Rehberi

Yasuo, League of Legends oyununda olduğu gibi Wild Rift oyununda da güçlü karakterler arasında yer1

2 dk. 20252 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.