KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Swarm Hesap Silme – Hesap İptal Etme Nasıl Yapılır?

Bir zamanların en sık kullanılan uygulamalarından biri olan Swarm, günümüzde ne yazık ki popülerliğini fazlasıyla kaybetmiş ve hatta ülkemizde unutulmaya yüz tutmuştur. Bu sebeple platformun aktifliğini yitirmesiyle birlikte birçok kişi uygulamada yer alan eski verilerini kaldırmak için hesap silme yolunu tercih ediyor. Biz de hâl böyle olunca hesap silme işlemleriyle ilgili bilgi sahibi olmayan kişilere konuyla ilgili yol gösteriyoruz. Birçok kişi hesap silme işlemlerinin fazlasıyla zor olduğunu düşünse de hiçbir şekilde durum böyle değildir. Her adımı eksiksiz bir şekilde takip ettiğinizde alacağınız sonucun başarılı olacağından şüpheniz olmasın.

Swarm Hesap Silme İşlem Adımları

Swarm, hesap silme konusunda her kullanıcısına birbirinden değerli kolaylıklar sunuyor. Bu kolaylıklar sayesinde platformu artık kullanmak istemeyen kullanıcılar veritabanında yer alan verilerini tek bir işlemle ortadan kaldırabiliyor. Bunun için aşağıdaki yöntemleri denemeniz yeterli olacaktır.

Swarm Hesap Silme [Mobil]

Swarm, ilk çıktığı zamanlarda kullanıcılarına mükemmel özellikler sunarak kullanıcı kitlesini olabildiğince arttırmayı başardı. Bu sebeple platformun bağımlısı olan kullanıcılar ilgili uygulamayı terk etmek istemese de bazıları uygulamayı sevmeyerek hesap silmeye başladı. İlgili işlem ne yazık ki mobil cihazlardan gerçekleştirilemiyor. İlk başlarda uygulama bu özelliği sunarken sonrasında artık kullanıcılarının hesap silme taleplerini mobil uygulama aracılığıyla yanıtlandırmaktan vazgeçti.

Swarm Hesap Silme [PC]

Swarm’da hesap silme işlemlerini gerçekleştirmeden önce muhakkak bilmeniz gereken husus bulunuyor. Bu hususa dikkat ettikten sonra hesap silme işlemi için en doğru kararı verebilirsiniz.

  • Swarm ve Foursquare adlı uygulamalar aynı altyapıya sahip olmakla birlikte; tek firmanın sunucularında barınmaktadır. Bu sebeple eğer ki birinden hesabınızı silerseniz diğerinden de hesabınız otomatik olarak silinecektir.

Bu hususu göz önünde bulundurduktan sonra eğer ki kararınızı verdiyseniz aşağıdaki adımları uygulamaya devam edebilirsiniz.

  • Swarm Hesap Silme” sayfasına tarayıcı aracılığıyla giriş yapın.
  • Kullanıcı Adı ve Şifre” girişini sağlayın.
  • Silme Nedeni” bölümünde “Diğer” butonuna dokunun.
  • Delete Account” seçeneğine basın.
  • Şifre” bilgisini girin.
  • Confirm” seçeneğine dokunarak işlemleri sonlandırın.

Bu işlem adımlarının ardından hesabınız silinecek ve artık erişime kapatılacaktır. Birçok kullanıcı silme işlemleri yerine Swarm hesap dondurma işlemlerinin gerçekleştirilip gerçekleştirilemediği konusunda bilgi sahibi olmak istiyor.

Swarm Hesabı Dondurma Yapılır Mı?

Swarm kullanıcılarının birçoğu platforma geri dönüş yapma olanağını göz önünde bulundurarak hesap dondurmak istiyor. Her ne kadar bu yönde istekler olsa da uygulamanın yapımcıları böyle bir işlemi mümkün kılmıyor. En popüler olduğu zamanlarda bu tür bir özellik gelmediyse unutulmaya yüz tuttuğu günümüzde de ilgili özelliğin gelme imkanının olduğunu düşünmüyoruz.

Bu içeriğimizde “Swarm Hesap Silme ve Hesap Dondurma” ile ilgili işlem adımlarını sizlerle paylaşarak konu hakkında bilgi sahibi olmanızı sağladık. Her adımı eksiksiz ve anlatıldığı gibi uygulamaya özen göstererek işlemleri sonlandırabilirsiniz.

Swarm Hesap Silme - Hesap İptal Etme Nasıl Yapılır
Swarm Hesap Silme – Hesap İptal Etme Nasıl Yapılır
İçerik
Telegram Üzgünüz şu anda sadece ortak kişilere mesaj gönderebilirsiniz. Hatası ve Çözümü

Telegram Üzgünüz şu anda sadece ortak kişilere mesaj gönderebilirsiniz Hatası ve Çözümü WhatsApp tarafından ortaya1

3 dk. 16610 Okundu
İçerik
Signal Hesap Silme Nasıl Yapılır?

WhatsApp ve Telegram ile ilgili şüphelerin son günlerde artmasıyla birlikte Signal ve Bip gibi gizliliğe1

3 dk. 28 Okundu
İçerik
Instagram’da Kaybolan Hikayeyi Geri Getirme

Instagram, her geçen gün yeni bir özelliği karşımıza çıkarırken son günlerde sıkça kullandığımız “Hikayeler” bölümünü1

3 dk. 17 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al