KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Son Yılların En Yenilikçi 5 Ürünü

Teknolojinin son yıllardaki gelişimi baş döndürücü hızda olmaktadır. Bunun meyvelerini de hayatın kolaylaşması olarak almaktayız. Her gün hayatımıza yeni bir ürün girmesinin yanında piyasaya sürülen bazı ürünler var ki hayatımızda büyük değişiklikler yapmasının yanı sıra son derece bu yenilikçi olmaktadır. Bunların en ilgi çeken 5 ürünü ise şunlar olmaktadır:

Hydraloop Su Dönüşüm Cihazı

Son yılların en yenilikçi ürünü arasında ilk sırayı sürdürülebilir teknolojilerinden birisi olan Hydraloop su dönüşüm cihazı almaktadır. Evlerde kullanılan atık suların geri dönüştürülmesinde kullanılan bir ürün olarak kullanılmaktadır. Kullanılan atık sularının %85’ini geri dönüştürebilen cihaz çevrenin korunmasına büyük katkı sağlamaktadır.

Hydraloop Su Dönüşüm Cihazı

Hydraloop Su Dönüşüm Cihazı

Drone

Son yıllarda hayatımıza giren ve belki de en çok talep edilen ürünlerden birisi de drone olmaktadır. Her yaştan insana hitap eden drone, birçok özel kullanım alanı da bulmaktadır. Hd kameralı ve uzaktan kumandalı olan dronelar özellikle yönetmenlerin sıklıkla kullandıkları ekipmanlardan biri olma yolundadır.

Hareketli Yastık

son yılların en yenilikçi ürünü arasında sağlık alanında yenilikçi bir girişim olan hareketli yastık, özellikle horlama problemine çözüm olarak üretilmiştir. Cihazın çalışma mantığı ise şu şekilde olmaktadır. Komidine konulan bir cihaz tüm gece boyunca sesleri kaydediyor. Daha sonrasında bu bilgiler akıllı telefona yönlendiriliyor. Daha sonrasında telefonda bulunan uygulama horlama başladığı zaman yastığı çeşitli yönlerde şişirerek başın pozisyonun değişmesini dolayısıyla da horlamanın kesilmesini sağlıyor.

Gravity Suit

Gravity tarafından geliştirilen ürünlerden birisi olan Gravity Suit, insanların uçma hayallerine en büyük desteği sağlamaktadır. 1050 beygir güçlerine sahip olan kostüm aynı zamanda 4 mini jet bulunmaktadır. Kullanıcıları 80 km/s hıza kadar çıkarabilen kostüm uçmanın en kolay deneyimini sunmaktadır.

İçerik
Spam Posta Kutusu Nerededir?

Her geçen yıl değişken ve gelişen iletişim araçları sayesinde birçok kullanıcı artık dilediği kişiyle çok1

2 dk. 16 Okundu
İçerik
Amazfıt Stratos

Amazfıt Stratos akıllı saat arayışında olan kişilerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Markanın sunduğu Amazfıt1

3 dk. 6 Okundu
İçerik
Telegram ‘da Numara Görünüyor mu ?

Telegram ; Rus programcısı  Pavel Durov tarafından yaratılan güvenli bir anlık mesajlaşma servisidir. Yayın hayatına1

4 dk. 7113 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al