KATEGORİLER

Son Yılların En Yenilikçi 5 Ürünü

Teknolojinin son yıllardaki gelişimi baş döndürücü hızda olmaktadır. Bunun meyvelerini de hayatın kolaylaşması olarak almaktayız. Her gün hayatımıza yeni bir ürün girmesinin yanında piyasaya sürülen bazı ürünler var ki hayatımızda büyük değişiklikler yapmasının yanı sıra son derece bu yenilikçi olmaktadır. Bunların en ilgi çeken 5 ürünü ise şunlar olmaktadır:

Hydraloop Su Dönüşüm Cihazı

Son yılların en yenilikçi ürünü arasında ilk sırayı sürdürülebilir teknolojilerinden birisi olan Hydraloop su dönüşüm cihazı almaktadır. Evlerde kullanılan atık suların geri dönüştürülmesinde kullanılan bir ürün olarak kullanılmaktadır. Kullanılan atık sularının %85’ini geri dönüştürebilen cihaz çevrenin korunmasına büyük katkı sağlamaktadır.

Hydraloop Su Dönüşüm Cihazı

Hydraloop Su Dönüşüm Cihazı

Drone

Son yıllarda hayatımıza giren ve belki de en çok talep edilen ürünlerden birisi de drone olmaktadır. Her yaştan insana hitap eden drone, birçok özel kullanım alanı da bulmaktadır. Hd kameralı ve uzaktan kumandalı olan dronelar özellikle yönetmenlerin sıklıkla kullandıkları ekipmanlardan biri olma yolundadır.

Hareketli Yastık

son yılların en yenilikçi ürünü arasında sağlık alanında yenilikçi bir girişim olan hareketli yastık, özellikle horlama problemine çözüm olarak üretilmiştir. Cihazın çalışma mantığı ise şu şekilde olmaktadır. Komidine konulan bir cihaz tüm gece boyunca sesleri kaydediyor. Daha sonrasında bu bilgiler akıllı telefona yönlendiriliyor. Daha sonrasında telefonda bulunan uygulama horlama başladığı zaman yastığı çeşitli yönlerde şişirerek başın pozisyonun değişmesini dolayısıyla da horlamanın kesilmesini sağlıyor.

Gravity Suit

Gravity tarafından geliştirilen ürünlerden birisi olan Gravity Suit, insanların uçma hayallerine en büyük desteği sağlamaktadır. 1050 beygir güçlerine sahip olan kostüm aynı zamanda 4 mini jet bulunmaktadır. Kullanıcıları 80 km/s hıza kadar çıkarabilen kostüm uçmanın en kolay deneyimini sunmaktadır.

 

İçerik
iPhone Telefonun Arkasına Tıklayarak Ekran Görüntüsü Alma

iOS 14 ile iPhone ve iPad gibi cihazlara birbirinden ilgi çekici özelliklerin yanı sıra “Arkaya1

2 dk. 17396 Okundu
İçerik
AirPods Kulaklık Android Telefonda Nasıl Kullanılır?

Apple markasının kablosuz kulaklığı olan AirPods, piyasaya sürüldükten sonra diğer kablolu kulaklıkların önemini azalttı. Bu1

2 dk. 14338 Okundu
İçerik
Netflix Profil Resmi Değiştirme Nasıl Yapılır?

Türkiye’de ve dünyada birçok kişi tarafından aktif olarak kullanılan Netflix’in son zamanlarda ara yüz geliştirme1

3 dk. 4 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.