KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Solucan Oyunları

Solucan Oyunları , bir solucan gibi kıvrılan harika ve eğlenceli solucan oyunları internette fazlasıyla olmaktadır. Büyük savaşlarda bu böceklerle savaşırken takım olun! Oynaması ücretsiz .io oyun serisinde, gerçekten şiddetli bir av çılgınlığına düşüyorlar. Lezzetli keklerden parlak Powerball’lara kadar her şeyi yalamak ve yutmak zorunda olduğunuz şiddetli bir maça katılın. Bu harika çok oyunculu oyunlarda yenilmez bir spinner yoktur ancak ne kadar büyük olursa, sizi yenmek o kadar zor olur!

En Çok Tutulan Solucan Oyunu

Solucan Oyunları , geçen yıl bir bomba gibi patlayan ve oyuncular arasında büyük bir popülerlik kazanan Agar.io, Slither.io’nun yeni ve farklı bir sürümüne dönüştü. Peki Slither.io nedir? Nasıl oynanan bir oyundur? Uzun yıllar boyunca herkes tarafından popüler ve yoğun bir ilgiyle karşılanan bu oyunlar kolay ve basit bir kurallar içerisinde rahat bir şekilde oynanmaktadır. Solucan oyunlarıyla rakipler ve arkadaşlarınızla solucan challenge  oyunu modu yaparak bu tarz oyunları daha eğlenceli ve sürükleyici hale getirebilirsiniz.

Slither.io

Slither.io Solucan Oyunu Nedir?

Aslında içerik çok basit ve kolay olmaktadır. Buna başka bir tür yılan oyunu denilebilir. Bu solucan oyunu, yılan oyununun küçük yılanların büyük yılanları yiyebileceği başka bir versiyonu olmaktadır. Oyuna katılmak için önce Slither.io’da oturum açmalı ve takma adınızı girmelisiniz. İstenirse sol pencerede yılan modelini tanımlayın ve oyun başlayacaktır. İstediğiniz görünümlerle ve bayrak skinleriyle oyunu daha hırslı ve farklı hale getirebilirsiniz.

Slither.io Nasıl Oynanır?

Öncelikle her yerde renkli küçük ikonlar yiyerek büyümeye çalışıyorsunuz. Kısa bir adımdan sonra haritanın ortasına gitmeniz ve büyük yılana yönelmeniz gerekebilir. Yılan ağzı bir şeye temas ederse alev alır ve yeniden başlar. Bu yüzden rakiplerinizin ağzına değmemeye dikkat edilmesi gerekmektedir..

Küçük yılanların da büyük yılanları yediğini söyledi. Bunu yapmak için her yerde dev bir yılana vurmanız gerekiyor. Vurulduktan sonra, tüm büyük yılan sembolleri parçalanır ve büyük yılanlar halinde toplanır. Slither.io skinleri siz  zorlu rakipleri beklemektedir.

Şampiyonlar ekranın sağ tarafında bulunan puan tablosuna bakılarak belirlenir. Oyun severler bu solucan oyununu oynadıkça daha da fazla oynama isteği gelmektedir. Neredeyse kazanmak için belirli bir sınıra ulaşmanıza gerek yoktur.

Solucan Oyunu Slither.io Oyununun Amacı Ne Olmaktadır?

Oyunu ayrıca web üzerinden iOS ve Android platformlarında da oynayabilirsiniz. Amaç, yılanı maksimum konumuna getirmek ve ekranın sağ köşesindeki ilk 10 listeye yerleştirmektir. Genel sıralamayı da oyunun sıralama listesinden takip edebilirsiniz.

Slither.io Skinleriyle Daha Güzel ve Rakiplerinizi Kıskandıracak Görünümler Elde Edin

Her oyunda olduğu gibi, yılanınızı özelleştirmek için Slither.io cilt skinlerini kullanabilirsiniz. Bunu yapmak için, puanınızı Facebook veya Twitter hesabınızdan paylaşmanız yeterlidir. Slither.io, “SlitherSkin” adlı özel bir yılan derisi alternatifi sunar. Bu, paylaşımdan sonra varış süresini artıracaktır.

Amerika Birleşik Devletleri, Türkiye, İsrail, Fransa ve dolayısıyla yılan şeklinde bayrağın derinliklerindeydi. Slither.io’nun görünümü, oyun içi arkadaşlarınız ve rakiplerinizle övünmek için harika bir fırsat elde edebilirsiniz.

Birçok influencer ve youtuberların slither.io solucan oyunu ile video çekmektedirler. Oyunun sürükleyici özelliği herkes tarafından bilinmektedir. Slither.io ve bu tarz eğlenceli solucan oyunlarını İOS ve Android işletim sistemlerinden indirebilirsiniz veya internette ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz. Bu tarz hit oyunlar insanlara daha da bağımlılık yaparak daha da sürükleyici bir oyun modu haline gelmektedir. 10 yılı aşkın süredir bu tarz oyunlar popüler hal alarak insanlar ve hatta bölgeler arası hırslara neden olmaktadır. Bu tarz solucan oyunlarında en çok sevilen kısım oyunun herkesin oynayabileceği seviyede ve kolay kuralları olmasıdır.

İçerik
Kelime Oyunu Nedir ve Nasıl Oynanır

Kelime Oyunu Nedir ve Nasıl Oynanır ? Kelime oyunu hem oynaması kolay hem de faydalı1

3 dk. 50 Okundu
Nedir
Gameloop

PUBG Mobile için geliştirilen gamelop 240 milyondan fazla ülkede 450 milyondan fazla oyuncuya hizmet veriyor.1

7 dk. 6768 Okundu
İçerik
LOL Skin Hilesi

LOL Skin Hilesi , Çevrimiçi oyunlar arasında yer alan LOL, çok oyunculu bir uygulamadır ve1

3 dk. 97 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.