KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Snapchat Kullanıcı Adı Değişikliği Nasıl Yapılır?

Snapchat, günümüzün en çok tercih edilen sosyal mesajlaşma platformları arasında yer alıyor. Her ne kadar geçmişteki popülerliğini koruyamamış olsa da halen daha birçok kişi tarafından kullanılıyor. WhatsApp, Telegram ve Instagram gibi platformlardan bir hayli farklı olan bu uygulamada üyeler kullanıcı adını belirledikten sonra doğrudan arkadaşlarıyla resim göndererek iletişime geçebiliyor. Bazı kullanıcılar ise uygulamaya ilk giriş yaptığı anda belirlemiş oldukları kullanıcı adını ileriki zaman dilimlerinde değiştirmek istiyor. Biz de bu değişiklik talebinden dolayı kullanıcı adı değişikliğinin nasıl yapılacağını ilgili içeriğimizde sizlere sunuyoruz.

Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirme Adımları

Snapchat uygulamasında ilk kayıt olduğunuz anda belirlediğiniz kullanıcı adını değiştirmek ne yazık ki mümkün değildir. Bu sebeple alternatif yolları deneyerek kullanıcı adı yerine diğer kullanıcılar tarafından görünen isminizi değiştirebilirsiniz. Biz bu konuda ilgili işlem adımlarını sizlerle paylaşarak değişikliği gerçekleştirmenizi sağlayacağız.

  • Snapchat” uygulamasına giriş yapın ve “Sağ Üst” tarafta yer alan “Dişli Çark – Ayarlar” sekmesine tıklayın.
  • Bu sekmenin içerisinde yer alan “İsim” butonuna basın.
  • İlgili sayfa açıldıktan sonra görünen isminizi yani kullanıcı adı yerine geçen mahlasınızı kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

Bu aşamaların hemen ardından değişikliğin onaylanması için kayıtlı e-posta adresinize gelen bilgilendirme postasındaki linkle tıklayarak değişikliğin gerçekleşmesini sağlayın.

Snapchat Kullanıcı Adı Değiştirildiğinde Diğer Kullanıcılar Görebilir Mi?

Snapchat, isim değiştirme konusunda kullanıcılarına kolaylık sağladığı için değişikliği de hiçbir şekilde gizli tutmamaktadır. Bu bağlamda yaptığınızın değişikliğin ardından sizi takip eden ve arkadaş listenizde olan kişiler değişikliği anlık olarak görebilecektir. Hâl böyle olunca hiçbir şeyin gizli kalmayacağını bilmeniz gerekiyor.

Snapchat Kullanıcı Adı Ne Kadar Sürede Değiştirilir?

Snapchat uygulamasında kullanıcı adı değişikliği yaptığınızda değişikliğin yansıması için işlem adımlarında da belirttiğimiz gibi herhangi bir şekilde beklemenize gerek yok. Bu noktada dikkat etmeniz gereken en önemli durum e-posta adresinize gelen bilgilendirme postasını onaylamak ve ardından değişikliğin gerçekleşmesini sağlamaktır. Bazı kullanıcılar ilgili posta içerisinde yer alan linki onaylamadığı için değişikliğin gerçekleşmesi de bir hayli uzun sürüyor. Bu konuya dikkat eder kullanıcı adı değişikliğinin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Snapchat Kullanıcı Adını Değiştirdikten Sonra Uygulamayı Silersem Değişiklik İptal Olur Mu?

Birçok kullanıcı Snapchat’te kullanıcı adı değişikliği yaptıktan sonra uygulamayı kullanmaya bir süre ara verebiliyor ya da farklı hesap açarak o hesaptan devam edebiliyor. Bu gibi durumlarda yapılan değişikliğin hiçbir şekilde ortadan kalkmayacağı ve değişikliklerin sürekli olarak kalacağını unutmamalısınız. Her sosyal medya platformunda olduğu gibi hesabın tamamıyla silinme işlemi gerçekleşmediği taktirde yaptığınız değişikliklerden tutun buna benzer birçok özel öğeniz hesap içerisinde tekrar yapacağınız girişle birlikte ulaşılabilir olacaktır.

Bu içeriğimizde “Snapchat Kullanıcı Adı Değişikliği Nasıl Yapılır?” başlığı altında ilgili işlem adımlarını sizlerle paylaştık. Her bir adımı eksiksiz olarak uyguladığınızda takipçilerinizin sizi farklı bir isimle görmesi kaçınılmaz olacaktır.

İçerik
Instagram Son Görülme Kapatma Nasıl Yapılır?

Instagram son görülme özelliğini kısa süre öncesinde aktifleştirerek kullanıcı gizliliğine verdiği önemi ortadan kaldırarak kendisi1

3 dk. 65 Okundu
İçerik
Kullanışlı Chrome Eklentileri [4 Adet]

İnternet kullanıcılarının birçoğu bilgisayarından internete girmek için Google’nin geliştirmiş olduğu Chrome tarayıcısını kullanıyor. Hem gelişmiş1

3 dk. 33 Okundu
İçerik
Instagram Gönderisine Link Ekleme Yöntemleri

Instagram’da bilinmeyen bir sebepten kaynaklı olarak paylaşılan gönderilerin açıklamasına tıklanabilir linkler eklenemiyor. Bu sebeple de1

3 dk. 31 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.