KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Signal Son Görülme Nasıl Açılır?

WhatsApp’ın son günlerde veri gizliliği konusunda atmış olduğu olumsuz adımlar neticesinde kullanıcılar farklı anlık mesajlaşma uygulamalarına yöneldi. Bazı kullanıcılar doğrudan Telegram’a geçiş yaparken bazıları ise Signal adı verilen üst düzey güvenlik önlemleri barındıran haberleşme uygulamasını tercih etti. Her ne kadar WhatsApp ve Signal aynı amaca hizmet ediyor olsa da iki uygulama arasında çok büyük farklılıklar bulunuyor.

Bu farklılıklarla uygulamayı indirdiğiniz ilk anda karşılaşacaksınız. Signal son görülme açma ya da çevrimiçi bilgisini diğer kullanıcılarla paylaşma gibi konularda araştırma yapan kişilere ne yazık ki net yanıtlar vermiyor. Bu içeriğimizde konuya detaylı bir şekilde açıklık getirerek sorunun ortadan kaldırılmasında sizlere yardımcı olacağız.

Signal Çevrimiçi Özelliği Nasıl Açılır?

Tam gizlilik adına 17 Aralık 2020 tarihinde uygulama marketlerinde yerini alan sohbet platformunda hiçbir şekilde son görülmenizi ya da çevrimiçi bilgilerinizi karşı tarafa aktarma ya da karşı tarafın bu tür bilgilerini görme şansınız yoktur. Signal uygulamasının gizliliğe tam olarak bu noktadan başlamış olması güvenilirliğinizi ne kadar ön plana çıkardığının açık bir kanıtı niteliğindedir.

Signal Uygulaması Kimin, Bilgileri Dağıtıyor Mu?

Signal Vakfı ve Signal Messenger LLC tarafından geliştirilemeye devam edilen bu uygulama Java, C+ ve Objective – C yazılım dilleriyle kodlanmıştır. Hiçbir şekilde görüşme kayıtlarını sunucularda depolamamakla birlikte uçtan uca şifreleme yöntemini kullanarak her iki şahıs arasındaki iletişimi şifreli bir şekilde korumaktadır.

Signal
Signal uygulaması
Nedir
Bip Nedir, Bip Hesabı Nasıl Silinir, Bip Hesap İptal Etme Nasıl Yapılır?

Bip, ülkemizdeki teknolojik gelişmelerin sosyal medya tarafına en önemli yansımasıdır. Turkcell’in öncülüğünde ilerlemeye devam eden1

3 dk. 3599 Okundu
İçerik
Tiktok’ta Jeton Nasıl Kazanılır?

Bir sosyal paylaşım sitesi olan Tiktok’ ta bugün geldiğimiz nokta da kullanıcılar uygulamayı artık sadece1

3 dk. 85 Okundu
İçerik
Telegram Üzgünüz şu anda sadece ortak kişilere mesaj gönderebilirsiniz. Hatası ve Çözümü

Telegram Üzgünüz şu anda sadece ortak kişilere mesaj gönderebilirsiniz Hatası ve Çözümü WhatsApp tarafından ortaya1

3 dk. 16411 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al