KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Sadece Oyuncuların Bildiği Zorluklar

Sadece oyuncuların bildiği zorluklar; oyun oynamayı seven ve oyunlarla eğlenceli vakit geçirerek hayatta karşılaştıkları stresi oyun oynayarak atmak bütün oyuncuların yaptıklarından biridir. Oyun oynamak sadece stres atma aleti değildir. Günümüzde turnuvalara katılarak para kazanabilir ve ülkemizi temsil edebilirler. Tabi bu o kadar kolay değildir. Yaşadıkları pek çok zorluk vardır. Eğer profesyonel olmak istiyorlarsa ya da sadece oynadığı oyundan en iyi deneyimi almak istiyorsa maalesef bunun çok fazla zorluğu vardır.

Sadece Oyuncularin Bildigi Zorluklar

Güzel bir fps oyununa sahipsiniz. Oyun için oldukça heyecanlısınız. Oyuna girdiniz ve bir maç atacaksınız. Fakat bu tür oyunlarda sisteminizin ve internetinizin iyi olması gereklidir. İnternetiniz kötüyse oyunda fazla ping alırsınız. Sisteminiz kötüyse fps değerleriniz fazla düşük olacaktır. Düşük bir fps ile oynamak rakibi görmede zorluk yaşayabilirsiniz. Hareket ederken de muhtemelen fps dropları yaşayacaksınız. Bu iki sorunu çözmek için önce internetinizi yükseltebilirsiniz. İnternetinizi yükseltmek istemiyorsanız arka planda çalışan ve internet yiyen uygulamaları kapatabilirsiniz.

İyi bir oyun deneyimi için güzel bir dizüstü ya da masaüstü bilgisayar almak istediniz. Fakat fiyatlara bakınca büyük şoklar geçirebilirsiniz. Sisteminize yeni bir parça eklemek istediyseniz de biraz birikim yapmalısınız. Özellikle güçlü bir bilgisayarı olan rakipleri yenmek zor olsa da imkansız değil. Elbette avantajlı olabilirler fakat turnuvalara katılarak kazandığınız paralarla ya da çalışarak aldığınız maaşla birikim yapıp yeni bir bilgisayar alabilirsiniz.

Sadece Oyuncularin Bildigi Zorluklar2

Güzel bir oyun oynuyorken tabi ki de hepimizin nefret ettiği ve oyunun tadını bozan hileciler var. Oyunu oynarken hile kullanarak bütün zevkinizi kaçırıyorlar. Üstelik oyunda ilerlemenize engel olmak dışında gerilemenize de sebep oluyorlar. Sizi oyundan soğutan hilecilerin hesaplarının kapatılması her ne kadar içinizi rahatlatsa da başka hesaplar açarak yeniden sinirinizi bozacağınızı bilip de bir şey yapamamak her ne kadar üzse de hayat devam ediyor.

Oyuncuların diğer yaşadığı zorluklardan biri ise oyun oynuyorken tam önemli bir anda kapının çalması, evin içerisinde hiç kimse olmadığı için sizin açmak zorunda olmanız. Ayrıca eğer bir aile evinde yaşayan oyuncuysanız. Oyunun tam ortasında ses kasmanız gereken yer de evin içindeki elektrikli süpürgeni sesi sizi isyan ettirebilir. Bu yüzden güzel bir oyuncu kulaklığı bu işi çözebilir. Ayrıca ev ortamında oyunda iken sizden perde asma da yardım istenmesi de sizin işinizi zorlaştıran nedenlerden biri.

İçerik
Steam Envanter Gizliliği Açma

Steam, son zamanlarda oyun satın alma platformundan çok, oyuncular arasında item alışverişi gerçekleştirilen bir platform1

2 dk. 18575 Okundu
İçerik
Please Close Down The Rockstar Games Launcher Before Running This Installer Hatası ve Çözümü

Please Close Down The Rockstar Games Launcher Before Running This Installer Hatası ve Çözümü ,1

3 dk. 33 Okundu
İçerik
Örümcek Adam Oyunları

Örümcek Adam Oyunları ,bugün pek çok insan Örümcek Adam karakterlerini iyi bir şekilde bilmektedir. Filmlerde1

3 dk. 34 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.