KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Redball Oyna

Redball Oyna , oyun başarılı olursa bir devamı daha olacaktır. Peki daha fazla devam Redball filmi olan bu oyun hakkında ne söyleyebilir? Red Ball oyunu serisi, bugün Android ve iOS cihazlarda en çok bağımlılık yapan oyunlardan birinin sürümü olmaktadır. Bu normal bir platform oyunudur ancak sıkılmayacağınızı garanti ederiz. Oyunun basit ama gösterişli grafikleri, onu her yaş grubundan oyuncu için harika bir oyun haline getirir. Bu seriyi ilk kez kullanmanın amacı farklı seviyelere atlamaktır. Engellerden, minyonlardan ve büyük patronlardan kaçınmanız gerekir. Oyunda, her biri bir önceki seviyeden daha zor olan 75’in üzerinde seviye var olmaktadır. Kendinizi bunlardan birinde sıkışmış bulursanız, endişelenmenize gerek yoktur. Mobil oyun haberleri olarak, Red Ball oyunu için hazırladığınız ipuçlarına ve püf noktalarına her zaman güvenebilirsiniz ve uygulayabilirsiniz.

Momentumun Anahtar Olduğu Unutulmaması Gerekmektedir

Red Ball oyunu sadece sola ve sağa hareket etmekle kalmaz, aynı zamanda zıplamak için bir düğmeye de sahip bir basit oyun çeşididir. Fiziksel unsurlar aslında oyunun temelini oluşturur. Basılan tuşlar ile uçup gitmek ivme ister. Kendinize yuvarlanmak için yeterince alan vermelisiniz ve yeterli ivmeye sahip olduğunuz zaman, zıplamak iççin tam zamanı olacaktır. Oyundaki bulmacalarla uğraşırken bu konsept daha da önemli hale geliyor. Bunu yapmak için, nesneyi anahtara bakana kadar itmeniz, geri kalan zamanı ivme kazanmak için kullanmanız ve açılır açılmaz kapıya doğru atlamanız gerekir. İlk başta zor olabilir ancak yeterince pratikle öğrenebilirsiniz. Oyun bir çok sürümden oluşan bir internet oyunu olmaktadır. Redball oyununda anahtarlara ne kadar çok sahip olursanız oyunda o kadar fazla yol katedersiniz. Redball indirmeden oyna işlemleri için bilgisayarınızın tarayıcısından oynayabilirsiniz.

Redball Oyna
  • Altın Madalya Toplayın

Seviyeyi belirli bir şekilde temizlerseniz oyunda altın madalya kazanırsınız. Öncelikle, bölümde görünen tüm yıldızları toplamanız gerekir. İkincisi, tüm düşmanları da yenmelisiniz. Bu durum, bir düşmanın üzerinden atlayıp onu geride bırakamayacağınız anlamına gelir. Düşman yeniden dirilirse yolda düşmanı yenmeye devam edebilirsiniz. Onu defalarca öldürmek, diğer düşmanların kaçırılmasını telafi edemez. Bir düşmanı kaçırırsanız ve bir kontrol noktasını geçerseniz, baştan başlamanız gerekir. Kontrol noktasından sonra para iadesi yapılmadığını lütfen unutmayın. Redball apk olarak indirilmesine gerek olmayan bir oyundur.

  • Kırmızı Topu Üzmeyin

Oynarken, kırmızı topun bazen kaşlarını çattığını fark edeceksiniz. Bu karamsarlık görünümü, seviyenizin önemli bir bölümünü kaçırdığınız ve onu alt etme şansınızın olmadığı anlamına gelir. Bu genellikle önemli bir öğeyi düşürdüğünüz zaman veya kaçırdığınız zaman ve bir kontrol noktasından geçtiğinizde olur. Kırmızı topun kaşlarını çattığını görerek seviyeye devam edebilirsiniz. Bu şekilde geçilebilecek birkaç seviye vardır ancak yapılması çok daha zordur. Redball oyununun en son sürümü olan Redball 4 oyunu kullanıcılara daha eğlenceli bir şekilde gelmektedir.

  • Düşmanı Nasıl Öldürürsünüz?

Düşmanın kafasına atlamak onu öldürür. Onlarla karşılaşırsanız, bunun yerine yaralanacaksınız. Duyduğunuz düşmanlar yaralanmadan kolayca öldürülebilir. Düşmanın sizin üzerinize atlaması biraz zor olmaktadır. Hareket o kadar büyük ki, yanlışlıkla yandan vurursanız zarar görecektir. Bundan kaçınmak için, zıplamanın zamanlamasına yerde değil, uyanık olduğunuzda hakim olmanız gerekir. Karşılaştığınız bir diğer aldatıcı düşman, patlayan bir düşman olmaktadır. Çok fazla hasar verirler ve kırmızı topları kovalamakta iyidirler. Kafalarının üzerinden atlarken çok dikkatli olmalısın. Önce onları vurmayı ve sonra atlamaya hazırlanmayı deneyin. Onlara vurduktan hemen sonra kaçtığınızdan emin olun. Unutma ki seni yakalarlarsa öleceksin. Redball oyunu senelerdir oynanan kendini kanıtlamış bir oyun olmaktadır. İlk senelerinde çok basit bir görünüme sahip olan ve çocukların bir numaralı internet oyunu olan Redball oyunu şimdilerde IOS ve Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefonlarda mevcut olup bilgisayar oyunun daha kullanışlı bir şekilde oynanabilmektedir.

İçerik
Valorant Güncel Ajan Özellikleri 2021

Valorant güncel ajan özellikleri 2021 son zamanlarda popüler olan oyunda bilmeniz gereken önemli bilgilerdir. Oyunu1

5 dk. 59 Okundu
İçerik
Kızma Birader Nasıl Oynanır?

Kızma Birader Nasıl Oynanır? Denildiği zaman bu oyun birçok kişinin aklına gelir. Ancak oyun nasıl1

3 dk. 71 Okundu
İçerik
Web Tabanlı Oyunlar

Web Tabanlı Oyunlar,günümüzde internet üzerinden online olarak oynanan oyunları web tabanlı oyunlar olarak adlandırabiliriz. Özellikle1

5 dk. 5508 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.