KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Raven Coin

Raven Coin kendi içinde değerli olan ve sürekli üretilerek artan,  varlıkları kullanıcıları ile paylaştıran bir kripto paradır.  Raven Coin Bitcoin’e alternatif olarak tasarlanmıştır.  İsmini buz ve Ateş şarkısından almıştır.  2017 yılında piyasaya sürülen diğer kripto paralar gibi madencilikle üretim sağlamaktadır.  Raven Coin belli aşamalarla kendini geliştirmiştir.  Yeni bir madencilik algoritması yaratarak çalışmalarını devam ettiren Raven Coin bu yeni ürettiği algoritma ile en zor maden havuzlarını ekipmanlarıyla mücadele etmek için hazırlamıştır. 

Raven Coin üretime dönüşen varlıklar üzerinden bu sistemi kullanıyor.  Madencilik yapılabilir fakat asic madenciliği konusunda son derece direnç göstermektedir.  Raven Coin sahipleri sistem içinde ayrıca bir mesajlaşma ağına sahiptir.  Sisteme dâhil olan ancak daha sonradan mesaj almak istemeyen Coin sahipleri dilediği zaman bu sistemden çıkma hakkına da sahiptir. Raven Coin başlangıçta vizyona olarak sürekli kendini geliştirebilecek bir kaynak kodu kullanarak hareket etmek üzere kurulmuştu.  Coin kullanıcıları varlıklarını kendi oluşturdukları blok zincire entegre etmelerini sağlar.  Bunu da mesajlaşma sistemi ile hayata geçirir.  Kripto ağı kişisel varlıkları da kaydedebilir özelliğe sahip ve buna izin veren bir sistemdir aynı zamanda. 

Raven Coin Yorum

Raven Coin Bitcoin kriptosunun hard Forkunu  kullanarak geliştirilmiştir. Bitcoin ile benzer özelliklere ve bazı fikirlere sahip olan Raven Coin onlardan farklı bir algoritmaya sahiptir.  Bu güvenlik için son derece önemli ve öncelik teşkil eden bir durumdur.  Kullanıcılar varlıklarını yaratmak için ticaretini sürdürmelerinin gerekliliği ile hazırlanmış ve yeni projelere açık olarak piyasaya sürülmüştür.  Haziran 2019’da ortaya çıktığında Raven Coin 0,080 yani 1258 dolarla başladı.  Ardından fiyatı düşerek geriledi.   

Şu anda ise arz miktarı 7. 465. 525.000 RVN’dir. Raven Coin kendi içinde bulunan varlık platformu nedeniyle Blockchain ’in güvenilir madencilik algoritmasını tasarlayan bir sistemdir.  Bu algoritma 16 farklı biçimde madencilik yapılmayı sağlar.  Raven Coin diğer Coin’lerin algoritmasında bulunan madenciliği birleştirip 16 ile çarparak oluşturmuştur. Raven Coin yorum grafik ve analiz tablosu bir ayda 10 kat artarak kullanıcılarına ciddi anlamda kar sağlamıştır.  Raven Coin fiyatı özellikle Ocak ve Şubat aylarında 10 kat yükselerek o güne kadarki bütün zamanların en üst seviyesini görmüştür.  Bu seviye 0.2142 dolardır. 

Raven Coin Grafik Ve Analiz Tablosu

Raven Coin grafik ve analiz tablosu 2010 yılından bugüne kadar hızla artmaya devam ediyor.  Raven Coin çıktığı günden kısa bir süre sonra yükselişe geçen coin’lerden biri olarak dikkat çekmektedir.  Birkaç hafta içinde değerini katlayan Raven Coin belli bir süre üst seviyelerde kalarak ciddi bir rekor kırdı.  

Haftalık grafiği ise  % 375 arttı.  Bu fiyat artışı onun piyasa değerini 1.8 milyar dolara yükseltmesine neden oldu.  24 saatlik işlem hacmi ise 2.2 milyar dolara ulaştı.  Bunun bir başarı olduğunu söyleyen analizciler Raven Coin’in diğer Coin’lerle benzerlik taşısa da ağına katılanlara eşit miktarda ödül verme şansı tanıyan bir Coindir. Maden çıkaran kullanıcılar ödül olarak 5000 RVN kazanır. Bitcoin’den daha farklı sınırlı bir arzı vardır.  Türk lirası karşılığındaki değeri ise 1rvn =1.53 Türk lirasına eşittir. 

Raven Coin Nasıl Alınır?

Raven Coin nasıl alınır ve satılır sorusu merak edilen sorulardan biridir. Satın almak için öncelikle güvenilir bir kripto para borsa platformuna üye olmanız gerekir. Birçok kripto para platformu yeni kullanıcılara indirim kodu uygulayarak üyelik sağlamaktadır.  Bu da üyelere avantaj sağlar. Önce banka hesabınızdan üye olduğunuz platforma Türk lirası transfer etmeniz gerekir. Ardından kripto para sembollerinden birine tıklayarak ne kadar Raven Coin almak istiyorsanız oraya almak istediğiniz miktarı yazarak Raven Coin alabilirsiniz. Kazanmak için ayrıca Raven Coin madenciliği yaparak da Raven Coin kazanabilirsiniz. Buradan kazandığınız Raven Coin’leri üye olduğunuz platforma transfer ederek orada bulunan Raven Coin miktarınızı arttırabilirsiniz. 

Raven Coin işlemleri yapabilmeniz için mutlaka bir kripto para cüzdanınızın olması gerekir.  Bunun için güvenilir bir web sitesi olan kripto para cüzdanlarını kullanmanızı tavsiye ederiz.  Bu saklı yazı para cüzdanlarınıza mobil cihazlarınızdan Android ve iOS sistemlerini kullanarak da ulaşabilirsiniz. Raven Coin projelerinin başında güvenlik gelir.  Blockchain Bitcoin’den esinlenerek oluşturdu ve Bitcoin kadar güvenli olduğu konusunda iddialıdır.  Raven Coin bu güvenliği piyasadaki değeri ile paralel olarak aynı zamanda güçlü madencilik yaparak sağlamaktadır.  

Güvenliğinin yanı sıra Raven Coin aynı zamanda son derece gizli bir ağa sahiptir.  Bu gizlilik tokken sahibinin adres bilgileri ile gerçek kimliği arasında ayrım yapar.  Dolayısıyla bu da sahibinin kimliğini gizler.  Ayrıca bunu geliştirilen sistemi güvence altına almak için en son teknolojileri kullanarak yapar. Raven Coin fiziksel tabloyu müşterilerine aktarmak için Raven Coin sisteminde yaratılan tokenlerin her birinin bir diğerinden benzersiz ve farklı seri numaraları ile ilişkilendirir.  Böylece bu tokenler çoğaltılamaz yok da edilemez.  Aynı zamanda diğer bir değişle bu durum fiziksel bir tablo,  dijital bir kimlik oluşturur.  Böylece tablolar benzersiz ve özel olarak kişiye sahip kanıt durumuna geçer.

Coin
Binance Nedir?

Binance, çeşitli kripto para birimleri ticareti için bir platform sağlayan bir kripto para borsasıdır. Günlük1

5 dk. 21 Okundu
Coin
USDT Tether Fiyat Grafiği

USDT Tether kripto para yatırımcılarının bir arada bulunduğu platformlarda en sık kullanılan kavramlardan biridir.  USDT1

5 dk. 17 Okundu
Coin
Bitcoin

Bitcoin 2008 yılında yaşanan küresel krizden sonra Satoshi Nakamoto tarafından şifrelenmiş olarak yayınlanmıştır.  Ardından tüm1

5 dk. 37 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.