KATEGORİLER
Kripto Al Sat


PUBG Mobile Hileleri

PUBG Mobile Hileleri , Player Unknown Battlegrounds olarak tanınan ve kullanıcılar tarafından PUBG olarak bilinen oyunun kullanıcılar tarafından yoğun bir ilgi ile oynandığı bilinirken PC’ler ve oyun konsolları aracılığı ile bu oyunun oynanması onun tercih edilmesinde en büyük etkenler arasında yer alır. Bundan dolayı da oyuncular tarafından PUBG mobile hileleri merak edilir.

PUBG Nedir?

Çok oyunculu video oyunlarından biri olan PUBG piyasaya ilk çıktığında Steam üzerinden oynanabiliyordu. Günümüzde PC’ler ve mobil telefonlar da bu oyunu oynayabilmek için kullanılan cihazlar arasında yer almaktadır.

Çok oyunculu bir oyun olan PUBG hayatta kalma mantığı üzerine hareket eden oyuncular tarafından oynanır. Oyun bir uçağın içerisindeki yolcularla start alır ve ardından bu yolcular diledikleri zaman uçaktan atlayabilme şansına sahip olurlar.

Paraşütlerle atlayan yolcuların bir adaya inmeleri ve hayatta kalma mücadeleleri oyunun temasını oluşturur. Son hayatta kalan olmak oyuncular açısından oyunu kazanmanın kuralı olurken oyun sırasında da birçok hile yapmak mümkün olmaktadır.

PUBG Mobil Hileler Nelerdir?

Birçok kullanıcı tarafından merak edilenler arasında PUBG mobil hileler nelerdir? Sorusu yer alırken PUBG mobile hile uc çeşitli mecralar ile tedarik edilebilen bir hiledir.  PUBG mobile hilesi yapılacağı zaman bunu gerçekleştirmek çeşitli biçimlerde mümkün olurken bu oyun Corporation tarafından geliştirilmiş ve çok oyuncu ile oynanan oyun türleri arasında yer almaktadır.

PUBG mobile hile indir ücretsiz merak edilirken oyuna ait hilelerin ücretsiz olarak indirilmesi de mümkün olurken bu durumda oyun mobil cihazlardan silindikten sonra yeniden yüklenmelidir. Ardından oyuna giriş yapılmalı ve herhangi bir harita üzerinde bir süre oynanmalıdır. Telefonun rootlu olması gerekirken bu durumda oyundan çıkılmalıdır.

Game Guardian kurulur ve PUBG mobile açılır. Oyunun açılmasının ardından ise yapılması gerekenlerden biri Game Guardian’a dönmek ve PUBG’yi seçmektir. Bundan sonra ise hile Script dosyası seçilir ve çalıştıra tıklanır.

Pubg mobile hile android üzerinden de uygulanabilirken oyun geliştiricilerin bu durumu fark etmeleri durumunda oyuncuların hesapları kapatılır.

Pubg Mobile Hileleri

Pubg mobile hile nasıl indirilir? Merak edilirken çeşitli sitelerden bu hileler satın alınabilmektedir. Bu sayede oyunda hile yapmak ve kısa yoldan oyunu başarı ile tamamlamak mümkün olurken oyun geliştiriciler tarafından bu durum fark edildiğinde oyucu ban yiyebilir.

Bu durumda ise hesaplar kapatılmaktadır. Hesapların kapatılması kalıcı olarak yapılan bir uygulamadır ve oyuncu hile yapmak istediğinde bu durumu göz önünde bulundurmalıdır. Pubg mobile hileleri birçok kullanıcının baş vurduğu yöntemler arasında yer alırken oyun geniş bir kitle tarafından oynanmaktadır.

Oyun silahların ve kıyafetlerin eşleştirilmesi mantığına göre oynanmaktadır. Tüm oyuncuların öldürülmesi oyunun başarı ile tamamlanması için gerekli olan bir durumdur ve oynayanların hayatta kalmaları esasına göre hareket edilir.

Oyun sırasında da çeşitli hileler yapmak mümkün olurken bu hileler arasında mobile hileler de yer alır. Ayrıca PUBG mobil PC hileleri de oyuncuların başvurduğu yöntemlerden yalnızca biridir. Oyunun bu kadar geniş bir kesim tarafından bilinmesinde ve takip edilmesinde etkili olan durumlardan biri de mobil olarak bu oyunun oynanabilmesidir. Çok oyunculu bir oyun olması nedeni ile de bu durum heyecanla izlenen oyunlar arasında yer almasına yol açar.

Nedir
GTA San Andreas Sistem Gereksinimleri

GTA serisinde bulunan ve hemen her oyunu büyük bir zevkle oynanan oyunların başında GTA San1

5 dk. 17855 Okundu
İçerik
Akıllı Çay Bardağı Oyunu

Akıllı Çay Bardağı Oyunu , yaklaşık 10 yıl önce, Türk Lipton firması soğuk çay üreticileri1

3 dk. 64 Okundu
İçerik
Çiftlik Oyunları

Çiftlik Oyunları , sanal oyunlarda hem yetişkinlerin hem de çocukların en sık oynadığı oyunlar arasında1

3 dk. 16 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Ramazan özalp

    Hile istiyorum

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al