KATEGORİLER
Kripto Al Sat


PUBG Mobil Hileleri PUBG Mobil PC Hileleri

PUBG Mobil Hileleri PUBG Mobil PC Hileleri , PUBG olarak bilinen oyun sektörde yer alan birçok oyuncunun ilgi odağında olurken bu oyun PC ve oyun konsolları aracılığı ile oynanmasının yanı sıra mobil telefonlarla da kullanılabilmektedir. Bundan dolayı da oyun birçok kişi tarafından oynanır. Player Unknown Battelegrounds olarak da biline oyun kısaca PUBG olarak tanımlanıyor.

Bu oyunun yüzbinlerce takipçisi var ve mobil olarak oynanmasının da bu duruma katkısı oldukça fazla. PUBG mobil hileleri 2021 merak edilenler arasında yer alırken PUBG hayatta kalma oyunları arasında yer alan bir oyun türü.

PUBG Nedir?

Silah ve kıyafet eşleştirmesi ve atma aşamalarının ardından sunucudaki tüm oyuncuları öldürme mantığı ile hareket eden oyunda son hayatta kalan olmak oldukça önemli. Oyun sırasında çeşitli kazanma hileleri yapmak mümkün ve bunlar arasında PUBG mobil hileleri 2019 da yer alıyor.

PUBG mobil hileleri 2020 birçok kullanıcı tarafından araştırılmaktadır. Bu oyun hem telefonlarda hem de bilgisayarlarda oynanırken yüzbinlerce kullanıcısı vardır. Google Play ve AppStore’den indirilerek oynanması mümkün olan bu oyunda kullanılan hileler merak edilenler arasında yer alır.

PUBG mobil hileleri nasıl yapılır? Merak edilirken PUBG mobil oyununun AİM hack tarzı hileler aracılığı ile oynandığında işe yaradığı bilinir. Bu hileler para ile satılmakta ve oyuncuların büyük bir çoğunluğu da bu hileleri satın almaktadır. Bu hile PUBG mobil uc hilesi olarak adlandırılır.

PUBG Mobil Hileleri Neler?

PUBG mobil hileleri ücretsiz uygulanacağı zaman öncelikli olarak yapılması gereken telefondan oyunu komple sildikten sonra Google Playden tekrar kurulmalıdır. Oyuna giriş yapıldıktan sonra herhangi bir haritada bir süre oyuna devam edilmelidir. Bundan sonra oyundan çıkılmalıdır ve telefonun rootlu olması gerekmektedir.

Game Guardian kurulduktan sonra PUBG mobili açmak gerekmektedir. Oyun açıldıktan sonra GameGuardian’a dönülmelidir ve PUBG seçilir. Hile Script dosyası seçildikten sonra ise çalıştır butonu tıklanmalıdır

PUBG mobil hileleri nasıl açılır? Sorusunun yanıtları arasında bu hileyi yapabilmek için https://pubgmobileuchilesi.com/ bağlantısı tıklanır ve bazı adımların izlenmesinin ardından hileyi çalıştır yazısına tıklanmalıdır.

PUBG Corporation aracılığı ile geliştirilen bir oyundur ve çok oyunculu olarak oynanır. Bir savaş oyunu olan PUBG’de katılımcıların amacı hayatta kalmaktır. PUBG mobil üzerinde oynarken hile yapmak kullanıcı hesabının kalıcı olarak kapanmasına neden olmaktadır. Bundan dolayı da kullanıcıların konu hakkında bilgi sahibi olması gerekmektedir.

Aksi durumda hile yapmak isteyen kullanıcı oyun geliştiriciler tarafından anlaşıldığında hesapları kapatılır. Bu işlem kalıcı olarak yapıldığından dolayı da kullanıcıların kendi inisiyatifinde olan bir durumdur.

PUBG piyasaya sürüldüğü günden bu yana geniş bir oyuncu kitlesine sahip olan popüler oyunlar arasında yer almaktadır. Bunda etkili olan nedenler arasında oyunun çeşitli platformlar aracılığı ile oynanabilmesi ilk sırada yer almaktadır. Oyun her geçen gün katılımcı sayısını arttırırken oyun sırasında hile yaparak kazanmak isteyenler açısından çeşitli yöntemler bulunur.

Oyunun en önemli özelliklerinden biri de oyun konsollarında ve mobil telefonlarda kullanılabilmesidir. PUBG oyunu bu yön ile dünya genelinde birçok kullanıcının tercih ettiği oyunlar arasında gelirken oyuncuların başarı elde etmek için başvurduğu hileler olur.

Nedir
Gameloop

PUBG Mobile için geliştirilen gamelop 240 milyondan fazla ülkede 450 milyondan fazla oyuncuya hizmet veriyor.1

7 dk. 6663 Okundu
İçerik
Valorant’ta Uzaklaştırma

Geçtiğimiz yıl, yani 2020’nin yaz aylarında oyun oynayan kişiler ile buluşan Valorant, birçok kişi tarafından1

3 dk. 12578 Okundu
İçerik
Ekran Kartı Sıralaması

Birçok insanın bilgisayar alırken titizlik gösterdiği konulardan birisi de ekran kartıdır. Ekran kartları ya da1

4 dk. 3427 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al