KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Prens Randian ın Dudak Uçuklatan Serveti

Prens Randian ın Dudak Uçuklatan Serveti , 1800’lü yıllarda Vristish Gruyana da dünyaya gelen Prens’in kolları ve bacakları yoktu. Engelli olarak hayata gözlerini açan Randian, zor bir çoculuk dönemi geçirdi. Zorbalıklarla sık sık karşılaşan Prens Randian zyaşadığı dönemde para kazanmak için insan sirklerinde gösteri yapmaya başladı. Her zaman çalışkanlığı ile ayretlere düşüren Prens Randian’ın dudak çuklatan serveti çocuklarına kaldı.

Prens Randian 2

Evlendi ve Mutluluğu Karısında Buldu!

Kolları ve bacakları olmasa da kendine bakabilecek derecede beceriler edinmeye çocukken başladı. Ailesi aslında Hintli olan Prens Randian kendini geliştirmek adına üstün performans gösterdi. 4 farklı dili ana dili gibi öğrendi. Günün birinde çok sevdiği karısıyla karşılaştı aşk galip geldi ve evlendi. Prenses Sarah ile mutluluğu yakalayan Prens’in 4 çocuğu oldu. İnsan sirklerinde çalışmaya devam etti ve emekliliği geldiğinde New Jersey’e yerleşti.

Prens Randian 1

Mirası Servet!

Herkesin dalga geçtiği Prens Randian’ın dudak uçuklatan serveti açıklandı. 1932 yılında çekilen filmden 2 yıl sonra ise kalp krizi geçirerek 63 yaşında öldü. Öldüğünde tahmini 1.1 milyon dolarlık bir servete sahipti.

Nedir
Şahıs Şirketi Nasıl Kurulur?

Yeni iş kuracak girişimciler şahıs şirketi nasıl kurulur araştırmaları yapabilir. Özellikle küçük ve orta ölçekli işletmelerin tercih1

4 dk. 3902 Okundu
Nedir
Trendyol Cüzdan Nedir?

Trendyol Cüzdan Nedir? Trendyol online alışveriş siteleri arasında en çok tercih edilen seçeneklerden biridir. Ödeme1

4 dk. 12662 Okundu
İçerik
Yazın Yeni Trendi At Üstünde Gün Doğumu

Yazın Yeni Trendi At Üstünde Gün Doğumu , Türkiye de başlayan akım yeni bir görsel1

1 dk. 11 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al