KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Online Yarışmalara Katılarak Para Kazanmak

Birçok internet sitesinin sunduğu online yarışmalarla para kazanma sistemi günümüzde oldukça ilgi görmektedir. Bu sistem gerek joker biriktirme gerekse uygulamanın kendi sunduğu hediyeler içerisinden seçerek kazanç sağlaya bilirsiniz. Şimdi bu uygulamalardan bazıları şöyle sıralanır.

Oyna Kazan

Bu uygulama ile birlikte kazanç sağlayabilirsiniz. Uygulamaya TC kimlik numaranız ve cep telefon numaranız ile kayıt yaptıktan sonra ekranınız açılır. Uygulama içerisinde herkese açık bölümü bulunmaktadır. Bu bölümde size verilen üç yanlış cevap verme hakkı ile sorular cevaplar ardından doğru cevapladığınız soruların joker puanları hesabınıza düşer.

Hesabınızdaki tutar 50 TL olduğunda ödeme talebinde bulunabilirsiniz. Ödeme talebinden sonra herhangi bir bankada bulunan hesabınız ile birlikte hesap numaranıza veya varsa tosla hesabınıza aktarılır.

oyna-kazan

oyna-kazan

Hadi

Bu uygulama ülkemizde en çok kullanılan online yarışmalarla para kazanma uygulamasıdır. Online yarışmaya girdiğiniz zaman ilk 12 soruyu doğru cevapladıktan sonra yarışma size jokerler veriyor bir yarışmadan 30.000 TL kazanan kişiler bile bulunuyor. Uygulamaya e-posta hesabınız ile kolaylıkla kaydolabilirsiniz. Ayrıca uygulama içerisinde çark bulunmakta bu çark ile ekstra joker puanlar kazabilirsiniz. Uygulamadaki hesap bakiyeniz 20 TL olduğunda ödeme talebinde bulunabilirsiniz. Herhangi bir bankada bulunan banka hesap numaranız ile ödeme talebi yapabilirsiniz.

hadi

hadi

Bildikçe Kazan

Bu uygulamada kazancınız diğerlerine göre daha düşüktür. Her doğru cevap verdiğiniz 10 soru için 1 kuruş kazanırsınız. Uygulama içerisinde e-posta veya telefon numaranız ile kaydolabilirsiniz. Hesap bakiyeniz 50 TL olduğu zaman ödeme talebinde bulunabilirsiniz. Herhangi bir bankada bulunan hesabınızın hesap numarası ile ödemenizi alabilirsiniz.

Sertamin

Bu uygulama görüp görebileceğiniz en fazla ücreti vermektedir. Uygulama içerisine telefon numaranız ile kaydınızı yaptıktan sonra konuların bulunduğu bir bölüme giriş yaparsınız konunuzu seçtikten size bir cevap kısmı ve ipucular verilir bu verilenlere göre cevabı sözel bi şekilde yazmanız gerekiyor herhangi bir harf hatası bile yapmanız yarışmayı kaybetmenize neden olacaktır. Bir yarışma ile en az 1.000 en fazla 3.000 TL kazanç sağlaya bilirsiniz. Kazancınız 1.000 TL olduğunda ödeme talebinde bulunabilirsiniz. Ödemeniz herhangi bir bankada bulunan hesabınızın hesap numaranıza yatırılır.

sertamin

sertamin

Eğer bilginize güveniyorsanız bu uygulamalar üzerinden kazanç sağlayabilirsiniz.

İçerik
Bilgisayardan Hoşlananlar İçin 5 Basit İş Fikri

Hayatta bazı işler kolay gibi görünür ancak hiçte kolay değildir. Evde iş imkânı, hatta masa1

3 dk. 20012 Okundu
İçerik
İnternetten Hızlı Nakit Para Kazanmanın Kesin Yolları

İnternetten Para Kazanmanın 5 Kesin Yolu Günümüzde internet gibi bir kaynağa sahip olmamız bizim için1

4 dk. 9511 Okundu
İçerik
Yurt Dışında İnternetten Para Kazanmanın Yolları

Kovid -19 salgını sebebiyle insanların çoğu önceden yaptıkları işlerini şu anda yapamıyor. Bu durumda internetten1

3 dk. 8184 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Oktay karadağ

    Güzell 5 yıldızı hakediyor

  • Ela

    hadi güzel takip ediyorum

Sosyal Medyada bizi takip edin.