Ana Sayfa Oyun LOL’de Rework Ne Demek?

LOL’de Rework Ne Demek?

LOL'de Rework Ne Demek

League of Legends oyununda son zamanlarda eskimiş şampiyonların yeniden yapılandırılması, görüntü olarak değiştirilmesi ve buna benzer yenilikler yapılması gibi durumlar ön plana çıktığı için “Rework” kelimesi neredeyse her zaman karşımıza çıkmaya başladı. Hal böyle olunca oyuncular kelimenin anlamını bilmediği için ne anlama geldiğini de merak ediyor. Bu içeriğimizde “Rework Ne Demek?” sorusunun yanıtını sizlerle paylaşacağız.

Rework Kelimesinin Anlamı Nedir?

League of Legends kreatörleri tarafından bir sezon içerisinde gerek karakterlerde olsun gerekse oyunun haritasında olsun birçok değişiklik yapılmaktadır. Bu değişiklikler hem oyuncular tarafından hem de yapımcılar tarafından “Rework” olarak adlandırılıyor. Herhangi bir şampiyonun eski görüntüsünü tamamen kaybetmesi ve yeni yüzüyle oyuncuların karşısına çıkarılması bu durumun açıklaması diyebiliriz.

LOL’de Hangi Şampiyonlara “Rework” Yapıldı?

League of Legends hem günümüzün hem de geçmiş zamanın en popüler oyunları arasında yer alıyor. Bu popülerlik sebebiyle oyun içerisinde yer alan birçok karaktere yenileme işlemi yapıldı. Bu karakterlerin listesi aşağıda verilmiştir.

  • Fiddlesticks
  • Shyvana
  • Nocturne
  • Mundo
  • Volibear
İlginizi Çekebilir:  Wild Rift Seraphine Build Rehberi

Bu karakterler başta olmak üzere birçok kahramana rework işlemi uygulandı.

Her geçen gün teknoloji ve bilgisayara olan ilgimin artmasıyla edindiğim bilgileri bu site aracılığıyla sizlerle paylaşıyorum. Beni aşağıdaki sosyal medya adreslerimden takip edebilirsiniz.

2 Yorumlar

  1. Paylaşımınız için çok teşekkür ederim.Yıllardır League of Legends oynamama rağmen hep aklıma takılı kalan sorulardan birisiydi rework olayı sizin sayenizde öğrenmiş oldum 🙂

Yanıtla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz