KATEGORİLER

LOL’de Rework Ne Demek?

League of Legends oyununda son zamanlarda eskimiş şampiyonların yeniden yapılandırılması, görüntü olarak değiştirilmesi ve buna benzer yenilikler yapılması gibi durumlar ön plana çıktığı için “Rework” kelimesi neredeyse her zaman karşımıza çıkmaya başladı. Hal böyle olunca oyuncular kelimenin anlamını bilmediği için ne anlama geldiğini de merak ediyor. Bu içeriğimizde “Rework Ne Demek?” sorusunun yanıtını sizlerle paylaşacağız.

Rework Kelimesinin Anlamı Nedir?

League of Legends kreatörleri tarafından bir sezon içerisinde gerek karakterlerde olsun gerekse oyunun haritasında olsun birçok değişiklik yapılmaktadır. Bu değişiklikler hem oyuncular tarafından hem de yapımcılar tarafından “Rework” olarak adlandırılıyor. Herhangi bir şampiyonun eski görüntüsünü tamamen kaybetmesi ve yeni yüzüyle oyuncuların karşısına çıkarılması bu durumun açıklaması diyebiliriz.

 

LOL’de Hangi Şampiyonlara “Rework” Yapıldı?

League of Legends hem günümüzün hem de geçmiş zamanın en popüler oyunları arasında yer alıyor. Bu popülerlik sebebiyle oyun içerisinde yer alan birçok karaktere yenileme işlemi yapıldı. Bu karakterlerin listesi aşağıda verilmiştir.

 • Fiddlesticks
 • Shyvana
 • Nocturne
 • Mundo
 • Volibear

Bu karakterler başta olmak üzere birçok kahramana rework işlemi uygulandı.

LOLde Rework Ne Demek
İçerik
PUBG Mobile Emülatör Hassasiyet Ayarları 2021

PUBG, oyun dünyasının içerisinde bulunan birçok kişi tarafından boş zamanları değerlendirmek için oynanan oyunların başında1

2 dk. 18031 Okundu
İçerik
ESEA Nedir?

ESEA Nedir? , E- Spor Entertainment Association League platformunun kısaltılmışım olan ESEA, CSGO oyuncularının toplanarak1

7 dk. 5 Okundu
İçerik
En İyi PlayStation 4 Oyunları

Son zamanların en iyi oyun platformu olarak karşımıza çıkan PlayStation hayranları her geçen gün artış1

3 dk. 6 Okundu
Yorumlar

*
*

 • serkan akdoğan

  paylaşım için teşekkürler

 • Kağan

  Paylaşımınız için çok teşekkür ederim.Yıllardır League of Legends oynamama rağmen hep aklıma takılı kalan sorulardan birisiydi rework olayı sizin sayenizde öğrenmiş oldum :)

Sosyal Medyada bizi takip edin.