KATEGORİLER
Kripto Al Sat


LG Q31

LG Q31 telefon markası 2020 yılında peş peşe telefon modellerini tüketicilerin sunumuna tanıtım organizasyonları yaparak beğenisine sundu. Sunulan bu telefon modellerinden bir tanesi de Q31 akıllı telefon modelidir. Şaşırtmayı ve farklı tasarımları seven ve tercih eden LG, Q31 modelinde de yine farklı bir tasarımla tüketicilerin karşısına çıktı. Tanıtımı yapıldığı andan itibaren birçok kişi tarafından beğenilen model çeşitli özellikleriyle tüketicileri cezbetti. Bir akıllı telefonda olması gereken birçok detayı bulunduran Q31 her telefon kullanıcısının zevkine hitap etmektedir. 

LG Q31 Genel Özellikleri

LG Q31 genel olarak incelendiğinde birbirinden özel detaylar ortaya çıkmaktadır. Model Android telefonlardan biri olma özelliğindedir. NFC özelliğinin bulunması kullanıcıların telefon üzerinden güvenli alışveriş yapmasını sağlamaktadır. Modelin rengi en çok tercih edilen renklerden birine sahip olduğundan dolayı her yaş grubu ve her kesim tüketiciler tarafından tercih edilir. Ekran ölçüleri ve işlemci özellikleri genel olarak kullanıcılara rahat bir kullanım özelliği yaratır. Akıllı dokunmatik telefonlar arasında yer alan Q31 fiyat bakımından da oldukça uygundur. Yeni çıkan bir model olmasına rağmen telefon piyasasına göre ve özelliklerine göre fiyatı her bütçeye uygun olarak belirlenmiştir. Türkiye’de henüz satışı olmayan bu model birçok tüketicinin sahip olmak istediği modellerden bir tanesidir. 

LG Q31 Teknik Özellikleri

Telefonun akıllı olmasında ek özellikler kadar teknik özelliklerde önemli rol oynar. Teknik özellikler telefonun beyin mekanizmasını oluşturduğundan dolayı daha iyi çalışması için gerekli olan donatılardır. LG telefon markası tasarım kadar telefonun beyin kısmı denilen teknik özelliklerini de her geçen gün geliştirmektedir. Piyasaya yeni çıkan Q31 model akıllı telefonda geliştirilmiş teknik özelliklere sahiptir. Q31 3GB belleğe sahiptir. İşlemci 64-bit olan Q31 modelin GPU frekansı 650 MHz özelliğindedir. Dahili depolama alanı 32GB olan model hafıza kartı ile ek alan oluşturma avantajını kullanıcıların tercihine sunar. Ana işlemci telefonların teknik donatıları arasında ilk sıralarda olan detaylardan biridir. Q31 akıllı telefon modelinin ana işlemcisi 4 x 2.0 GHz ARM Cortex-A53 olarak yer alır. 

LG Q31 Ekran Özellikleri

LG markası telefonlarını oluştururken ekran detaylarına da ayrı bir önem vermektedir. Verdiği bu önemi diğer modellerinde görüldüğü gibi Q31 modelinde de görülür. Genellikle farklı tasarımları harmanlamayı seven LG markası göze hitap eden ve son derece kullanışlı olan Q31 modeli ile kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Akıllı telefonun ekran boyutu 5.7 İnç özelliğindedir. Ekran yenileme hızı ise standart olan HD 60 Hz sahiptir. LG birçok modelinde kullandığı gibi Q31 modelde de tercihini çerçevesiz ekrandan yana kullanmıştır. Çerçevesiz oluşu göze hoş gelmekle beraber telefon ekranında fazlalık olan alanı ortadan kaldırmaktadır. Q31, 16 milyon gibi ciddi bir renk sayısına sahiptir. Model damla çentikli, çentikli ve multi touch ekran özelliklerine de aynı zamanda sahiptir. 

LG Q31 Kamera Özellikleri

Q31 dokunmatik akıllı telefonun bir önde iki arkada olmak üzere toplamda 3 kamerası bulunur. Her bir kamera kendi içerisinde ayrı ayrı özelliklerden oluşmuştur. Ön kamerasının çözünürlüğü 5MP çözünürlükteyken arka kamerasının çözünürlüğü ise 13 MP çözünürlüktedir. Modelin arkasında yer alan ikinci kameranın çözünürlüğü de ön kamerası gibi 5MP çözünürlüktedir. 2.kamersının ayrıca ekstra geniş açı özelliği bulunur. Böylelikle fotoğraflara sırasında daha geniş alanların fotoğraflanmasını sağlar. LED flaş özelliği ile ışığın az olduğu alanlarda daha net görüntülerin elde edilmesini sağlar. Otomatik odaklama özelliği bulunan modelin birbirinden harika fotoğrafları ortaya çıkarır. 

LG Q31 Tasarım Özellikleri

Tek renk seçeneği ile karşımıza çıkan Q31 modelin sadece beyaz rengi mevcuttur. Tek renk olmasına rağmen her kesime hitap eden bir renk olan beyazdan oluşması satışlarını olumsuz yönde etkileyecek bir özellik değildir. Oldukça hafif olmasından dolayı son derece kullanışlı ve rahat bir kullanıma sahiptir. Q31 akıllı telefonun ağırlığı 145 gram, boyu 147.6 mm, eni 71 mm, kalınlığı 8.7 mm özelliğine sahiptir. Naif ve kibar bir görüntüye sahip olan Q31 kullanıcıların dikkatini çekmektedir. LG telefon markası hemen hemen bütün telefon modellerinde görselliği ön planda tutmaktadır. Görselliğe verdiği önemi 2020 yılında tanıtımını yaptığı Q31 model telefonda görmek mümkündür. 

LG Q31 Ağ Bağlantıları Ve Batarya Özellikleri

Akıllı telefonlarda aranan iki önemli özelliklerden olan batarya ve ağ bağlantıları iyileştirilmiş olarak Q31 modelde rastlanır. Q31 akıllı telefon 2,3,4 ve son olarak 4,5 ağ bağlantısını desteklemektedir. Ağ bağlantıları Q31 telefon modelinde 4,5G de dahil olmak üzere bütün ağlara uyum sağlar ve hiç bir şekilde sorun oluşturmaz. Telefonun 5G bağlantısı mevcut değildir. Akıllı telefon kullanıcıları telefonlarda en çok bataryanın kısa sürede tükenmesinden şikayetçidir. Bataryalarının uzun ömürlülüğü ile biline LG markası Q31 modelinde de aynı şekilde bataryasını uzun ömürlü olarak tasarlamıştır. Gün boyunca batarya kullanımında sıkıntı çekilmeden model rahatlıkla kullanılmaktadır. Bu özelliği tüketiciler için çok cazip bir özellik olarak yansır. Günümüzde telefonların üstünlüğü kadar bataryasının ömrü de artık büyük önem teşkil etmektedir. 

LG Q31 Ek Özellikleri

Akıllı telefonların çoğunda bulunmayan görüntülü arama Q31 modelde yer alan Ek özelliklerden biridir. Modelin ses çıkışı 3.5 mm özelliğindedir. Bluetooth özelliği ise 5.1 versiyonuna karşılaşılmaktadır. Hem kullanışlı hem de fiyatının uygunluğu tüketiciler önemli detaylar ve özelliklerden biridir. 

İçerik
Samsung Galaxy F62 Akıllı Telefon Modeli İnceleme

Samsung Galaxy F62 Akıllı Telefon Modeli İnceleme modeli 2021'de piyasaya sürüldü. 163,9 x 76,3 x1

5 dk. 29 Okundu
İçerik
Mİ 10 LİTE 5G

Mİ 10 LİTE 5G , Xiaomi 2020 yılında yaptığı resmi bir etkinlik ile Mı 101

5 dk. 23 Okundu
İçerik
Samsung Galaxy A21 Telefon İncelemesi

Samsung Galaxy A21 Telefon İncelemesi 2020 yılı civarında piyasaya sürüldü. 167,8 x 76,7 x 8,11

5 dk. 18 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.