KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Kullanışlı Mobil Uygulamaları

Kullanışlı mobil uygulamaları günlük yaşantımızda çokça işimize yarayan bu uygulamalar kimi zaman sınavlara hazırlanırken ya da odaklanmaya çalışırken kimi zamanda uyku problemlerini çözmekte epeyce yardımı dokunuyor. Arkadaşlarımızla vakit geçirirken ya da yalnızken sıkılmamak için farklı oyunlar oynayabiliriz.

Kullanisli Mobil Uygulamalari3

Forest:

Odaklanma problemi olan ve ders çalışırken sürekli eline telefon alıp uğraşan biriyseniz bu uygulama çokça işinize yarayabilir. Bu uygulamanın özelliği siz ne kadar ders çalışacaksanız saati ayarlıyorsunuz. Arka planda isterseniz orman yağmuru gibi rahatlatıcı müzikler dinleyebiliyorsunuz. Eğer daha süre dolmadan telefondan başka bir uygulamaya geçerseniz ağacınız çürüyor ve yeniden başlamanız gerekiyor. Bu sayede odaklanabiliyorsunuz. Ayrıca tuttuğunuz süreye göre size ağaç veriyor ve de verdiği altınlarla farklı ağaç modelleri satın alabiliyorsunuz ya da farklı rahatlatıcı seslerde alabiliyorsunuz. Eğer pro versiyonuna geçerseniz belli bir miktar gerçek ağaç dikebiliyorsunuz. Ayrıca bu ağaç diken uygulamaya destek olabiliyorsunuz. Ağaç satın alabiliyorsunuz. Eğer 2 saat ders çalışırsanız size 4 tane ağaç veriyor.

Black And White:

Bu uygulama fotoğraflarınızı siyah beyaz haline sokuyor. Kara kalem çizim yapmayı seviyorsanız bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Size büyük bir kolaylık sağlar. Işık gölge ayarlarıyla belli bir miktar uğraşabiliyorsunuz. Çizim yapmasanız bile sadece fotoğraf filtrelemek istiyorsanız da kendine ait filtreleri var.

Inshot:

Çektiğiniz videolara bir sürü efekt yapabiliyorsunuz. İsterseniz videolarınıza geçiş ekleyebilir istemediğiniz sahneleri kesebilir ve arkasına ses ekleyebilirsiniz. Alta yazı da ekleyebiliyorsunuz. Ekran görüntüsünü ve çözünürlüğünü ayarlayabildiğiniz güzel bir uygulama.

Kullanisli Mobil Uygulamalari

MYT Müzik:

Bu uygulama ile reklam karşılığı istediğiniz şarkıları indirebiliyorsunuz. Aynı zamanda müzikte dinleyebiliyorsunuz. Gerçi araya sürekli reklam koyduğundan sadece seçtiğiniz müziğin doğru olduğundan emin olmak için dinlemenizde fayda var. Bu sayede sevdiğiniz müziklere para vermeden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

V Recorder:

Bu uygulamayla telefonunuzda uzun süreli ekran kaydı alabilirsiniz. Özellikle Youtube uygulamasına telefon üzerinden oyun videosu çekip yüklemek istiyorsanız ya da telefon üzerinden çizdiğiniz çizimleri Youtube uygulamasına atmak istiyorsanız bu uygulamayı kullanabilirsiniz. En yüksek çözünürlüğü 720p’dir. 1080p’de çözünürlük istiyorsanız pro sürümünü almalısınız. Ücretsiz sürümünde de size pek çok olanak sağlıyor. Sadece arada reklam veriyor. Bu uygulama ile fotoğraflarla klip düzenleyebilirsiniz.

İçerik
En İyi Torrent İndirme Siteleri 2021

En İyi Torrent İndirme Siteleri 2021 , kullanıcılara oyun, müzik, film ve e-kitap gibi büyük1

3 dk. 377 Okundu
İçerik
iPhone Arayan Resmini Tam Ekran Yapma

Her akıllı telefonda rehberde kayıtlı olan bir kişiye galerinizde yer alan herhangi bir fotoğrafın atamasını1

3 dk. 213 Okundu
İçerik
Magento Nedir, Ücreti Ne Kadar, Özellikleri Nelerdir?

Magento Nedir, Ücreti Ne Kadar, Özellikleri Nelerdir? son yılların en gelişmiş, en profesyonel ve en1

3 dk. 105 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.