KATEGORİLER
Kripto Al Sat


İlk Buluşmada Giyebileceğiniz 6 Öneri

İlk Buluşmada Giyebileceğiniz 6 Öneri.Bazen nedensizce bir insanın yanında veya herhangi bir ortam da kendinizi gergin ya da çok huzurlu hissedersiniz. Bundan dolayı somut sebeplerden kaynaklanması mümkün olmaktadır.

Kişilerin yanında ve değişik ortamlarda bazen gergin bazen de mutlu olabilirsiniz. Bunun somut sebeplerden kaynaklanması mümkündür. Etrafınız da bulunan kişilerde renklerin çok büyük psikolojik etkilerinden oluşmaktadır. Giysiler kişiler hakkında ilk izlenimlerin kaynaklandığı ve kişilerin karakterlerinin analizini yapabilmesinde çok yardımcı olmaktadır. Bundan dolayı ilk buluşmada giyebileceğimiz giysiler uygun, uyumlu ve düzgün seçmelisiniz.

Sadece etrafınızdaki kişileri davranışlarınız, sözleriniz ve bakışlarınız ile değil giydiğiniz giysiler ve hatta giysilerinizin renkleri de çok etkili olmaktadır. Her zaman giysilerinizi gösteren renkler olmuştur. Renkler insan psikolojisinde çok büyük etki bırakmaktadır. İlk buluşmada giyebileceğiniz 6 öneriden sizlere makalemde bahsetmek istiyorum. Bu renkler sırası ile;

❖  Kırmızı,

❖  Mavi,

❖  Yeşil,

❖  Mor,

❖  Kahverengi,

❖  Pembe/ Şeftali tonları tercih edilmektedir. Bunların bir kaçtanesinden sizlere bahsetmek istiyorum.

1-Kırmızı ( Aşk ve Şehvet )

İlk buluşmada kırmızı rengi; aşk ve şehvet gibi çok güçlü duygular ile birleşse de şiddet ve kan olarak da insanlar algılayabilir. Fakat kırmızı asla vazgeçilmeyen renklerden en önemlisidir. Kişiler kırmızı giydikleri zaman riskleri alabilecek, güçlü ve cesur olduklarını vurgularlar. Kırımızın çeşitleri vardır. Bunlar; şarap kırmızısı, nar çiçeği kırmızısı, yakut kırmızısı, turuncu kırmızısı ve domates kırmızısı olarak sizlere çok yakışacaktır.

2-Mavi ( Sakinlik, Sadakat ve Sükunet )

İlk buluşmada mavi rengi; sadakat, sükunet ve sakinlik veren bir renk olmaktadır. Mavi giyen insanlara her zaman güven veren bir his uyandırmaktadır. Bundan dolayı pek çok markalar mavi rengini çok tercih ederler.  

3-Yeşil ( Doğa)

İlk buluşmada yeşil rengi; yeşil rengi doğayı anımsatmaktadır. Bundan dolayı yeşil rengini tercih eden kişiler; huzur, sakinlik ve doğallığı yansıtır. Doğallık derken yenilik, genç, dinamik ve ümit gibi pek çok şeyi anımsatır.

4-Pembe/ Şeftali Tonları ( Sakinleştirici)

İlk buluşmada pembe/ şeftali tonları rengi; her zaman giyenler üzerinde narin ve sakinleştirici anlamını yansıtmaktadır. Öfkeli yada sinirli bir kişi bu renkler karşısında gayet sakinleşmektedir.

İçerik
Beyaz Kıyafet ve Aksesuarlar Nasıl Kombinlenir?

Beyaz Kıyafet ve Aksesuarlar Nasıl Kombinlenir? Sıcak yaz aylarında beyaz kıyafetler harika bir şıklık katmaktadır.1

2 dk. 107 Okundu
İçerik
Birbirinden Şık 7 Kalem Etek Kombini

Birbirinden Şık 7 Kalem Etek Kombini.Fenomen  gelen ve elit olan kalem etek kombinleri bayanlar tarafından1

2 dk. 40 Okundu
İçerik
2022 Kış Modası Trendleri

2022 Kış Modası Trendleri, Bir anda havaların soğuması ve kış dönemine erken girilmesi nedeniyle kışlık1

1 dk. 75 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.