KATEGORİLER
Kripto Al Sat


İki Kişilik Oyunlar

İki Kişilik Oyunlar , İnternetin ve bilgisayarın hayatımıza girmesi ile oyunlar da girmeye başlamıştır. Eğlendiren, öğreten oyunlar olduğu kadar vakit geçirmenize yardımcı olacak oyunlar da bulunmaktadır. İlk çıktığı zamanlarda tek kişilik olan bu aktiviteler artık iki kişi ile de oynanabilmektedir. İki kişilik oyunlar evde güzel vakit geçirmeniz için oldukça idealdir. 

Tek kişi oyun oynamaktan sıkıldı iseniz; evde durur iken kardeşiniz ile, babanız ile ya da arkadaşınız ile zaman geçirmek istiyor iseniz bu oyunlar size göre olacaktır. İki kişilik oyunlar mobil olarak da oynanabilir. Aşağıda ise bu şekilde olan oynayabileceğiniz oyunlar yer almaktadır. Sizin ilginizi çeken ve size uygun olan oyunu seçebilirsiniz. 

En Popüler İki Kişilik Oyunlar Nelerdir?

Günümüzde bilgisayar oyunları oldukça popüler olmaktadır. Böyle bir oyun tasarlamak da ciddi paralar kazandırmaktadır. Yine bazı oyunları oynamak da para kazanmanızı sağlayabilir. Günümüzde en popüler oyunlara bakacak olursak da ilk sıralarda Pubg Mobile yer almaktadır. Gruplar halinde oynanan bu oyunda önemli olan kurtulmak olmaktadır. 

Bir harita üzerinde yer seçilerek karşı gruplar ile mücadele ediliyor. Bu sırada ise etraftan işinize yarayacak olan materyalleri toplamalısınız. Böylece mücadelenizde daha güçlü olup öne geçebilirsiniz. Oyun gittikçe de zorlamaktadır. Küçük alanlar ile sizi sıkıştırmakta ve ölmenize neden olmaktadır.

Mobile Legends ise diğer en çok oynanan iki kişilik oyunlar içinde yer almaktadır. Bir takım oyunu olmaktadır. Birlik ve beraberliğin önemli olduğu bir oyun olmaktadır. Takımlar beş kişiden oluşmaktadır. Diğer takımdaki beş kişi ile savaşarak yenmeye dayanır. Her takımın üçer kulesi vardır. Bu kulelerin ele geçirilmesi hedeflenmektedir. Bu hedef doğrultusunda koridorlarda ilerlenir. Bir strateji oyunu olarak karşı takımın kulesini yıkmanız gerekmektedir.

İki kişilik oyunlar bilgisayar ortamında daha çok oynanmaktadır. Bunlardan biri de 8 Ball Pool oyunu olmaktadır. Bu oyunu 400 milyondan fazla kişi aktif olarak oynamaktadır. Bir bilardo oyunu olup hem iki kişi hem tek kişi hem de 8 kişilik gruplar ile oynama seçenekleri mevcut olmaktadır. Turnuva kazanarak sembolik madeni paralar kazanılmaktadır. Bu sembolik paraları oyun içerisindeki markette harcayabiliyorsunuz. Buradan oyun için materyaller satın alabilirsiniz. 

Kafa Topu da iki kişi oynanan oyunlar içerisinde yerini almaktadır. Bu Türk yapımı bir oyundur. Kafalar ile oynanan bir maç söz konusu olmaktadır. Karakterlerin kafası gövdelerine oran ile daha büyük olmaktadır. Bir futbol maçını andıran ve iki kale olan bu oyunda özel güçler de bulunmaktadır. Oyuncunuzun bu güçler ile daha iyi oynamasını sağlayabilirsiniz. Karşı taraf üzerinde daha etkili ve daha güçlü olmak için bunları kazanmaya çalışmalısınız. Oyunlarda galip gelip oyuncular arasında yükseliyorsunuz. Aynı zamanda da sembolik paralar kazanıyorsunuz. 

Iki Kisilik Oyunlar
İki kişilik oyunlar

İki kişilik oyunlar bedava oynayabileceğiniz gibi ücretli olanları da bulunmaktadır. Fortnite da ücretsiz olan oyunlar içinde yer almaktadır. Bu oyun Mobile Legends oyunu ile benzerlikler göstermektedir. Bu oyunda da harita bulunmaktadır. Yine toplam yüz oyuncu ile oynanır. Dört kişilik grup kurularak oynanmaktadır. Bir savaş oyunu olan bu oyunda rakip takımları yenmeniz gerekmektedir. Oyun içinde çeşitli materyalleri kazanarak daha güçlü hale gelebilirsiniz. 

Bunlar dışında satranç, domino, ateş ve su,  tic tac toe paper, tavla, dama, tennis master, kızma birader gibi oyunlarda bulunmaktadır. Kendi zevkinize uygun bir oyunu bunlar içerisinden mutlaka bulabilirsiniz. Yine yaşınıza uygun da seçim yapabilirsiniz. İki kişilik oyunlar bilgi yarışması da yine yukarıda sandıklarımız dışında olan ve farklı tarz bir oyun olmaktadır. 

İçerik
Silah Oyunu

Silah Oyunu , sanal ortamda pek çok farklı oyun türü, farklı platformlara yansımaktadır. Bu oyun1

3 dk. 24 Okundu
İçerik
Traktör Oyunları

Traktör Oyunları , özellikle araba oyunlarına ilgisi olan oyuncular için traktör oyunları, oldukça tercih edilebilir1

3 dk. 116 Okundu
İçerik
CS GO Sistem Gereksinimleri

CS GO Sistem Gereksinimleri , milyonlarca takipçisi bulunan oyunlardan biridir. Oyun severler arasında büyük bir1

3 dk. 49 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.