KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Zula Hesap Silme – Hesap Kapatma Nasıl Yapılır?

Türkiye’nin ilk yerli ve milli oyunu olan Zula, 2019 yılının son çeyreğinde kullanıcıların indirmesine sunuldu. Bu zaman diliminin üzerinden çok zaman geçmeden oyunun popülerliği tüm dünyaya yayılarak aktif kullanıcı sayısı +30 milyon seviyelerine geldi. Her geçen gün bu gelişim arttı ve insanların oyuna karşı ilgisi artışa geçti. Her ne kadar durum böyle olsa da ne yazık ki bazı kişiler oyunun para yatırarak güç elde etmeye yönelik olduğunu düşündüğü için kullandıkları hesabı silme yolunu tercih ediyorlar. Biz de söz konusu içeriğimizde “Zula Hesap Silme” konusunda detaylı açıklamalar yaparak silme işlemlerinin nasıl gerçekleştirileceğinden bahsedeceğiz.

Bkz: Zula Şifre Değiştirme Nasıl Yapılır?

Zula Hesap Silme, Hesap Kalıcı Olarak Nasıl Silinir?

Zula Hesap Silme Hesap Kapatma Nasil Yapilir 2
zula hesap silme

Zula’da aktif olarak kullandığınız karakterinize bağlı olan hesabı silmek için aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekiyor.

  • Zula’nın resmi internet sitesine giriş yapın.
  • Kişisel hesabınıza “Giriş Yap” butonunu kullanarak girin.
  • Hesabım” seçeneğine dokunun.
  • Destek” kategorisine girin.
  • Destek Talebi Gönder” butonuna basın.
  • Üyelik İşlemleri” ibaresine ve ardından “Hesap İle İlgili Problemler / Diğer” seçeneğine dokunun.

Konu” kutucuğuna “Hesabımı Kalıcı Olarak Silmek İstiyorum” yazın ve ardından detay kutucuğuna inin. Buraya da hesabınızı neden kapatmak istediğinizi detaylı bir şekilde yazın. Bazı durumlarda yöneticiler hesap silme işlemlerine izin vermez, bu sebeple siz de onları ikna etmek için biraz detaylı anlatım yapmalısınız.

  • Gönder” butonuna basarak işlemleri tamamlayın.

Zula Hesap Silme” işlemi sadece bu adımlardan ibarettir. Her işlemi destek sistemi aracılığıyla gerçekleştirmeniz gerekiyor. Bu seçenekten farklı bir yöntem kullanma olasılığınız yoktur.

Zula’da Kalıcı Olarak Silinen Hesap Tekrar Açılır Mı?

Zula Hesap Silme” başlıklı içeriğimizde anlattığımız hesap silme adımlarını kullanarak aktif olarak kullandığınız karakteri sildirebilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirdiğinizde bilmeniz gereken en önemli husus hesabın silinmesi halinde artık hiçbir şekilde geri döndürülemeyeceğidir. Hesap silme işlemleri karakterin herhangi bir sebepten dolayı banlanmasıyla aynıdır. Bu sebeple siz de ilgili işlemi gerçekleştirmeden önce kararınızı en doğru şekilde vermeli ve basit adımların ardından kararınızı gerçekleştirerek hesabınızı silmelisiniz.

Zula’da Hesabımı Sildirmek Yerine Dondurabilir Miyim?

Zula Hesap Silme” konusunda her fırsatta bahsettiğimiz gibi oyun sözleşmesi gereği kendi isteğinizle hesabın silinmesi ya da hesabın dondurulması gibi bir durum mümkün değildir. Bu sebeple anlattığımız adımlar neticesinde de hesabın silineceği konusunda herhangi bir kesinlik bulunmuyor. Hesap silme konusunda belki olumlu yanıtlar alabilirsiniz ancak destek sistemi sizlere hesap dondurma konusunda olumlu cevap vermeyecektir.

Bu içeriğimizde “Zula Hesap Silme” başlığı altında merak edilen birçok konuyla alakalı bilgi aktarımını sağladık. Her adımı eksiksiz uyguladığınızda talep ettiğiniz durumlar büyük olasılıkla gerçekleşecektir. Söz konusu konuyla alakalı aklınıza takılan diğer soru işaretlerini yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz. Her zaman hakim olduğumuz konularla alakalı sizlere destek vermeye devam edecek ve bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız.

İçerik
Marvel Karakteri

Süper kahramanların en önemli geliştiricisi olan Marvel şirketi 1939 senesinde yayım hayatına başlamıştır. Faaliyetlerine başladığı1

4 dk. 4567 Okundu
İçerik
Kelime Oyunu Nedir ve Nasıl Oynanır

Kelime Oyunu Nedir ve Nasıl Oynanır ? Kelime oyunu hem oynaması kolay hem de faydalı1

3 dk. 36 Okundu
İçerik
LoL de FPS Gösterme Nasıl Yapılır?

Her insanın son zamanlarda evde olduğu boş vakitlerinde bilgisayar oyunlarına düşkünlüğünün arttığını görüyoruz. Bu durum1

2 dk. 25 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
tiktok takipçi satın al instagram takipçi satın al