KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Dolgun ve Güzel Görünmenin Sırları

Her kadın güzel ve alımlı gözükmek ister ve bunun için bir çok şey yapar. Kilo verir, saç rengini değiştirir, saçının boyunu uzatır ya da kısaltır. Eğer bütün bu yollar sizi korkutuyorsa, artık korkmanıza gerek yok. Bu makalemizde size vereceğimiz sırlarla siz de istediğiniz kadar dolgun ve güzel görüneceksiniz.

1- Sağlık Her Şeydir

Bütün dış güzelliklerin asıl sırrı içimizdedir. Güzelliği ve dolgunluğu dışarıda aramadan önce içimize bakmamız ve içimizi beslememiz gerekir. Kötü beslenme her zaman kötü sonuçlar doğurur. Paketli, çok yağlı yiyecekler tüketerek güzel bir beden ya da sivilcesiz bir yüz bekleyemezsiniz. Bunun için beslenme alışkanlıklarınızı gözden geçirin. Taze sebze ve meyveyi her öğününüze mutlaka ekleyin. Ayda bir kaç kez istediğiniz tarzda yemekleri tüketebilirsiniz fakat sağlıklı beslenme alışkanlıklarınızdan hiçbir zaman vazgeçmeyin.

2- Spor Alışkanlığı Edinin

Spor vücudumuzu şekillendiren, kendimizi daha iyi hissetmemizi sağlayan harika bir alışkanlık. Fiziğimizi şekillendirmek, daha fit görünmek ve daha dolgun hatlara sahip olmak istiyorsak spora hayatımızda önemli bir yer vermeliyiz. Fakat spor yaparken de dikkat etmemiz gereken noktalar var. Öncelikle mutlaka bir eğitmenle çalışmalıyız. Yanlış hareketler vücudumuzda geri dönülemez hasarlara yol açabilir. Ayrıca kendi başımıza spor yapmaya çalışırken incelmek yerine daha kalın olabilir, yanlış kas gruplarını çalıştırarak istenmeyen durumlar yaşayabiliriz.

Spor Alışkanlığı Edinin

Spor Alışkanlığı Edinin


3- Yüzünüze İyi Bakın

Yüzümüz vücudumuzun en çok emek isteyen noktalarından birisi. Gerekli özeni göstermediğimizde siyah noktadan sivilceye kadar bir çok kötü durumla karşılaşabiliriz. Sabah kalktığınızda yüzünü mutlaka nemlendirici içerikle bir ürünle yıkayın. Ardından cilt tipinize uygun kremler ve maskeler uygulayın. Yüzünüze her gün güneş kremi uygulamayı asla unutmayın.

Gece yatmadan ön2 1ce mutlaka makyajınızı gerekli ürünlerle çıkarın. Ardından gece bakım ürünlerinizi yüzünüze uygulayın. Gerekirse yüzünüze bakım maskeleri uygulayın. Elinizi mümkün olduğunca yüzünüze değdirmeyin ve yabancı maddelerin de temas etmemesine dikkat edin.

 

yüzünüze iyi bakın

yüzünüze iyi bakın

Son zamanlarda oldukça popüler olan yüz bakım aletlerini yüzünüze uygulamak da yüzünüzdeki sivilce görünümünü oldukça azaltacaktır. Yüzünüzün daha parlak, canlı ve nemli görünmesini sağlayarak güzelliğinize güzellik katacaktır.

İçerik
Kuru Ciltler İçin Bakım Önerileri

Bakımlı olmak kendimize yapacağımız en büyük yatırımlardan biridir. Şüphesiz ki bu yatırımlar içinde cilt bakımı1

2 dk. 10879 Okundu
İçerik
Evde Yüz Bakım Önerileri

Korona virüs sebebiyle evde olduğumuz bu süreçlerde kendimize zaman ayırmak istediğimiz zamanlar da yapacağımız ilk1

3 dk. 15809 Okundu
İçerik
Güzellik için Kil Maskesi

Güzellik için Kil Maskesi , Osmanlı döneminde sultanların gözdesi olan kil maskesi, günümüzde de popüler1

2 dk. 29 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.