KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Deri Pantolon Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz

Deri Pantolon Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz. Sonbahar ve kış aylarının iddialı ve şık kıyafetlerinden olan deri pantolon seçerken nelere dikkat etmelisiniz konusu oldukça sık sorulmakta ve araştırılmakta.

Deri pantolon seçerken nelere dikkat etmelisiniz konusunda hakkında size bilgiler vericem. Artık deri, pantolonlar sadece sonbahar ve kış değil dört mevsim de tercih edilen bir kıyafet haline gelmiştir. Deri pantolon her zaman iddialı ve şık olmuştur ve giyen herkes tarafından çok sevilen bir kıyafet haline gelmiştir. 

❖  Vücut yapınıza göre alınmalı,

❖  Denemeden almayın,

❖  Bedene göre alınmalı,

❖  Bacak boyuna dikkat edilmeli,

❖  Fiyatına bakılmalı,

❖  Ekstra boşluk olmalı,

❖  Kalitesine bakılmalı,

❖  Marka önemli. Bunlardan bir kaç tanesini anlatıcam.

Vücut Yapısına Göre Almak

Mutlaka deri pantolon alırken vücut yapınıza uyumlu olanı ve yakışanı tercih edin. Çünkü aldığınız deri pantolon yakışmaz ise sizlere mutsuzluk hissi vermektedir.

Denemeden Almayın

Deri pantolon almaya gittiğiniz de muhakkak deneyerek alın. Çünkü deri pantolonlar vücuttaki bütün hatları ince ayrıntısına kadar belli ettiği için dikkatli alınmalı o yüzden de denemeden asla alınmamalı.

Bacak Boyuna Dikkat Edilmeli

Bacak boyuna dikkat edilmelidir. Yüksek belli olanları tercih edebilirsiniz. Şayet bacaklarınız kısa ve güvenmiyorsanız dar paça değil de yüksek belli, bol ve üstü pileli olanı tercih etmelisiniz.

Ekstra Boşluk Olmalı

Deri pantolonlar vücudunuza uygun gibi görünsede genellikle deri pantolon giydiğiniz zaman vücut şeklini almasından dolayı deri pantolonlarda biraz yani ekstra boşluk olmalıdır.

Deri Pantolon Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Deri pantolon temizliği dikkat isteyen bir iştir. Pantolonlar hayatımız da oldukça fazla kullanılan bir kıyafet olmaktadır. Hatta en önemli kıyafet diyebiliriz. Deri pantolonlar çok zengin kumaş olduklarından çok daha titiz ve dikkatli temizlemek gerekir. Deri pantolon seçerken nelere dikkat etmelisiniz. Deri pantolonlarınızı çamaşır makinesinde yıkamak isterseniz maksimumu 30 derecenin üzerine asla çıkmamalısın ve narin sıkma yapmalısın. 

Eğer ben elde yıkarım derseniz de elinize bir parça pamuk alark ve pamuğu vaseline batırarak deri pantolonun üzerine yayarak temizlenmesini sağlarsınız. Sadece nemli bir bezle silerek de temizleyebilirsiniz. 

İçerik
İş Görüşmesine Giderken Ne Giyilir

İş Görüşmesine Giderken Ne Giyilir.İlk izlenim bir iş görüşmesi için çok önemli olmaktadır. İş görüşmesine1

2 dk. 107 Okundu
İçerik
Göğüs Şeklinize Uygun Giyinmenin Tüyoları

Göğüs Şeklinize Uygun Giyinmenin Tüyoları.Bayanların en çok sorun yaşadıkları vücut şekillerine göre giyinmek nasıl olmalıdır1

2 dk. 15 Okundu
İçerik
Zarafetinize Zarafet Sağlayacak 7 Giyim Önerisi

Zarafetinize Zarafet Sağlayacak 7 Giyim Önerisi.Zarif ve şık bir görünüme sahip olmak için giyim önerilerini1

2 dk. 33 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.