KATEGORİLER
Kripto Al Sat


CS GO Vac Oturumunuzu Doğrulayamadı Hatası

CS GO Vac Oturumunuzu Doğrulayamadı Hatası , Dünya üzerinde milyonlarca oyuncu tarafından büyük bir keyif ve heyecanla oynanan, uğruna büyük turnuvalar düzenlenen ve ilk kitlesel oyunlardan olan Counter Strike’ın yeni versiyonlarından Counter Strike GO, belirli aralıklarla “VAC Oturumunuzu Doğrulayamadı” hatası vermektedir. Oldukça hareketli ve heyecanlı çekişmelere sahne olan CS:GO, bu hata ile oyuncuları zor durumda bırakmakta ve bu durum da haklı bir tepkiye neden olmaktadır. Modem, bilgisayar donanımlarında meydana gelen hasarlar ve bozuk dosyaların sebebiyet verdiği bu hatanın üstesinde nasıl gelinebilir? “VAC Oturumunuzu Doğrulayamadı” hatası, sosyal medya platformlarından çeşitli şikâyet sitelerine kadar geniş bir yankı uyandırmış olsa da aslına bakılırsa bu sorunun çözümü oldukça basittir. Dilerseniz cs go vac oturumunuzu doğrulayamadı hatası çözümüne hep birlikte daha yakından bakalım.

CS:GO Vac Oturumunuzu Doğrulayamadı Hatası Çözümü

  • CS:GO vac oturumunuzu doğrulayamadı hatasını aldığınızda genel sistemsel sorunların çözümünde en çok kullanılan yöntemlerden olan bilgisayarınızı kapatıp yeniden açmayı deneyebilirsiniz.
  • CS:GO vac oturumunuz doğrulanamadı hatasının bir diğer nedeni modem kaynaklı olabilir. Bu doğrultuda modeminizi resetlemeyi deneyebilir veya modem ara yüzünden modem ayarlarınızı sıfırlayabilirsiniz. Şayet sorun modem kaynaklı ise bu hamle ile çözüme ulaşacaktır.
  • CS:GO vac oturumunuzu doğrulayamadı 2020 hatasının önemli sebeplerinden biri de oyun ile aynı anda aktif olarak çalıştırılan ve oyun ile çakışan programlardır. Bu doğrultuda söz konusu uygulamaların bilgisayarınızdan kaldırılması gerekmektedir. Bu hataya sebep olan uygulamaların başında ise Ccleaner, Sandboxie, Power Shell ve Cheat Engine gelmektedir. Görüldüğü üzere genellikle virüs temizleme uygulamaları olan bu programlar oyunun çalışmasına engel olabilmektedir. Bu programları bilgisayarınızdan kaldırdıktan sonra aynı hatanın alınma ihtimali bir hayli azalacaktır.
  • CS:GO vac oturumunuzu doğrulayamadı hatası 2021 çözümü için yapılması gereken bir diğer hamle ise Steam’den çıkış yaptıktan sonra bu oyunu yönetici olarak çalıştırmayı denemektir. Bunun için sağ tıklayıp özelliklere girerek bu programı yönetici olarak çalıştır seçeneğini aktif hale getirmemiz gerekmektedir.

CS:GO Vac Oturumunuzu Doğrulayamadı Hatası

  1. “VAC Oturumunuzu Doğrulayamadı” hatasının bir diğer nedeni de kimi zaman bilgisayarınızdaki antivirüs programınızın açık olması olabilir. Kullanmış olduğunuz anti virüs programında gerçek zamanlı korumayı pasif hale getirmeniz veya gerekirse bu uygulamayı tamamıyla kaldırmanız gerekebilir. Öte taraftan antivirüs programının açık olması kadar kapalı olması da oyunda aynı hatanın alınmasına sebep olabilmektedir. Bu noktada da anti virüs programınızı aktif hale getirmeyi deneyebilirsiniz.
  2. “VAC Oturumunuzu Doğrulayamadı” hatası ile karşılaştığınızda yapmanız gereken bir diğer hamle ise görev yöneticisine tıklamaktır. Burada Steam ile ilgili olan tüm görevlerin sonlandırılması gerekmektedir. Ardından arka plan uygulamalarında yine Steam ile ilgili olan tüm seçenekleri kapatmanız gerekmektedir. Bu işlemlerin ardından Steam bilgisayarınızda tamamıyla kapanmakta ve pasif bir hale gelmektedir. Bu işlemlerin ardından Steam üzerine tıklayarak, oyuna yeniden giriş yapabilirsiniz. Bu hamlenin sorunu çözmede oldukça etkili olduğunun altını çizmek gerekmektedir.
  3. “VAC Oturumunuzu Doğrulayamadı” hatası için en etkili çözüm yöntemlerinden biri ise oyunun yerel dosyalarına girdikten sonra oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula seçeneğini tıklamaktır. Bu basit gibi görünen işlemin “VAC Oturumunuzu Doğrulayamadı” hatasının çözümünde oldukça etkili bir işlem olduğu oyun otoriteleri tarafından belirtilmektedir.

İçerik
Forza Horizon 4 Sistem Gereksinimleri

Araba yarışlarına meraklı oyun severlere hitap eden Forza Horizon 4 son derece yüksek kalitede bir1

4 dk. 10840 Okundu
İçerik
CS GO Konsol Kodu ve CS GO Komut Dosyası Kodu

CS GO konsolunun nasıl açılacağını ayrıntılarıyla anlatmaktadır. Bildiğiniz gibi konsola bir anahtar atadım. Konsolu atanmış1

5 dk. 8237 Okundu
Nedir
Forza Horizon Sistem Gereksinimleri 

Forza Horizon oyununun 5 adet sürümü mevcuttur. Bunlar ; Forza Horizon, Forsa Horizon 2, Forsa1

5 dk. 17292 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.