Ana Sayfa Biyografi Coşkun Çetin Kimdir? R10’nun Sahibi Nereli?

Coşkun Çetin Kimdir? R10’nun Sahibi Nereli?

Coşkun Çetin Kimdir
Coşkun Çetin Kimdir

Coşkun Çetin kimdir?, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Kategorimizde daha önce diğer meslek gruplarından çeşitli ünlüleri tanıtmıştık. Biyografi bölümümüzde bu sefer ise kısaca Coşkun Çetin’den söz edeceğiz.

Coşkun Çetin Kimdir?

Türkiye’nin en büyük webmaster platformu olan r10.net’in sahibi Coşkun Çetin ilkokul eğitimini “Feyzi Paşa İlköğretim Okulu”nda tamamlamıştır. Ortaokulu ise “Engin Hayri Özmeriç Okulu”nda okumuştur. Lise çağına gelen Coşkun Çetin lise eğitimini ise İzmir Alsancak’ta olan “Salih İşgören Anadolu Lisesi”nde tamamlamıştır. Başarılı girişimci Coşkun Çetin ilk projesi olan “MegaTR Hosting”i 2007 yılında %100 Türk Sermayesi ile kurmuştur. Kendisi üniversite eğitimini “Dokuz Eylül Üniversitesi”nde tamamladı.

Coşkun Çetin ve Şafak Sezer
Coşkun Çetin ve Şafak Sezer

2012 senesinde Türkiye’nin en büyük webmaster platformu olan r10.net’e yatırım ortağı oldu. 2013 yılında ise hisselerin büyük bir çoğunluğunu alarak yönetim kurulu başkanı oldu. Başarılı yatırımcı Coşkun Çetin, 2019 yılında r10’nun bütün hisselerini alarak tek sahibi oldu.

Coşkun Çetin ve Süleyman Soylu
Coşkun Çetin ve Süleyman Soylu

Coşkun Çetin Boyu ve Kilosu?

Başarılı girişimci Coşkun Çetin’in henüz boyu ve kilosunu bilmiyoruz. En kısa sürede eklenecektir.

İlginizi Çekebilir:  Deniz Önel Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?
Her geçen gün teknoloji ve bilgisayara olan ilgimin artmasıyla edindiğim bilgileri bu site aracılığıyla sizlerle paylaşıyorum. Beni aşağıdaki sosyal medya adreslerimden takip edebilirsiniz.

1 Yorum

Yanıtla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz