KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Cardano (ADA)

Cardano (ADA) , kripto para alımları ya da gönderimleri için kullanılabilecek Cardano ADA, kripto sistemlerine sahip bir platform olarak dikkatleri çekiyor. Birçok kişi tarafından merak edilen ve araştırılan Cardano; paraların gelecekte hangi konumda olacağını temsil ederken, kriptografi ile ilgili olarak güvenli bulunmasından dolayı en garanti görülen, oldukça hızlı ve doğrudan transfer adımlarını mümkün kılan sistemdir. 

Her gün dünyada bulunan yatırımcılar, kuruluşlar ile hükümetler aracılığı ile finansal uygulamalarda yönetimleri yürütme olanaklarına sahip teknolojik platformların başında gelir. Sistem üzerinde daha kolay bir güncelleme olmasından ötürü yumuşak çatallanmaları yükseltilme yapılmasını kolay hale getirecek bloklar olarak inşa edilen sistemdir. 

ADA’nın yönetimini sağlayacak temel katmanın tamamlanması ardından, akıllı olan sözleşmeler, ileri süreçlerde meydana gelecek ticaret ile işlerin desteklenmesine yardımcı olacak dijital yasal anlaşmaları ele alabilmek adına ayrı bir hesaplama katmanı olarak bilinir. 

Cardano, herhangi bir merkezin yer almadığını, ancak bunların yerine blok zincir üzerinde çalışmaları söz konusu olan merkezi yer almayan uygulamaları ya da dapps hizmetlerini yürütecek sistemdir. Cardano tarafından sunulan yenilik, kullanıcıların gerekli olan ihtiyaç düzenleyicilerinin taleplerinde dengeleme olması ve mahremiyetlerde düzenleme ile birleşecek olmasını kapsar. 

Cardano vizyonu incelenecek olduğu zaman yeni düzenlenen bilgi işlem tarzlarının yanı sıra herkese adil finansal hizmetlere karşı açık erişim fırsatları sunarak daha çok finansal katılım sağlayan yapısı ile bilinir. 

Cardano Yorumlar

Uzman analistler tarafından Cardano yorumları incelenecek olduğu zaman kendi aralarında ikiye ayrılan kesim dikkatleri çekiyor. Belirli kesim analistler Cardano uzun vadede güzel kazançlar getirecek olduğuna inanıyor. 

Yapılan yorumlarda şu anlık sabit bir şekilde belirli periyotlar arasında gel git hareketlerine devam eden coin ilerleyen süreçlerde altında iyi bir proje yatmasından dolayı dipten alan kesim için güzel getiriler sunabilecek.

Hem yazılımı hem de altında belirlen projesi gerçekten çok güçlü bir yapıdadır. Şu anlık insanlar her ne kadar iyi bir gelir elde etmek için kısa ya da orta vadeli yatırımlar yapsa bile birkaç gün ya da birkaç ay içerisinde insanların bir yandan kazanırken bir yandan da kayıplar ile yüzleşmelerine neden olabilir. Tabi ki bu durum piyasaya göre değişiklik gösterebilir. 

Kripto para dünyası çevreden gelen haberler ile çok etkilenen bir yapıya sahip.  Bu yüzden her an ne olacağını net bir şekilde kestirmek mümkün olmayabilir. Fakat analistler tarafından yapılan yorumlara bakılacak olduğu zaman orta ya da kısa vadede güzel kazançlar sunmasa bile ortalama olarak 5 ila 10 yıl arasında proje tabanının çok sağlam olmasından dolayı yatırımcılara güzel kazançlar sunabilecek olduğu dikkatleri çekiyor.

Uzman analistleri bir kısmı da Cardano yatırımlarını pek mantıklı bulmuyor. Bu güne kadar kazanacak olan kişilerin zaten kazandığını ve farklı liman arayışlarına girdiklerini belirliyor. Bu yüzden bu saatten sonra Cardano ile kazanç sağlamak isteyen kişiler için pek de yüksek kazançlar sunmayacak gibi duruyor. İnsanların Cardano yatırımı yaparken direk piyasaya girmek yerine grafikler üzerinden inceleme yapması gerekir. Yatırım yapan kişilerin sadece uzmanlardan ya da çevreden duydukları yatırım tavsiyelerine göre değil de kendi belirledikleri periyotlara göre hareket etmeleri gerekir. Aksi halde kişilerin kazanç elde etmesi söz konusu olabileceği gibi büyük kayıplar da yaşayabilirler. Bu yüzden yatırımcıların kendilerinin grafik analizlerine bakarak ona göre bir karar vermeleri daha uygun olacaktır. 

Cardano Grafik ve Analizler

Cardano grafik ile analizler incelenecek olduğu zaman insanlar için kısa vadeli bir yatırım fırsatı pek ön görülmüyor. Analizler ile kişiler mantıklı hamleler yaparak iyi gelirler elde edebileceklerdir. Tokenin iyi bir projesi bulunduğu için piyasa grafik yapısının iyi bir şekilde incelenmesi token ile kişilerin iyi bir gelir elde etmesine olanak sunacaktır. 

Cardano alım yapacak ya da yapma düşüncesinde olan kişilerin iyi bir grafik analizi ile dip seviyelerden almak için uğraşmaları gerekir. Dip seviyelerden alınan coinler geçmişten bu güne kadar tüm coinler de olduğu gibi Cardano ile de yatırımcılara iyi kazançlar sunacaktır. 

Cardano analizleri incelenecek olduğu zaman şu süreçlerde dalgalanmalı hareketleri olsa bile belirli bir aralıkta hareketlerine devam etmesinden dolayı net bir şey söylemek pek mantıklı olmayacaktır. Bu yüzden tablolar üzerinde iyi bir analiz yaparak alım satım kararlarını vermek gerekir. 

Cardano Ne Zaman Çıktı?

Cardano ne zaman çıktı sorusunu merak edenler için Charles Honkinson tarafından 2013 yılı içerisinde, ECSIO’nun kurucu ortakları olan Dan Larimer ile beraber, ilk blok zinciri ile beraber kripto para birimleri başlangıç olarak başlatıldı.

Coin
Litecoin (LTC)

Litecoin (LTC), ilk olarak eski bir Google çalışanı olan Charlie Lee tarafından geliştirilmiştir. Temele bakıldığında1

5 dk. 81 Okundu
Coin
XRP (XRP)

XRP (XRP) Ödeme ağları söz konusu olduğunda bazı platformlardan söz etmek mümkün olurken bunlar arasında1

5 dk. 21 Okundu
Coin
Bitcoin Cash (BCH)

Bitcoin Cash (BCH) 2017 yılında oluşturulan bu kripto para birimi Bitcoin blockhain’inden ayrılarak ortaya çıkmıştır.1

4 dk. 17 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.