Ana Sayfa Oyun Black Desert Online Bira Yapımı 2021(Rehber)

Black Desert Online Bira Yapımı 2021(Rehber)

Black-Desert-Online-Bira-Yapimi
Black-Desert-Online-Bira-Yapimi

Black Desert Online oyununda pazara giderek bira satın almayı tercih etmek yerine kendi çabanızla bira üretimi yapabilirsiniz. Bu süreçte tek ihtiyacınız olan şey bira yapımı için gerekli malzemeler olacaktır. Tabii, biranın yapımında çok fazla çeşit malzemeye ihtiyacınız olmayacağı için gerekli olanların tamamını da kolayca toplayabilirsiniz.

BDO Bira Yapımı ve Tüm Süreç

Black-Desert-Online-Bira-Yapimi
Black-Desert-Online-Bira-Yapimi

BDO’da bira yapmak için öncelikle 5 tane hububat, 2 tane karbonat, 6 tane maden suyu ve 1 tane şekere ihtiyacınız olacaktır. Bu ürünlerin tamamını topladınız ancak hububat seçiminde problem yaşıyorsanız arpa, buğday veya patates seçeneklerinden birini tercih edin. Hububat dışındaki ürünleri almak için direkt olarak NPC’ye gitmeniz yeterli olacaktır.

Bira Yapım Süreci

  1. Pişirme ocağını eve yerleştirin. (Aşçı NPC’sinden alınabilir.)
  2. Bu aşamada ürünlerin ocağa eklenmesini tamamlayın.

BDO bira yapım işlemi sadece iki adım sonucunda gerçekleşecektir. Bu süreçten elde ettiğiniz biraları çalışanlarınıza dağıtarak onların çalışma performansını arttırabilirsiniz. Belirttiğimiz 5 adet malzemeden bir tanesi bile eksik olması durumunda ne yazık ki üretim başlamayacak ya da yarıda kalacaktır.

Bkz: Bira Üretim Hesaplayıcısı

Yanıtla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz