KATEGORİLER

Black Desert Online Bira Yapımı 2021(Rehber)

Black Desert Online oyununda pazara giderek bira satın almayı tercih etmek yerine kendi çabanızla bira üretimi yapabilirsiniz. Bu süreçte tek ihtiyacınız olan şey bira yapımı için gerekli malzemeler olacaktır. Tabii, biranın yapımında çok fazla çeşit malzemeye ihtiyacınız olmayacağı için gerekli olanların tamamını da kolayca toplayabilirsiniz.

BDO Bira Yapımı ve Tüm Süreç

Black-Desert-Online-Bira-Yapimi

Black-Desert-Online-Bira-Yapimi

BDO’da bira yapmak için öncelikle 5 tane hububat, 2 tane karbonat, 6 tane maden suyu ve 1 tane şekere ihtiyacınız olacaktır. Bu ürünlerin tamamını topladınız ancak hububat seçiminde problem yaşıyorsanız arpa, buğday veya patates seçeneklerinden birini tercih edin. Hububat dışındaki ürünleri almak için direkt olarak NPC’ye gitmeniz yeterli olacaktır.

Bira Yapım Süreci

  1. Pişirme ocağını eve yerleştirin. (Aşçı NPC’sinden alınabilir.)
  2. Bu aşamada ürünlerin ocağa eklenmesini tamamlayın.

BDO bira yapım işlemi sadece iki adım sonucunda gerçekleşecektir. Bu süreçten elde ettiğiniz biraları çalışanlarınıza dağıtarak onların çalışma performansını arttırabilirsiniz. Belirttiğimiz 5 adet malzemeden bir tanesi bile eksik olması durumunda ne yazık ki üretim başlamayacak ya da yarıda kalacaktır.

Bkz: Bira Üretim Hesaplayıcısı

İçerik
Minecraft Eşya Yapımı Rehberi [Tüm Eşyalar]

Minecraft eşya yapımı konusunda çok geniş bir yelpazeye sahip olduğu için birçok kişi tarafından sürekli1

6 dk. 1553 Okundu
İçerik
Scrabble Nasıl Oynanır?

Scrabble Nasıl Oynanır? Oyunların içinde ‘kelime oyunlarının atası’ lakabına sahip olan Scrabble, dünya genelinde milyonlarca1

3 dk. 3 Okundu
İçerik
En İyi Co-Op Oyunları

Co Op oyunları İngilizce “cooperative” kelimesinin kısaltılmasından türetilmiştir. Kooperatif video oyunu olarak adlandırılır. Oyun çoğunlukla1

6 dk. 5429 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.