KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Bitcoin Vault (BTCV)

Bitcoin Vault (BTCV) Değişen dünyada kişilerin yatırım anlayışında da çok ciddi değişimler meydana geldi denilebilir. Son yıllarda öne çıkan en önemli yatırım araçlarından birisi de kripto para borsalarıdır. Bu borsa alanında birçok kripto paranın varlığı kişilerin yatırım anlayışında birçok farklı değişim meydana getirmiştir. Kişiler yatırımlarının birçoğunu kripto paraya yönlendirmiştir. Bitcoin Vault (BTCV) de bu yatırım kriptolarından biridir. 

Bitcoin Vault (BTCV) ilk çıktığı günden bu yana çok yüksek değerlere ulaşmış olan bir yatırım aracıdır. Kişiler çok düşük fiyata yıllar önce aldıkları Bitcoin ile bugün servet değerinde kazançlar elde edebilme şansına eriştiler. Bitcoin Vault nedir sorusuna bakıldığında bu kavramın aslında bir yazılım olduğunu söylemek mümkündür. Bir para birimi de olan bu kavram geleneksel fiyat birimlerinden oldukça farklı bir sisteme sahiptir.  Bitcoin Vault günümüzde hem kripto madencilerinin hem de yatırımcıların çok ciddi şekilde takip ettiği bir coindir. Oldukça belirgin ve öne çıkan özellikleri bulunan bu coin günümüzde çok fazla yatırımcının cüzdanında bulunan yatırım araçları arasındadır. 

Bitcoin Vault özellikleri arasında güvenilirlik ilk sırada gelmektedir. Paranın güvenliğini sağlayan ve gelişmiş bir özelliği bulunan bu para sisteminde hırsızlık önlemleri son derece yüksektir. Bununla birlikte basit bir para birimidir ve ek özellikleri vardır. Bitcoin Core’ye dayanan ek özellikleri bulunur. Esnek olduğu için hızlı ve güvenli aktarımlar yapılabilmesine imkân tanınır. Üç özel anahtarlı yapısı sayesinde günümüzde ekstra güvenli coinler arasında yer almaktadır. Kullanıcılar açısından son derece şeffaf ve özgür bir alt coin türü olduğu söylenebilir.

Bitcoin Vault Yorumlar

12.12.2019 tarihinde piyasalara çıkan Bitcoin Vault (BTCV) piyasaya ilk giriş fiyatı 7 dolardı. Daha sonra düzenli olarak yükseliş göstererek kısa süre içerisinde 90 dolar seviyesine ulaştı. Bu kadar yüksek değer kazanmasının en önemli nedeni de Bitcoin’de olduğu gibi SHA 256 algoritması ile yazmış olması ve yalnızca 21 milyon adet kadar piyasaya sürülmüş olmasıdır. Bu nedenle Bitcoin gibi son derece hızlı bir şekilde gelişme göstermiş ve bugün en yüksek fiyatla satılan coinler arasında yerini almıştır. 

Dünyanın en ünlü kripto para yorumcuları ve ekonomistler Bitcoin Vault yorumlar konusunda oldukça olumlu görüşler öne sürüyor.  Bitcoin 2009 senesinde ilk defa çıktığında 0.10 centlerde bir para birimiyken günümüzde bu değer oldukça yüksek bir değeri bulmaktadır. Bu nedenle kişilerin ellerinde bulunan Bitcoinlerin en küçük miktarının bile aslında çok büyük bir değeri bulunmaktadır. Arzının düşük olması Bitcoin Vault hakkında da çok iyi yorumlar yapılmasını sağlamıştır. Yapılan yorumlara göre Bitcoin Vault da ilerleyen süreçte çok yüksek değerler bulacağı üzerinde durulmaktadır. 

Bitcoin Vault alabilmek için birçok işlem gördüğü piyasadan yararlanılabilmektedir. Mining City üzerinden Bitcoin Vault madenciliği yapılabilme şansı da bulunmaktadır. Yatırımcılarının her düşüşte ciddi bir sıkıntı yaşamasına rağmen geleceği olan kripto yatırımı olarak değerlendirilebilmektedir. 

Bitcoin Vault Grafik ve Analiz Tablosu

Bitcoin Vault grafik ve analiz tablosu yorumları yatırımcılara gelecek hakkında az da olsa bilgi vermektedir. Son derece yüksek standartlarda bir yatırım aracı olmasına rağmen kişilerin düşüşlerden etkilenmesi oldukça doğal karşılanan durumlardandır. Önde gelen analizcilerin hazırlamış olduğu grafiklere bakıldığında 26 Mart ile 6 Eylül 2020 tarihleri arasında son derece dalgalı bir piyasa görünüyor. Bu piyasa özellikle ağustos ayına geldiğinde BTCV beklentilerin çok daha ötesinde bir yüksek seviye ortaya çıkarıyor. 

Yine grafiklerden elde edilen analizlere göre bu sert yükselişin ardından BTCV tarafında bir düşüş olduğu da görülebilmektedir. Her ne kadar ciddi bir düşüş yaşamış da olsa ilerleyen süreçte bu düşüşün kendini toparlayarak yeniden geldiği noktaya döneceği yorumu yapılabilmektedir. Son derece göze çarpan bir yatırım aracı olan BTCV Bitcoin gibi açık kaynak kodları kullanmaktadır. Bu da altcoinler arasında güvenilirliğini artıran önemli unsurlardan biridir. Hırsızlık olaylarına karşı oldukça yüksek standartlarda bir güvenlik düzeyine sahip olması ayrıca önemli bir avantajıdır. 

Bu coin en yüksek değerini 7 Ağustos 2020 tarihinde görmüştür. Bu değer de 3.653.82 TL’dir. Son derece yüksek fiyat değerine gelen alt coin piyasa sıralamasında 2199. Sırada kendisine yer bulmuş ve zamanla yerini daha da iyi yerlere taşımayı başarmıştır. Alt coin için önemli ortaklıklar da sürekli olarak gündemi taze tutan konular arasında bulunuyor. Coineal ve MineBest arasında yapılan birtakım ortaklıklar sayesinde birçok yatırımcı bu ürünü tercih etmeye yöneliyor. Büyük borsalarda teker teker yerini alan 7 dolardan 130 dolar seviyelerine kadar artış göstermeyi başarmıştır. 

Bu artışlar sayesinde dünya genelinde birçok kişinin de yatırımlarını bu coine yönlendirmesini sağlamıştır. 6 Eylül 2020 tarihlerinde ki verilere göre 162.273.352 TL hacmi bulunmaktadır. Günümüzde ise neredeyse çok daha yüksek rakamlara erişen hacmi ile en çok konuşulan alt coinler arasındadır. Uzun vadede yatırım düşünenler için dikkate alınabilecek bir yatırım aracı olarak her geçen dönem biraz daha öne çıkmaktadır. 

Coin
DASH COİN

DASH COİN , kripto para birimleri arasında yer alan Dash Coin (DASH) finansal işlemler sırasında1

5 dk. 29 Okundu
Coin
Avalanche Coin (AVAX)

Avalanche Coin (AVAX) , merkeziyetsiz finans uygulamalarından biri olan Avalanche Coin (AVAX) sayısal platformlar üzerinden1

5 dk. 24 Okundu
Coin
Binance Coin (bnb)

Binance Coin (bnb) , Kripto para borsasında yer alan isimler arasında Binance Coin(bnb) de yer1

5 dk. 24 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.