KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Bohem Tarzı Salon Dekorasyonu

Bohem Tarzı Salon Dekorasyonu, yeni dönemde en sık kullanılan dekorasyonlar türlerindendir. Geleneksel ve modern birleşimi ile oluşan Bohem tarzı salon dekarosyonu evlere ayrı bir hava katmaktadır. Genç neslin sıklıkla tercih ettiği tasarım dekorasyonuna sık sık rastlamaktayız. Evlerinde şık ve hoş bir görünüm elde etmek isteyen ve farklı tasarımlar arayanlar için bohem tarzı harika bir seçimdir. Bohem tarzı salon dekorasyonu tasarımları için küçük bir bütçe ayırmak yeterli olacaktır. Hesaplı ve havalı bir dekorasyon için bohem tarzı ideal bir seçim olacaktır.

Bohem Tarzi Salon Dekorasyonu
Bohem Tarzı Salon Dekorasyonu

Bohem Tarzı Nedir?

Bohem tarzı, çingene kültüründen rüzgarlar taşır. Fransa’da kullanılmaya başlayan tarz, ev dekorasyonlarına da yansımıştır. Karışık ve bir o kadar da sade bir tarz olarak tanımlanabilir. Özgür, kalabalık ve renkli dekorasyonlar için bohem tarzı kullanılır. Evlerde kullanılmaya başlayan tarz salonlarda da yerini almıştır. Rahatlığın ön planda tutulduğu bohem tarzı salon dekorasyonu gençler arasında oldukça popülerdir.

Bohem Tarzi Salon Dekorasyonu3
Bohem Tarzı Salon Dekorasyonu

Bohem rahatlığı ve şıklığı ile hazırlanan farklı dekorasyon türleri bulunur. Bohem tarzını benimseyen biri hayatının her alanında bu tarzı yansıtır. Çingene kültürü esintilerinin dolu olduğu bohem tarzı renkli ve iç açıcı tasarımlarla birleşmiştir. Bu sayede kişisel olarak tanımlanacak dekorasyonlar ortaya çıkartılır. Evlerde kullanılan bohem tarzı kişinin hayal dünyasını yansıtır. Bu nedenle bohem tarzı ile oluşturulan her dekorasyon farklı bir hava taşır.

Bohem Tarzı Salon Dekorasyonu

Evlerin en kullanılan alanı olan salonlarınızı benzersiz bir şekilde dizayn etmek istiyorsanız bohem tarzını kullanabilirsiniz. Bohem Tarzı Salon Dekorasyonu için önereceğimiz dekorasyon seçenekleri ile istediğiniz tarzda bir salon elde edebilirsiniz.

  • Retro ve vintage olarak nitelendirilen eski mobilya ya da ürünleri boyayarak, eklentiler ekleyerek farklı bir görünüm elde edebilirsiniz.
  • Bohem tarzı dekorasyonlarda genelde daire sembolü sıkça kullanılır. Paspaslarda, duvar figürlerinde, kırlentlerde daire geometriğini kullanabilirsiniz.
  • Bitki kullanımı bohem tarzında kullanılan ve ortama ferahlık katan dekorasyon aksesuar ürünlerindendir.
  • Halı yerine kilim kullanılan bohem dekorasyonlarında, duvarlarda da kilim kullanımı yapılmaktadır.
  • Rahatlığın simgesi olan dekorasyon türünde bol yer yastığı ve kırlent kullanımı bulunur.
  • Desenli duvar kağıtlarının kullanımı ve açık renk duvar boyaları kullanılabilir.
  • Canlı, parlak, mat, kontrast renkler bohem tarzı salon dekorasyonu için sık sık kullanılmaktadır.
İçerik
Şık Hilton Lavabo Dekorasyonları

Şık Hilton Lavabo Dekorasyonları , günümüzde beğenilen kullanışlı tasarımları ile adından söz ettiren lavabo alanlarıdır.1

2 dk. 10 Okundu
İçerik
Akdeniz Stili Salon Dekorasyonu

Akdeniz Stili Salon Dekorasyonu, ülkemiz geleneklerine göre salonlar en çok kullanılan alanlardır. Misafir ağırlamak, dinlenmek,1

2 dk. 10 Okundu
İçerik
Banyoların Gözdeleri;Perde Takımları

Banyoların Gözdeleri;Perde Takımları, bulundukları alanların havasını büyük ölçüde değiştirmektedir. Banyoların büyüklüğüne ve küçüklüğüne göre farklılık1

2 dk. 9 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al