KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Apple Watch Seri 4 MU642TU/A 40 MM

Apple Watch Seri 4 MU642TU/A 40 MM,çok şık bir görünüm sunmanın yanı sıra teknolojinin imkanlarını da vaat eden Apple Watch Seri 4 MU642TU/A 40 MM özellikleriyle dikkat çekiyor. Değişim zamanı geldi diyenlere uygun tasarımıyla da baştan aşağı asalet getiriyor. Kavisli yapılı olup aynı zamanda geniş ekranı bulunması kullanımını kolaylaştırıyor. Bugüne kadar var olan akıllı saatler içerisindeki en kişisel ürün olduğunu söylemek de yanlış olmayacak. Çünkü mühendislik anlayışıyla yeniliği simgeleyen ürünün eşsiz özellikleri de tercih edilmesini kolaylaştırıyor. 

Apple Watch Seri 4 MU642TU/A 40 MM Özellikleri

Vaat ettikleriyle dikkat çeken yeni Apple watch 4 40mm özellikleri teknolojinin ne kadar geliştiğini de gösterir niteliktedir. Elektriksel kalp sensörü en yeni özelliği olurken geri bildirim özelliği de dokunsal durumda. Bir saatten çok daha fazlası olmakla beraber yeni doğa yürüyüşleri, yoga antrenman algılama seçenekleri bulunuyor. Koşuculara özel olan geliştirilmiş imkanlarla kadans ve tempo uyarıları mevcut. Beş farklı ölçüm seçme imkânı sunması da yine sportif olmayı kolay hale getiriyor. 

Var olabilecek aylık görevler ya da arkadaşlarla paylaşılabilecek aktivitelerin takipleri de yine zahmetsiz bir şekilde yapılabilir. Başarı ödüllerinin var olması da motivasyona ihtiyacı olanlara uygunluğu sağlıyor. Kalp atış durumlarına dair bildirimlerin bulunmasıyla beraber sağlığına önem verenler için ideal. Düşüş algılama ve Acil SOS durumlarına karşı da uyarıcı yapısı bulunuyor. Detaya bakıldığında on dakikalık bir süre içerisinde kalp ritminde düşüşlerin olması cihaz tarafından tespit ediliyor. 

Kolayca bağlantı kurulabilmesine de imkân veren Apple watch seri 4 özellikleri bununla da sınırlı değil. Telefon aramaları ve mesajlaşmalar çok daha basite indirgenmiş. Pratikliğin getirilerinin avantajlarını kullanmak için son derece uygunluk sağlıyor. Apple Music ve yine Apple Podcast hizmetleri de alınabilir. Siri sayesinde uygulamaların rahat kullanımı da söz konusu. Tüm bu seçeneklerin bileğinizde bulunuyor olmasının verdiği özgüven mutluluk verici hale geliyor. 

Zarafetin inceliklerini yansıtan görünümüyle Apple watch 4 40mm özellikleri dışında da albeniye sahip. Dokunmatik yüzeyin kullanımı hem etkileyici hem de pratikliği birlikte getiriyor. Ekran boyutları da çok daha verimli bir kullanımı mümkün kılıyor. Yeni tasarlanmış infografik saat kadranı ise sekiz ana komplikasyon gösterimiyle müthiş etkili olabiliyor. Apple tarafından üretilmiş olan komplike teknolojilerin başında gelen Digital Crown etkisi de bu üründe kendisini belli ediyor. Küçük alanda büyük işlemlerin işlevsel yapılmasını gerçekleştiriyor. Tüm bunların etkisiyle Apple watch series 4 40mm fiyat performans açısından bakıldığında en iyiler arasında. 

Apple Watch Seri 4 MU642TU/A 40 MM

Apple Watch Seri 4 MU642TU/A 40 MM Teknik Detayları 

Halihazırda SİP ile performans sunan tek ürün olmasıyla ayırt edici hale gelmekle beraber inovasyon özelinde de detayları kusursuza yakın. Dördüncü nesil CPU ile etkileyici bir hız sizleri bekliyor. 2 kat daha hızlı olmasının ötesinde tüm sistemsel etki bunu gösteriyor. Uygulamaların hızlı açılıp çalışıyor olması da teknik açıdan nelere sahip olduğunu kanıtlıyor. Buna ek olarak hoparlörün ses etkisi de yarı yarıya artırılmış durumda. Aynı zamanda daha iyi bir ses kalitesi de farklı yönlerinden sadece biri. Mikrofonda var olabilecek eko problemlerinin giderilmiş olması, net sesin ortaya çıkmasını sağlarken telefon görüşmeleri daha sağlıklı yapılıyor. Gerek havuz içi gerek denizde kolaylıkla kullanılabilecek olan apple watch 4 serisi 40mm dayanıklılığı ile de öne çıkıyor. 50 metre derinliğe kadar sorunsuz hizmet vaat ederken sudan korkmayın mesajını da kullanıcılarına veriyor. 

Herhangi bir kaza veya düşme durumlarında da yine algılama özelliği bulunuyor. Jiroskop ve ivmeölçer son derece hassas çalışırken kullanıcının 60 saniyelik sürede tepki vermemesi durumunda devreye giriyor. Otomatik bir şekilde başlatılan acil durum aramasıyla kişinin ulaşmak istediği kişilere mesajlar gönderiliyor. İşlevsellik açısından en iyilerden olup şıklığı da beraberinde getiren Apple Watch Seri 4 MU642TU/A 40 MM her zaman çok daha fazlasını vaat ediyor. 

İçerik
Google Hesap Kurtarma Nasıl Yapılır?

Google’nin 2011 yılında YouTube’u satın almasıyla birlikte devreye soktuğu “Tek Şifre” dönemi günümüzde de sorunsuz1

3 dk. 80 Okundu
İçerik
Akıllı Saat Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Akıllı Saat Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir? Her geçen gün gelişen ve sürekli olarak değişmeye devam1

3 dk. 59 Okundu
İçerik
YouTube Premium Öğrenci Aboneliği Nasıl Açılır?

YouTube günlük hayatta her gün girip çıktığımız video izleme platformları arasında yer alıyor. Bu sebeple1

3 dk. 32 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.