KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Apple Watch Seri 3

Apple Watch Seri 3 , sürekli gelişmekte olan bir çağda yaşıyor olmak bu çağın insanları olarak bizleri birçok açıdan şanslı kılmaktadır. Hayatımızın her aşamasında teknolojik gelişmeler ön plana çıkarak işlerimizi kolaylaştırmaktadır. Teknolojik gelişmelerin bizlere sunduğu son ürünlerden birisi de akıllı saat denilen, giyilen teknoloji olarak da adlandırılan bir teknolojik cihazdır. Akıllı saat sahibi iseniz kolunuzda bir bilgisayar taşıyorsunuz diyebiliriz. Akıllı saatler bildiğimiz klasik saat anlayışını adeta yeniden yorumlamıştır.

Bütün özelliklerinden daha fazla yararlanabilmek için, akıllı saatlerin telefona bağlanması gerekmektedir. Bir cep telefonunda yapabildiğiniz her şeyi Apple watch seri 3 akıllı saatle de yapmak mümkündür. Mesaj göndermek, sosyal medya kullanmak gibi birçok şeyi yapabileceğiniz akıllı saatler kare ya da dikdörtgen olarak tasarlanmıştır. Apple farkıyla üretilen akıllı saatleri inceleyip kıyaslayarak kendiniz için en uygun olan modeli tercih edebilirsiniz.

Akıllı Saat ile Kaliteli Yaşam Tarzı

Akıllı saat modelleri özellikle teknoloji meraklılarının ilgi odağı olarak gündemde yer etmektedir. Tarzını konuşturmak isteyenler için akıllı saatin özelliklerini en kısa ve net olarak izah etmek gerekirse; akıllı telefonun kol saati haline gelmesi demek sanırız yanlış olmaz. Önde gelen firmalar tarafından birçok özelliklerle donatılarak üretilen akıllı saatler arasında en çok ilgi çeken Apple Watch seri 3 olmaktadır. Apple 2015 yılı başlarında ürettiği ilk akıllı saatleri teknoloji hayranlarının hizmetine sunmuştur. Zaman içinde ise tasarım ve özelliklerini artırdığı yeni model akıllı saatleri görücüye çıkarmıştır.

Apple tarafından üretilen tüm teknolojik ürünlerde olduğu gibi Apple watch seri 3 akıllı saatler de çok yoğun ilgi görmüştür.

Apple Watch Seri 3 Teknik Özellikleri Nelerdir?

Suya dayanıklı tasarımı sayesinde çok uzun yıllar zevkle kullanabileceğiniz Apple watch seri 3 spor kordon ve alüminyum kasaya sahiptir. Saymakla bitmeyen özelliklerinden birkaç tanesini şöyle sıralayabiliriz;

 • GPS/ GNSS
 • Barometrik altimetre
 • Suya dayanıklı tasarım
 • Optik kalp sensörü
 • Acil SOS
 • Ortam ışığı sensörü
 • Hoparlör
 • Mikrofon
 • 8 GB kapasite
 • İvme ölçer
 • Kompozit arka yüz

Saymış olduğumuz teknik özelliklerinin yanı sıra ekran özellikleri de ilgi çekmektedir. 42 milim ekran 312 x 390 piksel 740 mm2 ekran alanı ve 1000 ekran parlaklığı sayesinde kullanım pratikliği sağlamaktadır.

Apple watch 3 serisi çift çekirdekli işlemciye sahiptir. Şarj edilebilir pil ve manyetik şarj kablosuna sahiptir.

Apple Watch Seri 3 Kullanımı

Birçok teknik özelliklerle donatılan akıllı saat Apple Watch seri 3 kullanıcıları memnuniyetlerini ‘’vazgeçilmez’’ olarak niteleyerek dile getirmektedir. Akıllı saatinizi elektronik marketlerden bulabileceğiniz gibi gross marketler ve büyük alışveriş merkezlerinden de rahatlıkla bulabilirsiniz.

Apple Watch Seri 3 saatinizi satın aldığınızda sadece birkaç dakika içinde ayarlayıp kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. İçeriğinde birçok özelliklerinin olması kullanıcılarının daha aktif olmasını sağlayacaktır. Spor ve yürüyüş aktivitelerinizi takip etmeniz adımsayar uygulamaları sayesinde daha zevkli ve kolay bir hal alacaktır.

Apple Watch seri 3 akıllı saat sayesinde sağlık bilgilerinizi kolaylıkla denetleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Kolunuzdaki mucize saat ile sevdiklerinize mesaj çekebilmek teknolojide gelinen son nokta olsa gerek.

Apple Watch Seri 3 Fiyatları

Apple watch seri 3 fiyatı satıcı firmaların belirlediği satış politikalarına göre değişiklik göstermektedir. Akıllı saat almadan evvel elektronik cihaz satan alışveriş platformlarını inceleyip kıyaslama yapmalısınız. Mağazaların bazı dönemlerde yapmış oldukları indirimleri takip etmeniz de faydalı olacaktır. Apple watch seri 3 akıllı saat modeli hakkında daha fazla bilgi almak için sürekli güncellenen internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Ürün ile ilgili soru ve sorunlarınız için iletişime geçebilirsiniz.

İçerik
PS5 Kol Bağlantısı Yapma İşlemi Nasıl Yapılır?

PS5 sahibi olan her kullanıcının karşılaştığı sorunların başında gelen kontrolcü bağlantı sorunu birçok insanın zorlandığı1

1 dk. 18266 Okundu
İçerik
Samsung Ekran Kilidi Kaldırma

Akıllı cep telefonu kullanımı her geçen artış göstermektedir. Birbirinden farklı ve şaşırtıcı fonksiyonlara sahip olan1

4 dk. 1317 Okundu
İçerik
Eski iPhone’ler için iOS 12.5 Güncellemesi

Eski iPhone'ler için iOS 12.5 Güncellemesi, iPhone 6 ve iPhone 6 Plus gibi artık eskiyen1

1 dk. 12 Okundu
Yorumlar

*
*

 • Hey!

  Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.