KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Animasyon Yapma Uygulamaları

Animasyon Yapma Uygulamaları. Geleneksel bir şekilde aynı boyutlarda yüzlerce kağıtta yapılan çizimlerin yerine daha büyük kolaylık sağlayan dijital çizime geçiş yapan ya da animasyon yapımına yeni başlayan insanlar için hazırlanmış siteler ya da uygulamaları tanıtacağız. Bazı uygulamalar paralı bazıları da ücretsiz olan animasyon yapma uygulamalarından size popüler olanları tanıtacağız.

Flipaclip:

Flipaclip uygulaması ücretsizdir. İçinde herhangi bir şey bile ücretsizdir. Bu uygulama da ses de ekleyebilirsiniz. Çeşitli çözünürlükte ve kare arası geçiş hızlarını ayarlayabilirsiniz. Evdeki küçük bir stüdyo görevini görür. Eğer çok çalışırsanız profesyonel bir animasyon çıkartma olanağı sunar. Hem yeni başlayanlar için hem de zaten bu tür animasyon yapmaya alışık olanlar için güzel bir uygulamadır. Unutmayın ki animasyon yaparken gerçekçiliğe önem vermeniz gerekir. Bazıları animasyon yaparken gerçek hayatta çekilmiş videoları kare kare izleyerek yapar bu sayede eliniz ve gözünüz alışmış olur.

Animasyon Yapma Uygulamalari 1

FlipAnim:

FlipAnim bir animasyon yapma sitesidir. Başkalarının yaptığı animasyonları izleyebilir veya kendin anonim ya da kaydolarak animasyon yapıp paylaşabilirsiniz. Bu animasyon yapma sitesinde ayrıca çizim yapıp sunabilirsiniz. Çizim araçları fena değil. Daha çok ortalama ama animasyon yapımı basittir. Sadece biraz öğrenmek için kendinize vakit tanımanız ve öncelikle basit işlerle uğraşmanız gerekir. Öğrendikten sonra burada da çokça çalışarak profesyonel bir çalışma çıkartabilirsiniz. Bu siteye yaptıktan sonra yüklediğiniz animasyonlara ad koyabilir ve yayınlayabilirsiniz. İsterseniz de yaptığınız animasyonu çok sevdiyseniz indirebilirsiniz. Site Alfa ve Beta olarak ayrılıyor. Açıkçası ikisi arasında fazla bir değişiklik yok. Sadece kalem yerleri sayfa yerleri ve diğer araçların yerleri değiştirilmiş ama yapılan ve yayınlanan işler aynı. Buradan başkalarının çizimlerini veya animasyonlarını beğenip takip edebilirsiniz. Eğer iyi animasyonlar yapmaya başlarsanız da sizin takipçi sayınız artar.

Animation Desk :

Bu uygulama Windows 10 bilgisayarların microsoft store uygulamasından kolaylıkla indirebileceği bir uygulama. Uygulamayı indirmek ücretsizdir. Uygulama da bazı şeyleri satın almanız gerekmektedir. Bunun haricinde kalemleri gayet iyi. Arka plana önceden çizdiğiniz bir arka plan koyaraktan animasyonu üstüne çizebilirsiniz. İsterseniz fotoğrafta yerleştirebilirsiniz. Flicaclip’te olduğu gibi arkasına ses ekleyebilirsiniz.

İçerik
Cortana Bilgisayar Kapatma Komutu

Cortana, Microsoft’un asistan sistemlerinden biri olarak bizi karşılıyor. Her ne kadar şuan Türkiye’de aktif olarak1

1 dk. 18469 Okundu
İçerik
Windows 10’da Kopyala Yapıştır Çalışmıyor Sorunu ve Çözümü

Windows 10’da stabil olarak çalışmasını sürdüren bir işlevin tam lazım olduğu anda çalışmamaya başlaması fazlasıyla1

3 dk. 172 Okundu
İçerik
MacOS ve Windows’da Güncelleştirmeler Nasıl Kontrol Edilir?

Hayatımızda çok önemli bir yere sahip olan akıllı cihazların ve bilgisayarların güncelliğine olabildiğince dikkat edilmelidir.1

3 dk. 6295 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.