KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Age Of Empires 2 Hileleri

Age Of Empires 2 Hileleri , Ensemble tarafından geliştirilen ve 30 Eylül 1999 tarihinde Microsoft tarafından oyun piyasasına sürülen Age Of Empires 2, çeyrek yüzyıla yaklaşan tarihi ile sektörün en dikkat çekici oyunları arasında yer almaktadır. Yılın Strateji Oyunu ve Yılın Bilgisayar Oyunu gibi alanlarda çeşitli ödüllere layık görülen Age Of Empires 2 aynı zamanda Karakter ve Öykü Geliştirmede Üstün Başarı ödülüne de sahiptir. 

Age Of Empires 2 Orta Çağ’ı konu edinen bir strateji oyunudur. Age Of Empires 2, ilk strateji oyunu olarak oyun sektörüne yeni bir anlayış ve heyecana getirmekle birlikte kendinden sonra tasarlanan oyunların da adeta fikir babası olmuştur. Oyuncuların Age of Empires 2’deki temel amacı kasabalar kurup ordular oluşturarak düşmanlarını mağlup etmek ve böylece kaynak rezervlerini olabildiğince geliştirmeye çalışmaktır. 

Bir strateji oyunu olan Age Of Empires 2’de iyi bir skor elde edebilmek ve rakipler karşısında avantajlı bir konum elde edebilmek için bazı age of empires 2 hileleri bulunmaktadır. Bunun için yapmanız gereken tek şey, oyun esnasında enter tuşuna basarak açılan klavye ekranında sahip olduğunuz hileleri eksiksiz bir şekilde girmektir. Peki, nedir bu age of empires 2 tüm hileleri? Dilerseniz yazımızı okumaya devam ederek Age of Empires 2 hileleri hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Age Of Empires 2 Hileleri Hepsi

Age of Empires 2 oyununda en çok kullanılan hilelerin başında kaynak hileleri yer almaktadır. Bu kapsamda oyunun geçtiği Orta Çağ’da insanoğlunun en çok ihtiyaç duyduğu odun için “Lumberjack” ile 1.000 odun elde edebilmektesiniz. Bir diğer hile “Robin Hood”tur. Bu hile ile 1.000 altın sahibi olmaktasınız. “Cheese steak jimmy’s” hilesi ile de askerleriniz için 1.000 yemek elde edebilirsiniz.”Rock on” hilesi ile de 1.000 adet taşın sahibi olabilirsiniz. Age Of Empires 2 hile, bağlamında en çok tercih edilen kaynak hilelerinin altın ve odun olduğunun altını çizmekte fayda var.

Age Of Empires 2 Hileleri

Öte taraftan bir diğer age of empires 2 hilesi ise birlik hileleri olarak isimlendirilmektedir. Bu noktada “I love the monkey head” hilesi ile hızlı koşan bir birlik sahibi olabilirsiniz. Fakat elde ettiğiniz bu birlik oyun içerisinde oldukça az bir görev üstlenebilmektedir. “to simithereens” hilesi ile bomba kullanan bir karakter elde edebilirsiniz. “Marco” ve “Polo” olarak kullanılabilecek diğer hilelerdir. Bu iki hileden ilki oyundaki tüm haritayı açarken, ikincisi ile düşmanların lokasyonunu belirtmektedir. 

“How do you turn this on” ise kısaca araba hilesi olarak isimlendirilebilir. Bu hile elde edeceğiniz araba diğer birliklere göre oldukça hızlı hareket ederken aynı zamanda yüksek bir saldırı gücüne de sahiptir. Oyununun temel yapı taşlarından olan inşaatların yapımı ise kimi zaman uzun sürmekte ve ilginizin bu alana yoğunlaşmasına neden olmaktadır. Fakat “AEGİS” hilesi ile inşaat sürecinizi bir hayli arttırabilirsiniz. Öte yandan Age of Empires 2 hileleri arasında yer alan “Natural Wonders” hilesi ise doğa olaylarını kontrol etmenize imkân tanımaktadır.

Oldukça basit bir şekilde aktif hale getirilebilen bu Age of Empires 2 hileleri ile rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz.

İçerik
Team Fortress 2 Şifreleri [Güncel – Tam Liste]

Team Fortress 2 oyununda rakiplerinizle mücadele ederken onlara karşı kendinizi bir adım ön plana çıkarmak1

2 dk. 5215 Okundu
İçerik
PUBG Msvcp140.dll Hatası Çözümü

PUBG Msvcp140.dll Hatası Çözümü , Tencent’in piyasaya sürdüğü PUBG oyunu bir tür hayatta kalma oyunudur.1

4 dk. 26 Okundu
İçerik
Valorant Mağaza İçeriği

Valorant mağazası  öne çıkan koleksiyonlar ve rotasyon olmak üzere iki bölüme sahiptir. Öne çıkan koleksiyonlar1

3 dk. 17841 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
tiktok takipçi satın al instagram takipçi satın al