KATEGORİLER
Kripto Al Sat


2022 Kış Modası Trendleri

2022 Kış Modası Trendleri, Bir anda havaların soğuması ve kış dönemine erken girilmesi nedeniyle kışlık kıyafet alışverişleri arttı. Aynı zamanda var olan kışlık kıyafetler de ortaya döküldü ve modaya uygun olacağı düşünülenler giyilmek için ayrıldı. 2022 kış modası trendleri için moda dünyasından bomba açıklamalar geldi. Şaşırtıcı şekilde eskiye dönüşün hakim olduğu 2022 kış modası trendlerini sizler için inceledik. İşte bu yıl sıkça karşılaşacağımız kış modası trendleri.

2022 Kis Modasi Trendleri 1
  • Ayak Bileklerine Kadar Uzanan Mantolar: Omuzlarda hareketli kesimler ve ceplerin olduğu uzun mantolar bu yılın vazgeçilmezleri arasında.
  • Jakarlı Kıyafetler: Hem modern hem geleneksel görüntüsü ile dikkat çeken jakarlı kumaş modası bu yıl hem elbiseler de hem de etek ve gömleklerde çok kullanılacak. Zıt renklerin bütün olarak uyumlu olarak gözükmesini sağlayan jakarlı kıyafetleriniz varsa dolaplarınızda onlara yer açın.
  • Kocama Düğmeli Kıyafetler: Özellikle gömlek ve pantolonlarda kocaman düğmelerin kullanılması bu yılın trendleri arasında.
  • Sivri Yakalı Kıyafetler: 2000’li yıllardan aklımızda kalan sivri yakalı geniş gömlekler bu kışın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.
  • Dev Çantalar: Rengarenk ve kocaman çantalar bu yıl gece ve gündüz kullanımına uygun olarak tasarlandı. er yerde karşılaşacağımız dev çantalar bu yıl moda ikonu olacak.
2022 Kis Modasi Trendleri
İçerik
Sarışın Kadınlarda Mükemmel Görünüm 5 Renk

Sarışın Kadınlarda Mükemmel Görünüm 5 Renk. Bayanlarda sarı saç rengi vazgeçilmeyen bir saç rengi olmaktadır.1

2 dk. 21 Okundu
İçerik
Beyaz Kıyafet ve Aksesuarlar Nasıl Kombinlenir

Beyaz Kıyafet ve Aksesuarlar Nasıl Kombinlenir.Sıcak yaz aylarında beyaz kıyafetler harika bir şıklık katmaktadır. Ama1

2 dk. 33 Okundu
İçerik
Beyaz Kıyafet ve Aksesuarlar Nasıl Kombinlenir?

Beyaz Kıyafet ve Aksesuarlar Nasıl Kombinlenir? Sıcak yaz aylarında beyaz kıyafetler harika bir şıklık katmaktadır.1

2 dk. 135 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.