KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Winx Efsanesi ( Kader)

Winx Efsanesi:Kader, Pek çok insan gibi, Netflix’in yeni fantastik dizisi Winx Efsanesi:Kader’in  altı bölümlük sezonunu yayınlandıktan sonraki ilk birkaç günde bitirdim. Diziyi beklediğimden daha çok beğendim ve sonra uçurumdaki sezon finali, cevaplanmamış sorulardan oluşan bir kasırga gibi beni vurdu. İlk seferde kaçırmış olabileceğim ipuçlarını ve sahneleri yeniden izledim ve şimdi merak ediyorum: Winx Efsanesi:Kader buradan nereye gidecek ve tüm akıllardaki soruları yanıtlamak için ikinci bir sezon olacak mı? final onun ardından mı kaldı? Benim gibi tüm meraklı hayranlar için, dizinin kaderi ve Alfea perileri ve uzmanlarının bizi nereye götüreceği hakkında bildiğimiz her şey burada.

Winx Efsanesi:Kader 2. Sezon Onaylandı Mı?

Netflix , Winx Efsanesi:Kader için henüz ikinci sezonu resmen onaylamadı, ancak hemen endişelenmeyin! Yayın hizmetinin son hiti Bridgerton , Netflix’in ikinci sezon için onaylanacağının resmen açıklamasından önce yaklaşık bir ay boyunca yayın listelerine hakim oldu. Bu zaman çizelgesine bakılırsa, Netflix hayranlarının bir süre tırnaklarını yemelerini bekleyebiliriz. Bununla birlikte, Winx Efsanesi:Kader’in büyük başarısı Netflix sıralama sistemine göre, 22 Ocak sürümünden sonra birkaç gün boyunca ABD’de ve çoğu ülkede 1 numarada yer aldı yenilenme ihtimalinin çok yüksek olduğu anlamına geliyor. Şuanlık ikinci sezon için resmi bir duyuru olmasa da yakın zamanda duyuru geleceğinden eminiz.

Winx Efsanesi:Kader İkinci Sezon Ne Hakkında Olur?

Sezon kapanışında, bir sürü şey oluyor. Bloom, peri güçlerinin yeni bir seviyesinin kilidini açar, ateşli peri kanatlarını kazanır ve bu süreçte bir Burned Ones ordusunu yener. Alfea’nın son derece manipülatif eski müdürü Rosalind, Müdire Farah Dowling’i acımasızca öldürür ve Solaria Kraliçesi ve ordusunun yardımıyla okulun kontrolünü ele geçirir. Bloom, ebeveynlerine , doğumda insan bebekleriyle değiştirilen bir peri olduğunu ve onu aynı şekilde kabul edip sevdiklerini söyler. Kraliçe, Sky’ın babası Andreas’ın gizlice tüm bu yıllar boyunca yaşadığını, Rosalind’in tehlikeli genç uşağı Beatrix’i sakladığını ve büyüttüğünü açıklar.

Belki de en önemlisi, Rosalind, Burned Ones canavarının kim olduğunu ve Bloom ile nasıl bağlantılı olduklarını açıklıyor: “Bir efsane var. Bin yaşında. Bu arada, Burned Ones kaç yaşında. Eski bir savaştan askerlerdi. Efsane, onlara karşı kullanılan sihir hakkındadır. Onları yarattı. Güçlüdür. İlkeldir. Ejderha Alevi. Değişen arkadaşımızın içinde yanıyor ”diyor Dowling’e, onu öldürmeden önce.

Açılması gereken çok şey var ve hepsi bu bile değil. İlk olarak yanan sorular listesinde: Bloom’un gerçek peri ebeveynleri kimler? Dowling gerçekten öldü mü yoksa Rosalind’i yenmek için yeniden ayağa kalkacak mı? Beatrix, Aster Dell’den olduğu konusunda yalan mı söylüyordu yoksa bir kan cadısı olabilir mi? Bana göre en çok kimyaya sahip olan iki karakter Dane ve Riven bir araya gelecekler mi? İkinci bir sezon tüm bu olasılıkları ve daha fazlasını keşfedebilir. Yani bizi bomba gibi bir Winx Efsanesi:Kader 2. sezonu bekliyor olacak.

Winx Efsanesi:kader

WİNX EFSANESİ:KADER

Winx Efsanesi:Kader İkinci Sezonda Hangi Klasik Winx Karakteriyle Buluşmayı Bekleyebiliriz?

Yakın tarihli bir röportajda, (Bloom rolünde oynayan) Abigail Cowen, diziye ikinci sezon verilirse orijinal çizgi film Flora’dan sevilen bir karakteri tanıtabileceklerini açıkladı. In Fate , Flora ve Tecna yaratıcısı tamamen yeni karakteri, yeryüzü perisi Terra, olarak değiştirildi ve Brian Young’ın açıklamasına göre Flora’nın kuzenidir.

Bazı hayranlar bu karar ve genel döküm tarafından protesto edildi Winx Efsanesi:Kader  karikatürler Latina olan Flora, dışlanmasını dışarı vurması ve örtbas edilmesi aslen Doğu Asya olarak tasvir edildi ama tavsiye edilen Musa gibi karakterlerin dizinin bir tarafından beyaz görünen oyuncu. Musa’yı oynayan Elisha Applebaum, röportajda hayranların yanlış anlaşılma ile altüst olduğunu görmek gerçekten üzücü”. Ben karışmadım ama onlar gördüklerimi umut ve Musa olarak tasvir etti önemli olan onların beğenisi. ”

Cowen ayrıca oyuncu kadrosuyla ilgili endişelere de değindi ve TheWrap , “Eğer ikinci sezona girecek kadar şanslıysak, Flora’nın getirileceğini düşünüyorum ve bunu kesinlikle memnuniyetle isterim. Ben oyuncu kadrosunun bir parçası değilim, ama eğer dizi ikinci sezona giderse, umarım bu endişelerin ele alınabilecek bir şey olduğunu düşünüyorum çünkü hem önünde hem de arkasında çeşitlilik olduğunu düşünüyorum. kamera hayati önem taşır ve sektörde ve uluslararası alanda çok ihtiyaç duyulur. Bu yüzden bu sohbetleri yapmamızın önemli olduğunu düşünüyorum. ” açıklamalarında bulundu.

Winx Efsanesi:Kader İkinci Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Bu noktada, hayranların Diğer Dünya’ya ne zaman geri dönebileceklerini tahmin edebiliriz. Netflix hızla büyüyen kitlenin farkında ise Winx Efsanesi:Kader ikinci sezonu biran önce onaylanır ve hızlı bir şekilde üretim için çalışmalara başlanır, Winx Efsanesi:Kader ikinci sezonu 2022 yılında bizlerle olacak diyebiliriz.

İçerik
Film İndirme

Birçoğumuz daha sonra izlemek üzere veya izlediğimiz bir filmi çok beğendiğiniz durumda eski bir filmi1

4 dk. 16496 Okundu
İçerik
Kore Filmler En İyi Kore Dizileri

Kore filmleri ve dizileri gerek konuları gerekse kadroları ile herkesin merak ve beğeni ile izlediği1

4 dk. 14419 Okundu
İçerik
Polisiye Diziler

Suç ve suçlu edebiyatı ürünlerinin çok ilgi görmesi ve film endüstrisinin bu ilgiden fazlasıyla nasiplenmesi1

4 dk. 16749 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.