KATEGORİLER
Kripto Al Sat


WhatsApp Kalın Yazı Yazma Nasıl Yapılır?

WhatsApp, günümüzde en sık kullanılan anlık mesajlaşma uygulamalarının başında geliyor. Bu uygulama kullanıcılarına hem mükemmel bir şekilde sadece internet aracılığıyla sesli, görüntülü ve yazılı görüşme imkanı tanırken farklı özelliklerde sunmaktadır. Her anlamda kullanışlı özellikler sunan bu uygulama hem iş alanında hem de günlük hayatımızda aktif olarak kullandığımız bir uygulama haline geldi. WhatsApp’ta bildiklerimizin dışında bilmediğimiz birçok özellik bulunuyor. Bu özelliklerden biri de mesajlaşma esnasında mesaj içeriğinden herhangi bir alanı kalın yazı haline getirmektir. Birçok kişi ne yazık ki WhatsApp Kalın Yazı Yazma işleminin nasıl gerçekleştirildiğini bilmiyor. Biz de bu konuda ziyaretçilerimize ilgili işlemin nasıl gerçekleştirildiğiyle ilgili bilgiler veriyoruz.

Bkz: WhatsApp “Bu Numara Yasaklandı” Sorunu ve Çözümü

WhatsApp Kalın Yazı Yazma Nasıl Yapılır?

WhatsApp’ta kalın yazı yazma işlemi için herhangi bir ek uygulama ya da özellik indirmenize gerek yoktur. Bu sebeple de ilgili işlemi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Hâl böyle olunca detaylı anlatımla yazı kalınlaştırmanın nasıl yapıldığını sizlere anlatalım.

  • WhatsApp uygulamasını açın.
  • Herhangi bir sohbet penceresi açın.
  • Mesaj alanını etkinleştirin.
  • İçeriğin başına ve sonuna “Yıldız (*)” simgesi koyun.

Bu aşamaların ardından vurguladığınız alan artık kalın yazı stilinde görüntülenecektir. WhatsApp Kalın Yazı Yazma işlemi için bu adımların dışında herhangi bir şey yapmanıza gerek yoktur.

WhatsApp Kalın Yazı Stili Değiştirilir Mi?

WhatsApp Kalın Yazı Yazma adımlarını uyguladıktan sonra eğer ki bir de yazı tipini değiştirmek isterseniz ne yazık ki böyle bir şeyin mümkün olmadığını bilmeniz gerekiyor. Bazı kullanıcılar WhatsApp Aero ve buna benzer onaysız uygulamaları kullanarak yazı tipini değiştirmeyi mümkün kılıyor ancak karşı tarafa ilettiğiniz mesaj ne yazık ki orijinal WhatsApp uygulamasında kullanılan yazı tipiyle aynı oluyor. Bu noktada sadece size farklı bir yazı tipiyle görüntülendiğini söyleyebiliriz.

WhatsApp’ta Yazıyı Kalınlaştırdım Eski Haline Nasıl Çeviririm?

WhatsApp Kalın Yazı Yazma işlem adımlarını uyguladıktan sonra söz konusu alanı tekrardan normal yazı stiline çevirmek isteyebilirsiniz. Bu noktada yapacağınız herhangi bir işlem ne yazık ki olmayacaktır. Bu sebeple yazıyı tekrardan eski haline çevirmek istiyorsanız doğrudan yazıklarınızın tamamını silmelisiniz.

Bu içeriğimizde WhatsApp Kalın Yazı Yazma ile ilgili birçok temel bilgiyi sizlerle paylaştık. Her birini anlatıldığı gibi uygulayarak sorunu rahatlıkla çözebilirsiniz.

İçerik
Youtube Video İndir

Günümüzde milyonlarca kullanıcıya ulaşan ve dünya geneli için en büyük video paylaşım platformu olarak bilinen1

10 dk. 8720 Okundu
İçerik
Telegram Üzgünüz şu anda sadece ortak kişilere mesaj gönderebilirsiniz. Hatası ve Çözümü

Telegram Üzgünüz şu anda sadece ortak kişilere mesaj gönderebilirsiniz Hatası ve Çözümü WhatsApp tarafından ortaya1

3 dk. 16678 Okundu
İçerik
Signal Hesap Silme Nasıl Yapılır?

WhatsApp ve Telegram ile ilgili şüphelerin son günlerde artmasıyla birlikte Signal ve Bip gibi gizliliğe1

3 dk. 28 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al