KATEGORİLER

Bilgisayardan Instagram Canlı Yayın Yapma

Instagram Bilgisayardan Canlı Yayın Açma konusu son zamanlarda birçok kişi tarafından aranan konuların başında geliyor. Instagram uygulamasını kullanarak sadece telefondan canlı yayın yapılabildiği düşünülse de ne yazık ki durum böyle değildir. Bazı yardımcı uygulamaları kullanarak takipçilerinize canlı yayın yapabilir ve yayınlarınıza konuklar davet edebilirsiniz. Bu uygulamaların başında Yellow Dock geliyor. Hiçbir şekilde uğraşmadan birkaç adım neticesinde yayınlarınızı bilgisayardan başlatabilir ve kişilere izletme imkanı bulabilirsiniz.

Bilgisayardan Instagram Canlı Yayın Yapma

Herhangi bir konu hakkında tartışmak, takipçilerinizle bilgi alışverişi yapmak ve bunun yanı sıra gelecek planlarınızdan bahsetmek için uygulamada canlı yayınlar açabilirsiniz. Bu platform en kullanışlı halini akıllı telefonlarda sunuyor olsa da instagram canlı yayın yapma özelliği ekstra uygulamalar aracılığıyla gerçekleştirilebiliyor.

Bu uygulamalardan biri de Yellow Dock’tur. Mac ve Windows işletim sistemli bilgisayarlarda rahatlıkla kullanılabildiği gibi yayınları da hiçbir kesinti olmadan karşı tarafa aktarabiliyor. Hesap bilgilerinizi kullanarak programa giriş yapıp yayını başlatabilirsiniz. Uygulama hesap bilgilerinizi hiçbir şekilde depolamaz ve güvenlik konusunda size problemler çıkarmaz.

  1. Yellow Dock programını buradan indirin.
  2. Kurulumunu tamamlayın.
  3. Programı açın.
  4. Instagram akış anahtarı ve RTMP URL’sini ilgili alana girin.
  5. Bu bilgileri girdikten sonra yayına başlayın.

Her şey sizin için sadece beş adımda gerçekleştirilebilecek kadar kolay diyebiliriz. Instagram Bilgisayardan Canlı Yayın Yapma konusunda herhangi bir aracı program kullanmadan destek sunmuyor. Bu sebeple yayınlarınızı tamamen üçüncü parti programlar kullanarak gerçekleştirmelisiniz.

İçerik
Tinder Gold ve Plus Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

Tinder, insanların birbiriyle kaynaştığı sosyal medya platformları arasından sıyrılıp birçok kişinin tercih ettiği flört uygulaması1

3 dk. 2658 Okundu
İçerik
Youtube Video İndir

Günümüzde milyonlarca kullanıcıya ulaşan ve dünya geneli için en büyük video paylaşım platformu olarak bilinen1

10 dk. 8663 Okundu
İçerik
Instagram’da Veri Yedekleme (Verileri İndir) Nasıl Yapılır?

Instagram, veri gizliliği konusunda neredeyse bütün kullanıcılarına büyük avantajlar sunuyor. Bu avantajları değerlendirmek istiyor ve1

3 dk. 3488 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Mert

    Bilgilendirici. Birçok yayıncının işine yarayacaktır.

Sosyal Medyada bizi takip edin.