KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Valorant Mağaza İçeriği

Valorant mağazası  öne çıkan koleksiyonlar ve rotasyon olmak üzere iki bölüme sahiptir. Öne çıkan koleksiyonlar bölümü 5 ila 12 gün arasında sıfırlanır ve tam bir koleksiyon (skinler, kartlar vb.) içerir ve her birini ayrı ayrı satın alırken fiyatlarda önemli bir indirim sunar. Rotasyon ise, her 24 saatte bir güncellenen dört adet skin içerir. Bunlar mevcut skin koleksiyonlarından rastgele seçilir. Mağaza modülü tarafından her oyuncuya farklı olmak üzere her gün farklı farklı kostümler gösterilmektedir. Oyuncular taleplerine göre skinlere ulaşabilmek için her gün rotasyon bölümünü takip edip kendilerine özel sunulan fırsatlardan yararlanabilirler.

Valorant Mağazasından Skin Nasıl Satın Alınır?

Valorant’ta skin almanın birinci yolu, onları mağazadan satın almaktır. Bir skin veya koleksiyon satın almak için önce oyunun ana menüsünün sağ üst köşesindeki V simgesine tıklayarak, Valorant Puanları (VP) satın alınması gerekir. İçeride, artan fiyatlar ve miktarlarda VP satın almak için farklı seçenekler bulunmaktadır. Bir seferde ne kadar çok satın alırsanız, o kadar çok “bonus” puan kazanır ve paranızın karşılığını en iyi şekilde alırsınız. Bazı skinler, Valorant’ın Premium para birimi olan Radiant’la ücretlendirilir. Başlangıçta ücretsiz olarak 40 Radiant ile oyuna başlanır, ancak daha fazlası için ödeme yapmanız gerekir.

Bundan sonra, ana menüye dönün, “mağaza” düğmesine tıklayın ve satın almak istediğiniz herhangi bir mağaza ürününü satın alın. Valorant, her gün güncellenen bir mağazaya sahiptir. Öne çıkanlar koleksiyonundan faydalanabileceğiniz gibi altında yer alan size özel hazırlanmış rotasyon bölümünden de skinler satın alabilirsiniz. Özel olarak istediğiniz bir koleksiyon varsa, skinlerin tekrar mağazada görünmesiniz beklemeniz gerekir.

Valorant

Valorant

Valorant’ta Skin Nasıl Kazanılır?

Valorant’taki skinlerin çoğunun satın alınması gerekse de zaman ayırmaya istekli olmanız koşuluyla ücretsiz olarak elde edebileceğiniz birkaç skin bulunmaktadır. Valorant’taki her ajan, oyunda 9. seviyeye ulaştığında açılan, kendisine özel tasarlanmış bir skine sahiptir. Ana menüdeki “Koleksiyon” sekmesine tıklayıp ardından “Ajanlar”ı seçerek dış görünümleri görüntüleyebilirsiniz. Bakmak istediğiniz “Ajan”a tıklayın ve “Kontrat Görüntüle”yi seçtikten sonra 9. seviyeye kaydırarak skini inceleyebilirsiniz. 9. seviye bir kontrat için çalışmak uzun bir zaman alacağından kısa bir süre içinde ücretsiz olarak o görünümü elde etmek çok olası değildir. Bu nedenle, söz konusu kontrat seviyesine kadar kilidini açmak için Radiant satın almayı da tercih edebilirsiniz.

Bir “kontrat başlatmak” için, Koleksiyonlar sekmesinde “Ajan” seçin ve bu hedef doğrultusunda çalışmaya başlamak için “Etkinleştir” butonuna tıklayın. Kazandığınız tüm XP bu kontrata aktarılacaktır, bu nedenle mümkün olduğunca günlük görevlerinizi tamamladığınızdan emin olun. İlerlemeyi kaybetmeden önce kontrat arasında istediğiniz gibi geçiş yapabilirsiniz, bu nedenle fikrinizi değiştirseniz bile endişelenmenize gerek yok.

Valorant Mağazasında İade Yapılabilir Mi?

Valorant mağazasında para iadesi almak çok kolaydır. Ancak para iadesine geçmeden önce akılda tutulması gereken birkaç nokta bulunmaktadır. Tüm satın alımlar iade edilmez. “Karakter Kontrat Seviyeleri”, “Silah Görünümü Seviyeleri”, “Silah Görünümleri” bir kez kullanılmışsa veya bir görünüm güncellemesi yapılmışsa, Radiant puanları ve paketlerin hiçbiri iade edilemez. Yani iade edeceğiniz ürünü, hiç kullanmamış olmanız gerekmektedir.

Ayrıca, 7 günlük bir iade süresi vardır ve bu süre geçtikten sonra para iadesi talebinde bulunamazsınız.

Valorant skin iadeleri ve değişimleri yapmak için bu basit adımları izleyebilirsiniz: Riot Games web sitesine gidin ve giriş yapın. “Sipariş Geçmişim” sekmesinin üzerine tıkladıktan sonra, tüm satın alma işlemlerinizin bir listesi yanında bir “Geri Ödeme Butonu” ile görünecektir. Geri Ödeme butonuna tıklayarak iade işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

İçerik
Bedava Steam Key Cüzdan Kodları (Şubat 2021)

Bedava Steam Key Cüzdan Kodları (Şubat 2021) Her insan için yaş farketmeksizin oyun bağımlılığı son1

2 dk. 9076 Okundu
İçerik
CS 1.6 Hızlı Koşma Şifresi

CS 1.6 Hızlı Koşma Şifresi geçmişten günümüze her zaman dünyanın en çok oyuncu kitlesine sahip1

1 dk. 5073 Okundu
Nedir
Gameloop

PUBG Mobile için geliştirilen gamelop 240 milyondan fazla ülkede 450 milyondan fazla oyuncuya hizmet veriyor.1

7 dk. 6769 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.