KATEGORİLER


TikTok’ta Kendi Seslerinizi Nasıl Ekleyebilirsiniz?

 TikTok bu dönemlerde oldukça popüler olan uygulamalar arasına girmeyi kısa zamanda başardı. Oldukça yoğun olarak kullanılan TikTok, müzisyen,  komedyen ve farklı meslek alanında olan birçok kişi kullanmaktadır. Tamamen müzik ile ilgili olan ve dublaj gibi uygulamaları olan bir dijital programdır.

Bu uygulamayı kullanmayı bilmiyorsanız ya da yeni kayıt olduysanız video yapımı için gerekli bilgileri öğrenmelisiniz. Müzik ve dublaj yönünden kullanılan TikTok, içerinde çok fazla müzik bulundurur.

Bu müziklerin hepsini videolar için kullanabilir, gerekli filtreler ile harika bir video oluşturabilirsiniz. İçeriğinde video düzenleme ya da birçok işlem yapmak için gerekli her şey vardır. Videolara sadece uygulamada bulunan müzikleri eklemeniz şart değildir, telefonunuzda bulunan müzikleri de ekleyebilirsiniz.

Tiktok kendi sesini ekleme

Tiktok kendi sesini ekleme

Kişiye Özel Ses Kaydı Ekleme

Videolarınızı daha farklı ve özgün yapmak için kendi müziklerinizi ya da ses kayıtlarını ekleyebilirsiniz. BeeCut, kendi seslerinizi kaydettiğiniz ve videolarınız için kullanacağınız bir video düzenleme uygulamasıdır. Bu uygulama hem bilgisayarda hem de telefonsuzda kullanabilir ve düzenlemeler yapabilirsiniz.

BeeCut uygulamasını indirerek medya yazılı alana tıklayın. Daha sonra ses ve video kliplerinizi içeri aktarma işlemini yapın, yeni proje yazılı kısma basarak düzenleme kısmına geliniz ve bu alanda istediğiniz düzenlemeleri yaparak ses kaydınızı ekleyeniz. Dışarı aktar alanına basarak videoyu galeriye kaydedin ve TikTok uygulamasını açarak yüklemeyi yapın. Daha fazla düzenleme istenirlerse uygulamadan da yapılabilir.

İçerik
Bilgisayarınızı Sıfırlarken Bir Sorun Oldu Sorunu ve Çözümü

Windows 10 işletim sisteminin Microsoft tarafından yayınlanmasıyla birlikte birçok kişi karşılaştığı özellikler sayesinde şaşkına döndü.1

3 dk. 9 Okundu
İçerik
Windows 10 Anında Toplantı Simgesini Kapatma

Windows 10 işletim sistemi cihazlara 10 Ekim 2020 tarihinde gelen 20H2 güncellemesiyle birlikte anında toplantı1

1 dk. 10785 Okundu
İçerik
iCloud Kilidi Nasıl Kaldırılır?

Bildiğiniz gibi iPhone ve iPad gibi cihazlarda kullanılan iCloud programında kullanılan kilit bazı zaman can1

3 dk. 7 Okundu


Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.Sosyal Medyada bizi takip edin.