KATEGORİLER
Kripto Al Sat


TikTok’ta Kendi Seslerinizi Nasıl Ekleyebilirsiniz?

 TikTok bu dönemlerde oldukça popüler olan uygulamalar arasına girmeyi kısa zamanda başardı. Oldukça yoğun olarak kullanılan TikTok, müzisyen,  komedyen ve farklı meslek alanında olan birçok kişi kullanmaktadır. Tamamen müzik ile ilgili olan ve dublaj gibi uygulamaları olan bir dijital programdır.

Bu uygulamayı kullanmayı bilmiyorsanız ya da yeni kayıt olduysanız video yapımı için gerekli bilgileri öğrenmelisiniz. Müzik ve dublaj yönünden kullanılan TikTok, içerinde çok fazla müzik bulundurur.

Bu müziklerin hepsini videolar için kullanabilir, gerekli filtreler ile harika bir video oluşturabilirsiniz. İçeriğinde video düzenleme ya da birçok işlem yapmak için gerekli her şey vardır. Videolara sadece uygulamada bulunan müzikleri eklemeniz şart değildir, telefonunuzda bulunan müzikleri de ekleyebilirsiniz.

Tiktok kendi sesini ekleme

Tiktok kendi sesini ekleme

Kişiye Özel Ses Kaydı Ekleme

Videolarınızı daha farklı ve özgün yapmak için kendi müziklerinizi ya da ses kayıtlarını ekleyebilirsiniz. BeeCut, kendi seslerinizi kaydettiğiniz ve videolarınız için kullanacağınız bir video düzenleme uygulamasıdır. Bu uygulama hem bilgisayarda hem de telefonsuzda kullanabilir ve düzenlemeler yapabilirsiniz.

BeeCut uygulamasını indirerek medya yazılı alana tıklayın. Daha sonra ses ve video kliplerinizi içeri aktarma işlemini yapın, yeni proje yazılı kısma basarak düzenleme kısmına geliniz ve bu alanda istediğiniz düzenlemeleri yaparak ses kaydınızı ekleyeniz. Dışarı aktar alanına basarak videoyu galeriye kaydedin ve TikTok uygulamasını açarak yüklemeyi yapın. Daha fazla düzenleme istenirlerse uygulamadan da yapılabilir.

İçerik
Apple Watch Series 3

Akıllı Saatlerin Tarihçesi , dijital saatlerden sonra akla gelinen bir fikirle 2012 yılında Pebble firması1

3 dk. 13 Okundu
İçerik
Windows 10 Hızlandırma Yöntemleri

Her geçen gün büyük gelişimler gösteren teknolojiyle birlikte bilgisayarlarda kullanılan işletim sistemleri de değişmeye başladı.1

3 dk. 21 Okundu
İçerik
Huawei MateBook X Pro 2021

Huawei MateBook X Pro 2021 Özellikleri ile alakalı sizlere bilgi vermeye çalıştık. Biricerik.com olarak sizlere1

3 dk. 32 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al