KATEGORİLER

WhatsApp Sticker Oluşturma Uygulamaları [TOP 5]

WhatsApp, son zamanlarda yaptığı önemli güncellemelerle birlikte tüm kullanıcıları heyecanlandırmayı başardı. Bu sebeple de gelen her güncelleme kullanıcılar tarafından ilgi gördü. Bir sohbet içerisinde oluşturduğunuz çıkartmalarla komik anlar yaşamak, sohbete uygun sticker göndererek eğlencenin dibine vurmak hepimiz için güzel olacaktır. Her ne kadar ilgili uygulama sticker desteği sunsa da ne yazık ki kullanılacak olan stickerların oluşturulma aşamasında destek vermemektedir. Bu özelliği kullanmak için uygulama mağazalarından söz konusu işlem için oluşturulmuş uygulamaları indirip kullanmaya başlamanız gerekiyor. Bu içeriğimizde biz de uygulama mağazalarında yer alan en popüler sticker oluşturma uygulamaları hakkında bilgiler vereceğiz.

Bkz: WhatsApp Grup İsimleri

1- Sticker Maker

Sticker desteği aktif edildiğinden bu yana uygulama mağazalarında kullanıcılar tarafından tercih edilen en önemli uygulamalardan biri budur. Söz konusu uygulamanın hem WhatsApp Business hem de WhatsApp uygulamalarında sorunsuz olarak çalışması tercih edilebilirliği açısından büyük katkı sağlıyor. Hem de oluşturduğunuz stickerlar için herhangi bir ücret ödemenize gerek bile olmuyor. Tamamıyla ücretsiz çalışırken tam performans sunacağından emin olabilirsiniz.

Sticker Maker uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

2- Sticker.ly for WhatsApp

Sticker.ly for WhatsApp uygulaması ilgili platformda arkadaşlarınızla gerçekleştirdiğiniz sohbetler esnasında tamamıyla sizin tarafınızdan oluşturulan çıkartmaları paylaşmanızı sağlıyor. Bu uygulama ile birlikte herhangi bir yerden bulduğunuz fotoğrafın arka planını çıkarabilir, şeffaf bir şekilde arkadaşınıza gönderebilirsiniz. Hatta ve hatta ilgili görselin üzerine birbirinden farklı efektlerle komik yazılar yazabilirsiniz.

Sticker.ly for WhatsApp uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

3- Sticker Studio – Sticker Maker for WhatsApp

WhatsApp Sticker Olusturma Uygulamalari TOP 5 2
Sticker Oluşturma Uygulamaları

Sticker oluşturma uygulamalar arasında en kullanışlı olanlardan biridir. Bu uygulamayı telefonunuza yükledikten sonra doğrudan açtığınızda karşınıza birden çok seçenek çıkacaktır. Hem WhatsApp hem de WhatsApp Business uygulamasında sorunsuz olarak çalıştığı için birçok kişi tarafından tercih edildiğini söyleyebiliriz. Galerinizde yer alan bir fotoğrafı kesebilir, üzerine yazılar yazabilir ya da farklı efektlerle sticker haline getirebilirsiniz.

Sticker Studio – Sticker Maker for WhatsApp uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

4- Wemoji – WhatsApp Sticker Maker

Wemoji adı verilen uygulama sticker oluşturma uygulamaları arasında en geniş imkan tanıyan uygulamalardan biridir. Bu durum aynı zamanda ilgili uygulamayı daha kullanışlı hale getiriyor. Hatta ve hatta kendi çıkartmalarınızı oluşturabildiğiniz gibi diğer kullanıcıların oluşturup indirmeye sunduğu çıkartma albümlerine de ulaşabilirsiniz. Bu özelliği sebebiyle birçok kişinin söz konusu uygulamayı tercih ettiğini gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

Wemoji – WhatsApp Sticker Maker uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

5- Stickify: Sticker Maker for WhatsApp

Sticker oluşturma uygulamaları arasında listemizin son sırasında kendisine yer bulan Stickify uygulamasının diğerlerinden herhangi bir farkı yoktur. Bir resim üzerinden dilediğiniz gibi işleme yapabileceğiniz gibi aynı şekilde uygulamanın kendi sahip olduğu sticker mağazasını kullanabiliyorsunuz.

Stickify uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Bu içeriğimizde günümüzde sosyal mesajlaşma uygulamalarında emojiden daha fazla kullanılan stickerları yani çıkartmaları oluşturabileceğiniz uygulamalardan bahsettik.

İçerik
Telegram Hesabı Silme, Telegram Hesabı Nasıl Kapatılır?

Telegram hesabı silme işlemi sık sık karşılaşılıyor olsa da  son zamanlarda WhatsApp kadar popüler olmasa1

4 dk. 14593 Okundu
İçerik
Facebook Profil Gizleme Nasıl Yapılır?

Facebook, günümüzde eskisi kadar popüler olmasa da en çok kullanılan sosyal ağlar arasında ilk sıralarda1

3 dk. 8 Okundu
İçerik
Twitter’da Hesap Gizleme Nasıl Yapılır? [Mobil – PC]

Türkiye’de kullanılan en popüler sosyal medya araçlarından biri olan Twitter’da hesap gizleme işlemini oldukça basit1

3 dk. 19 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.