KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Şekilli Nick Yazma [Kopyala – Yapıştır]

Şekilli Nick Yazma


Şekilli İsim Yazma


Şekilli Nick Yazma Aracı, birçok kişi tarafından beğenilen, özel karakterler sayesinde güzel görünen kullanıcı adları oluşturma konusunda size yardımcı oluyor. Bu aracı kullanarak sadece şekilli nickler değil, sosyal medya hesaplarınızda yaptığınız paylaşımların üstünde güzel görünen sözler paylaşabilirsiniz. Her geçen gün daha fazla insan tarafından kullanılan şekilli nickler bu tür araçların ortaya çıkmasıyla birlikte daha kolay oluşturulabilir hale geliyor. Bu araç, içerisinde Türkçe karakter barındıran cümle yapılarında da tam anlamıyla mükemmel bir şekilde çalışmaktadır. Her anlamda ortaya nasıl sonuçlar çıkardığını test etmek isterseniz şekilli nick oluşturma amaçlı ayrılan bölüme “Bahçede Acı Jambonlu Zayıf Tavuk Göğsü Pişir.” cümlesini yazabilirsiniz.

Şekilli Nick Yazma Aracı Nedir?

Şekilli Nick Oluşturma Aracı, PUBG, Among US, Wild Rift, League of Legends, CS: GO vb. oyunlarda kendinize özgü şekilli nickler oluşturmanıza yardımcı olmaktadır. Bu aracı kullanarak 2021 yılı ve sonrasında kişiliğinizi yansıtan nickler oluşturma şansınız bulunuyor. Bir nicki şekilli olarak yazmak istediğinizde aracımızı kullanarak yapacağınız yazım çeşitleri aşağıda listelenmiştir.

 • Kırık Yazı
 • Slash
 • Peri
 • Kare
 • Vurgulu Kırık Yazı
 • Siyah Kare
 • Balon
 • Antrophobia
 • Paranormal
 • Kalın
 • El Yazısı
 • Eş Aralıklı

Her ne kadar burada birkaç yazım tipi listelemiş olsak da araç içerisinde 60+ yazı tipi bulunuyor. Her birini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Havalı Nick Nasıl Yazılır?

Havalı Nickler Yazma için kullandığınız aracın size en iyi sonuçlar verecek kadar iyi çalışmasına önem vermelisiniz. Bu tür araçlar büyük profesyonellikle oluşturulmuş ve Instagram, Facebook, Telegram ve Twitter platformlarında sorunsuz bir şekilde çalışmaya hazır hale getirilmiştir. Bir bilgisayarın ya da telefonun klavyesinde yer alan karakter sayısı çok fazla olmadığı için bu klavyeleri kullanarak havalı nickler oluşturmak mümkün değildir. Her ne kadar yazım konusunda mümkünat oluşturmuyor olsalar da belirli araçlar yardımıyla oluşturulan şekilli nickleri kolayca tanıyabilirler. Bu araç ise “Unicode” teknolojisini kullanarak sizlere sosyal medya platformlarında ve oyunlarda süslü kullanıcı adları oluşturmaya imkan tanımaktadır.

Şekilli Nickler Nerede Kullanılır?

Şekilli Nickler Nerede Kullanılır sorusuna belirli bir yanıt vermek çok zor olacaktır. Her ne kadar insanlar sosyal medya platformlarında oluşturdukları güzel sözleri daha güzel görünmesi için bu araçlarla yazıyor olsalar da oyun oynamayı seven kişiler kullanıcı adlarını daha havalı hale getirmek için bu aracı kullanıyor. Bu bağlamda hangi oyunların şekilli nickleri desteklediği hakkınızda bilginiz yoksa biz bu konu hakkında sizlere gerekli bilgi aktarımını sağlayabiliriz.

 • PUBG
 • Counter – Strike: Global Offensive (CS: GO)
 • LOL Wild Rift
 • League of Legends

Bu tür oyunlarda aracımızı kullanarak oluşturduğunuz nickleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Her ne kadar bazı kişiler bu aracı ücretli olarak sunuyor olsa da bizim tarafımızdan paylaşılan şekilli nick oluşturma aracı tamamıyla ücretsiz ve sorunsuz çalışmaktadır.

WhatsApp Şekilli Nick Nasıl Yazılır?

WhatsApp uygulamasında şekilli nick yazmak için hem burada paylaşılan aracımızı kullanabilir hem de WhatsApp tarafından sunulan ek özellikler kullanılabilir. Bu özellikleri kullanmak için yapmanız gereken şey aşağıdaki bilgileri değerlendirmektir.

WhatsApp’ta Kalın Yazı Yazma

WhatsApp uygulamasında bir mesaj gönderirken mesajı kalınlaştırmak için mesajın başına ve sonuna “Yıldız (*)” koymanız yeterlidir.

WhatsApp’ta İtalik Yazı Yazma

Herkes tarafından ilgi gören italik şekilde mesajlar göndermek için mesajın önüne ve arkasına “_” simgesini koymalısınız.

WhatsApp’ta Üstü Çizili Yazı Yazma

Bir mesajın üstünü çizerek onu daha belirgin hale getirmek için “~” simgesini ön ve arka kısma koymalısınız.

Harfler Arasında Geniş Boşluklarla Yazı Yazma

Bu özellik birçok kişi tarafından bilinmiyor. Her ne kadar bilinmiyor olsa da biz sizler için nasıl kullanıldığını açıklıyoruz. Bir mesajda geniş boşluklar kullanmak için mesajın başına ve sonuna ““`” -tırnak işaretleri olmadan- koyunuz.

Instagram Şekilli Biyografi Yazısı Nasıl Yazılır?

Instagram Şekilli Biyografi Yazısı Yazma amacıyla yaptığınız araştırmalar bu araçla birlikte kısa süre içerisinde yanıt bulacaktır. 2021 yılında Instagram’ın “Unicode” karakter desteğini kullanmaya başlamasından dolayı biyografinizde yuvarlak içerisinde, boşluklu ve ritimli yazı tipleri bulundurabileceksiniz. Hâl böyle olsa da instagram şekilli yazı yazma aracında bulunan tüm yazı tiplerini desteklemiyor. Bu bağlamda siz oluşturduğunuz yazı stillerini sadece tek bir adımda “Kopyala” butonuna basarak biyografi kısmına yapıştırıp deneyebilirsiniz.

PUBG Şekilli & Havalı Nick Nasıl Yazılır?

PUBG ve PUBG Mobile Şekilli Nick Yazma konusunda oyunculara imkan sunan oyunlar arasında yer alıyor. Bir defaya mahsus olarak nick değiştirme imkanının verildiği bu oyunda yeni kullanıcı adınızı PUBG Şekilli Nick Oluşturma aracını kullanarak oluşturabilirsiniz. Hem herkes tarafından ilgi çekici bir hesaba sahip olacak hem de kendinizi ayrıcalıklı hissedeceksiniz. Her anlamda yaptığınız aramalara en iyi cevabı veren bu aracı kullanmak için yapmanız gereken tek şeyin belirlediğiniz kullanıcı adını üstte bulunan alana yapıştırmak olduğunu bilmeniz gerekiyor.

LOL Wild Rift Şekilli Nick Nasıl Yazılır?

Wild Rift piyasaya sürülmüş güncel oyunlar arasında neredeyse birçok kişinin telefonunda bulunan oyunlardan biridir. Bu sebeple oyun içerisinde kişilere hava atmak için kullandığınız nickler büyük önem arz ediyor. Bazı kullanıcılar yeni oluşturduğu şekilli nicki nasıl kullanacağını bilmediği için kendisine yeni bir hesap açma yolunu tercih ediyor ancak buna gerek yok. Wild Rift Şekilli Nickler arasından dilediğinizi seçip ve bu araç yardımıyla oluşturup aşağıda bulunan içeriği inceleyebilirsiniz.

Bkz: LOL Wild Rift Nick Değiştirme [Kolay Yöntem]

Among Us Şekilli Nick Nasıl Yazılır?

Among US oyununda sürekli olarak değiştirebildiğiniz bir nick belirlemeniz gerektiği için her oyunda farklı bir nickle giriş yaparken bu aracımızdan oluşturduğunuz nickleri kullanabilirsiniz. Hem sizi daha ilgi çekici hale getirecek hem de birçok kişi tarafından beğenilen bir karaktere sahip olacaksınız. Among US Şekilli Nick Oluşturma adımları için aşağıdaki rehberi takip edebilirsiniz.

 1. Among US oyununda kullandığınız kullanıcı adını kopyalayın.
 2. Bu sayfada kullanacağınız nick kutucuğuna yapıştırın.
 3. Alt kısımlarda bulunan kutucuklar içerisinde şekilli nick önerileri sunulacaktır.
 4. Herhangi birini seçtikten sonra hemen alt kısımda bulunan “Kopyala” butonuna basın.
 5. Nickinizi oyun içerisinde “CTRL + V” kombinasyonuyla kullanmaya başlayabilirsiniz.

Her anlamda mükemmel bir görüntüye sahip olabilir ve diğer takım arkadaşlarınıza kullanıcı adınızın güzelliğiyle hava atabilirsiniz. Her zaman sizi ön plana çıkaracak harika nickler oluşturmak için “Among US Şekilli Nick Yazma” aracını kullanın.

Şekilli Nick (Kopyala – Yapıştır) Yazma

Her anlamda güzel bir şekilli nicke sahip olmak için sizlere sunulan avantajları değerlendirmeniz gerekiyor. Bu avantajları değerlendirmek için ise sayfamıza girip nick oluşturma aracını kullanabilirsiniz. Bu araçta kullanım açısından hiçbir zorluk bulunmuyor. 60+ kadar şekilli nicki belirtilen kutucuğa yapıştırın ve aşağıda listelenen şekilli nick önerilerinden herhangi birini değerlendirin. Bu öneriler sizlere harika avantajlar sunacak ve dilediğiniz yerde kullanma şansı verecektir. Burada oluşturduğunuz nickler sadece oyunlarda değil sosyal medya hesaplarında da kullanılabilir. Bu noktada size sadece bir kullanıcı adı belirlemek ve belirlediğiniz kullanıcı adını ilgili pencereye yazmak düşüyor.

İçerik
POCO M2 Pro

POCO M2 Pro ,akıllı telefon üretiminde dünya devi olan Xiaomi yeni akıllı telefonu POCOM2 Pro1

5 dk. 32 Okundu
İçerik
Samsung Galaxy A02s

Samsung Galaxy A02s .Güney Kore teknoloji devi olan Samsung akıllı cihazlarından olan Galaxy A02s modeli1

5 dk. 15 Okundu
İçerik
Honor X10 Max 5G Akıllı Telefonun Genel Kullanımı

Honor X10 Max 5G , Dünyada akıllı telefon ihtiyacının artması ile üreticiler de artmaktadır. Honor1

5 dk. 13 Okundu
Yorumlar

*
*

 • Hey!

  Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.