KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Samsung Galaxy M01 Core

Samsung Galaxy M01 Core , Teknolojinin dev markaları arasında yer alan Samsung yeni nesil akıllı cep telefonlarında farklı birçok model seçeneğine yer veriyor. Samsung markasının Galaxy serisinin yeni modelleri arasında yerini alan M01 Core modeli tasarım özelliklerinin yanı sıra donanımları ile de dikkatleri çekiyor. Samsung Galaxy M01 Core akıllı cep telefonu 5,3 inç ekran büyüklüğüne sahip olup aynı zamanda 4x 1.5 GHz ARM Cortex-A53 ve 4 çekirdeklidir. Samsung markasının kalitesi ile üretimi gerçekleştirilen yeni nesil cep telefonu kullanımına yer vererek sunulan avantajlardan da yararlanmaya başlayabilirsiniz. Kırmızı, siyah ve mavi gibi farklı 3 renk seçeneği ile tasarlanan telefonun renkleri arasından tercihinizi yaparak kullanım ayrıcalığını elde edebilirsiniz.

Samsung Galaxy M01 Core Ekran İncelemesi

Samsung akıllı cep telefonu Galaxy serisinin yeni M01 Core modelinde 5,3 inç tercihe yer açılmaktadır. Samsung yeni nesil telefonlar arasında yerini alan model TFT LCD ekran teknolojisi ile sunulmaktadır. 720×1480 (HD+) Piksel ekran çözünürlüğü ile hazırlanmış olan akıllı cep telefonu HD+ ile tasarlanan telefon multi touch özelliğine de sahiptir. Ekran yenileme 60 Hz hızına sahip olan telefon böylelikle kolay ve rahat bir kullanım avantajından da yararlanmanıza destek olur. 295 PPI piksel yoğunluğu ile hazırlanan ürün modeli 71.29 cm²ekran alanına sahiptir. Kullanım açısından kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun çözümleri sunan Samsung Galaxy M01 Core modelini satın alıp kullanıma başlayabilirsiniz. 

Samsung Galaxy M01 Core Kamera İncelemesi

Samsung kalitesi ve güvencesi ile tasarlanmış olan akıllı cep telefonu Galaxy serisinin M01 Core modeli ile satışa sunuldu. Muhteşem karelerin elde edilmesinde kullanıcı ihtiyacına hitap eden tercihleri sunan telefon ile hem fotoğraf çekimlerinde hem de video çekimlerinde anı yakalamanın avantajını elde edebilirsiniz. 8 MP kamera çözünürlüğü ile tasarlanan telefon panorama özelliğinin yanı sıra otomatik odaklanma ve zamanlayıcıya da sahip olarak hazırlandı. LED ve F2.2 diyafram açıklığına sahip olan Samsung Galaxy M01 Core akıllı cep telefonu 5 MP ön kamerasında ise F2.4 diyafram açıklığın yanı sıra zamanlayıcıyı da sunuyor. Güzel anları yakalamanın ve kayıt altına almanın en güzel yolunu kullanıcıları ile buluşturan model kullanımda da kolaylık sağlayan avantajlara yer veriyor. 

Samsung Galaxy M01 Core Donanım İncelemesi

Samsung markasının yeni nesil akıllı cep telefonu modelleri arasında yerini alan akıllı cep telefonu 5,3 inç ekran özelliğinin yanı sıra mavi, kırmızı ve siyah renklere de sahiptir. Akıllı cep telefonun donanım özelliklerinde ise MediaTek MT6739 yoga setine yer verilmiş olup 4x 1.5 GHz ARM Cortex-A53 ana işlemci ve 4 çekirdek ile tasarlanmıştır. Grafik işlemci de PowerVR GE8100 tercih edilirken 32 GB depolama alanı ve 2 RAM ile tasarlandı. Ürün kullanımlarınızda depolama alanı ayrıca 512 GB’ a kadar da yükseltilebilmektedir. Android 10 (Go Edition) işletim sistemi versiyonu ile satışa sunulan akıllı cep telefonu Samsung One UI Core kullanıcı ara yüzüne sahip olup Samsung One UI Core 2.0 kullanıcı ara yüzü versiyonu ile tasarlandı. Çift kart kullanımı ile iki hat kullananlar için avantaj sağlamaktadır. 

Samsung Galaxy M01 Core Tasarım İncelemesi

Samsung kalitesinin yanı sıra güvencesi ile tasarlanan akıllı cep telefonu şık ve estetik görseli ile satışa sunuldu. Birçok farklı özelliğe yer açılarak ihtiyaca uygun olan çözümlerin elde edilmesini sağlayan akıllı cep telefonu Galaxy serisi içinde yer alıyor. Galaxy serisinin M01 Core modeli olarak piyasada yerini alan telefon kırmızı, mavi ve siyah renk tercihleri ile de kullanıcılara sunuldu. 5,3 inç ekrana sahip olan yeni nesil akıllı cep telefonu aynı zamanda 150 gram ağırlığı ile son derece hafif bir seçime yer vererek tek el kullanımında da avantajlıdır. Samsung markasının Galaxy serisinin M01 Core modeli olarak piyasa da yer alan telefon 8,6 mm kalınlığının yanı sıra 141,7 mm boy ve 67,5 en ile tasarlandı. Gövde malzemesi kapak ve çerçevede de plastik kullanımına yer açılarak daha hafif bir dokunun elde edilmesi sağlandı. Estetik ve şık tasarıma sahip olan model ayrıca hafifliği ile de dikkat çekiyor. 

Samsung Galaxy M01 Core Detaylı inceleme

Samsung Galaxy M01 Core Batarya Gücü

Samsung markasının akıllı cep telefonu Galaxy serisi içinde kendine yer bulan M01 Core modeli 3000 mAh güce sahip olan bataryası ile kullanıcılara sunuldu. Gün içinde rahat kullanım ayrıcalığını elde etmenize destek veren akıllı cep telefonu 17 saat kesintisiz konuşma deneyimi sağlarken ayrıca 14 saat internet kullanımı ve 11 saat ise video izleme imkânını vermektedir. 70 saat ise müzik oynatma özelliği ile satışa sunuldu. 

Samsung Galaxy M01 Core Performansı

Samsung markasının yeni modeli Galaxy M01 Core 3G ve wi fi desteğine sahiptir. Kolay kullanım özelliği ile satışa sunulan telefon aynı zamanda güçlü bataryası ile de dikkat çekiyor. Günlük kullanımda avantaj sağlayacak olan akıllı cep telefonu Android işletim sistemi ile tasarlanmış olup 4 çekirdekli olarak satışa sunuldu. Kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun olan ve cevap veren seçeneklere yer açan akıllı cep telefonu siyah rengin yanı sıra mavi ve kırmızı renk tercihleri ile de satışa sunuluyor. Uygun fiyata sahip olan ürün modelini satın alarak kullanım avantajlarını elde edebilirsiniz. 

İçerik
Samsung Galaxy A71

Samsung Galaxy A71 ilk kez 2019 da çıkardığı A serisi dünya genelinde çok ciddi satış1

5 dk. 44 Okundu
İçerik
Xiaomi Dokunmatik Basmıyor Sorunu ve Çözümü

Xiaomi cihazlar son zamanlarda fazlasıyla popülerlik kazanan telefon modelleri arasında yer alıyor. Bu durumun en1

2 dk. 43 Okundu
İçerik
Samsung Galaxy M31 Prime Akıllı Telefon Modeli İnceleme

Samsung Galaxy M31 Prime Akıllı Telefon Modeli İnceleme ana modeli 2020 yılında piyasaya sürüldü. Boyutları1

5 dk. 61 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.