KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Rüyada Kan Görmek

Rüyada kan görmek , rüya sahibinin kendi başına işler açacağı ve bunun sonucunda bir çok şeyle mücadele edeceği anlamına gelmektedir. Bu rüya günümüzde fazla görülmemektedir fakat gören kişileri de etkilemektedir. Genel olarak en büyük açıklaması başınıza bir iş geleceğine bu işin sizin altınızdan çıkacağıdır. Ayrıca rüya sahibi bir yakının hayatından endişe ediyor, onun için korkuyor da olabilir. Bu şüpheleriniz boşa değildir, yakın zaman içerisinde gerçekten problemler yaşayabilirsiniz. Bugünlerde yapacağınız işleri detaylı bir şekilde gözden geçirmeyi unutmayın.

Rüyada Kan Kusmak 

Rüyada kan kusmak, eğer sağlıki bir probleminiz varsa bunun iyileşeceği ve eski haline anlamına gelir. Aynı şekilde hiçbir hastalığınız yoksa yakın zaman içerisinde bir hastalığa yakalanmış olabileceğiniz anlamına gelir. Bu sıralar sağlığınıza öncelik vermeyi ihmal etmeyin. Kişinin bazı şeyleri içine attığına ve bu şeylerin artık ona yük olamaya başladığına işarettir. Kişi içinde onu rahatsız eden her şeyi konuyla ilgili olan kişilerle paylaşmalıdır. Ayrıca bu rüyayı gören kişi yakın zaman içerisinde başını derde sokacak ve başına çok büyük işler alacaktır. Bu nedenle önümüzdeki günlerde yaptığınız işlerde, aldığınız kararlarda seçimlerinize çok dikkat edin.

Rüyada Kan Vermek

Rüyada kan vermek, rüya sahibi için çok hayırlı haberlere yorumlanır. Rüya sahibi kan verdiği zaman vücudundan çıkacak olan kan, hayatındaki kötülükleri temsil eder. BU kanın çıkmasıyla bu kötülükler toz olup gidecektir. Aynı zamanda bu verilen kan bir insanın hayatını kurtaracağı için ilerideki işlerinizde her şeyin yolunda gideceğine ve yüksek miktarlarda paralar kazanacağınıza da habercidir. Her kim bu rüyayı görürse yakın zaman içerisinde bütün ağır yüklerinden kurtulacak ve rahat bir hayata başlayacaktır. Rüyanızda ya da gerçek hayatta kan vermenin olumlu yönleri saymakla bitmez, en zor zamanınızda elinize bir anda geçecek bir parayı bile müjdeler bu rüya. Bu nedenle altın değerinde bir rüyadır. Ayrıca gireceğiniz bir işten, çok yüksek bir kârla çıkacağınıza da işarettir.

Rüyada Kan Tükürmek

Rüyada kan tükürmek, artık bazı şeylerin sizin için fazlasıyla yorucu olduğu anlamına gelmektedir. Bu şeyler sizi o kadar çok sıkmaktadır ki artık yavaş yavaş içiniz çürümeye ve hasta olmaya başlamıştır. Ayrıca rüya sahibinin yardım sever ve paylaşımcı bir kişiliğe sahip olduğuna da işarettir. Bu insanlara yardımı dokunan hali yüzünden bir çok insanın düşmanlığını kazanmış ve en yakınlarından bile zaman zaman darbe yemiştir. Bu rüyayı gören kişi yakın zaman içerisinde aile içerisinden biriyle bir tartışma yaşayacak ve bu tartışma sonrasında sizin kalbiniz kırılacaktır. İkili ilişkilerinizde yaşadığınız problemler yüzünden kendinizi çok yıpratmamaya özen gösterin ve kim ne derse desin yine de sizi çok sevdiğini unutmayın.

Rüyada Yaralandığını Görmek

Rüyada yaralandığını görmek, bir yakınınızla tartışacağınız anlamına gelir. Bu kişi sizi kıracak sözler sarf edip aranızdaki ilişkiyi kalıcı olarak bozmaya çalışacaktır. Bu tarz durumlarda kendinizi üzmeden en kısa yoldan ilişkinizi bitirmeniz çok daha iyi olacaktır. Ayrıca bir düşmanınız sizi yaralamaya çalışacak sevdiklerinize ya da işinizi fiziki olmayan bir darbe vuracaktır. Bu darbe sonrasında eğer olay kolayca kapanmazsa sizin kaybınızın çok olma ihtimali vardır. Fakat tatlıya bağlanırsa kimse sıkıntı çekmeyecektir. Genel olarak rüyada yaralanmak bir sevdiğimizden darbe almak demektir. Son zamanlarda sevdiklerinizle olan ilişkilerde fazla tartışmamaya ya da tartışmaları uzatmamaya çalışın, çünkü bu sefer sonunun nasıl biteceği belli değildir. 

Rüyada Vurulduğunu Görmek 

Rüyada vurulduğunu görmek, fiziksel ve ya ruhsal bir darbe alıp yıkılacağınız anlamına gelir. Son zamanlarda değer verdiğini insanlarla tartışıyor ya da artık anlaşabilecek ortak noktalar bulamıyor olabilirsiniz. Siz bu durumu çözmek isterken karşı taraf genellikle bitecekse bitsin modun da ilerleyecek ve bu nedenle siz çok üzüleceksiniz. İkili diyaloglarınızda kimsenin sizi kırmasına izin vermeyin ve asla insanların sizi ne olursa olsun seveceğini unutmayın. Hiçbir insan dış görünüşüyle ya da yaşam şekliyle yargılanamaz, asıl önemli olan daime içimizdir.

Rüya Tabiri
Rüyada Deprem Görmek

Rüyada deprem görmek, bir ok anlamda yorumlanabilir. Ama en bariz nedeni oturduğunuz yerden nedeni belirsiz1

4 dk. 37 Okundu
Rüya Tabiri
Rüyada Kedi Görmek

Rüyada Kedi Görmek , hayatımızın çoğu zamanında sevimli dostlarımız olan hayvanlar ile karşılaşıyoruz. Hayatımızın birçok1

4 dk. 38 Okundu
Rüya Tabiri
Rüyada Araba Kullanmak

Rüyada Araba Kullanmak , rüyalar hayatımızın bir parçasıdır. Rüyalar hem bilinçaltımızın yansıması hem de hayatımızda1

4 dk. 147 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.