KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Rüyada Deprem Görmek

Rüyada deprem görmek, bir ok anlamda yorumlanabilir. Ama en bariz nedeni oturduğunuz yerden nedeni belirsiz bir dolaydan dolayı taşınacağınızdır. Rüya sahibi yakın zaman içerisi de oturduğu evi veya bölgeyi değiştirecek demektir. Ayrıca bu rüyayı gören kişi yakın zaman içersin de onu üzecek bir haber alacaktır, bu haber çok yakın bir akrabasından ya da hiç samimi olmadığı bir kişiden gelecektir. 

Rüyada Enkazda Kaldığını Görmek

Rüyada enkazda kaldığını görmek, rüya sahibinin yaşadığı dönem içerisinde fazla stresli veya sinirli olduğuna işarettir. Bu stresin veya sinirin getirdiği yük ile yakınlarınızla tartışmanız ve bir takım ayrılıklarla karşı karşıya kalmanız söz konusu olabilir. Ayrıca bu rüyayı gören kişi günlük hayatında içinde bulunmak istemediği durumlarda bulunuyor ve bu nedenle huzursuzluk yaşıyor olabilir. Bu içinde bulunmak istemediğiniz ortamlar nedeniyle yakın zaman içerisinde iş veya yaşam tarzınızı değiştirmeniz söz konusu olabilir. Her kim rüyasında enkaz altında kaldığını görüyorsa o kişi günlük hayatta ona verilen görevleri yaparken zorluk çekiyordur, ve bu nedenle sorumluluklarının altında eziliyordur. Bu sorumluluklarının verdiği yük ile kedini yorgun hissediyor da olabilir.

Rüyada Bir Yakınının Enkazda Kaldığını Görmek

Rüyada bir yakınının enkazda kaldığını görmek, bu kişiye çok fazla değer verdiğiniz anlamına gelmektedir. BU kişi sizin hayatınızda çok fazla yer kaplamakta ve bu nedenle sizde ona çok değer vermektesiniz, ayrıca farkında olmadan bu kişiye fazlasıyla bağlanmışınız demektir. Bu kişi sizin hayatınızda o kadar önemli bir yere sahiptir ki o olmasa gününüz güzel geçmiyor olabilir. Ayrıca enkazın altında gördüğünüz yakınız çok kısa bir süre içerisinde çok büyük bir müjdeli haber alacaktır. BU haberin konusu iş ya da aile ilişkileri olabilir, haneye girecek bir para ya da bir evlilik gibi. Ayrıca bu kişi zor dönemler geçiyor da olabilir, bu rüya sizin bu dönemi fark etmeniz için bir işarettir.

Rüyada Deprem Anını Yaşamak

Rüyada deprem anını yaşamak, gelecek dönemlerde büyük sıkıntılar yaşayıp sarsılacağınız anlamına gelmektedir. Bu rüyayı gören kişiler genellikle ya manevi ya da maddi kayba uğrarlar. Yakın zaman içerisinde sizi üzecek bir olay yaşamanız bu nedenle çok olasıdır. Aynı zamanda iş hayatını da bir takın anlaşmazlıklar yaşayıp iş değiştirmeniz ya da iş yerindeki insanlar ile problemler yaşamanız mümkündür. Ayrıca bir yakınınızın sizi fazlasıyla kırması veya size ağıza alınmayacak şeyler söylemesi de söz konusu olabilir. Çünkü rüyada deprem anını yaşamak, derinden bir sarsılma yaşayacağınızı ve bunun sonucunda üzüleceğinizi anlatmaktadır. Bu tarz rüyalar gördükten sonra her şeye hazırlıklı olmanız sizin için daha kolay ve daha az üzücü olacaktır.

Rüyada Deprem Anında Dua Etmek

Bazen olaylar bizim elimizde olmadan gelişir ve ilerler. Böyle durumlarda yapılabilecek tek şey Allah’a dua edip, her şeyin iyi olmasını dilemektir. Rüyada deprem anında dua etmek, içinden çıkamayacağınız bir duruma düşeceğinize ve bunun sonucunda Allah’a yol göstermesi için dua edeceğinize habercidir. Rüya sahibi önümüzdeki günlerde bir yakınıyla problem yaşayabilir ya da iş yerinde bir takım problemler yaşayıp bazı işlerin altından kalkamayabilir, böyle bir durumda bulunduğunda Allah’a dua edeceği ve yardım isteyeceği anlamına gelir. Ayrıca her kim bu rüyayı görüyorsa kendisi için fazla olan sorumlulukları aldığı ve bu nedenle bazı zamanlar başarısız olduğu anlaşılır. Bu başarısızlık sizin suçunuz değildir, tek nedeni kendinize yüklediğiniz onlarca sorumluluktur.

Rüyada Deprem Atlatmak

Rüyada deprem atlatmak, kişinin çok zor dönemler geçirdiğini ama bu dönemlerin artık geçmişte kaldığını anlatmaktadır. Geçmişte maddi veya manevi problemler yaşamış olabilirsiniz, sevdiklerinizle kavga etmiş, paralar kaybetmiş olabilirsiniz. Fakat bu rüya artık bütün bunların geçmişte kaldığını anlatmaktadır. Bu nedenle kendinizi suçlu ya da sorumlu hissedip hayatınızı sekteye uğratmanıza gerek yoktur, her şey olmuş, bitmiş ve geçmişte kalmıştır. Bu konuda kendinizi suçlamanız bu rüyayı gördükten sonra saçma olacaktır. 

rüyada deprem görmek
rüyada deprem görmek
Rüya Tabiri
Rüyada İnek Görmek

Rüyada inek görmek , malın artmasına, evliliğe, güzelliğe ve hayret edilecek akla işarettir. İnek bereketi1

4 dk. 17 Okundu
Rüya Tabiri
Rüyada Namaz Kılmak

Rüyada namaz kılmak, kişinin diniyle bütün bir insan olduğu anlamına gelir. Kişi rüyasında dinle ilgili1

4 dk. 10 Okundu
Rüya Tabiri
Rüyada Karabasan Nedir?

Rüyada Karabasan Nedir? Karabasan adı verilen ve sıkıntılı ruh hallerine işaret eden rüyalar kişiler tarafında1

4 dk. 31 Okundu


Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.Sosyal Medyada bizi takip edin.