Ana Sayfa Oyun PUBG & PUBG Mobile PUBG Mobile Misafir Hesaptan Çıkış

PUBG Mobile Misafir Hesaptan Çıkış [Kolay Yöntem]

PUBG-Mobile-Misafir-Hesaptan-Cikis
PUBG-Mobile-Misafir-Hesaptan-Cikis

PUBG Mobile herhangi bir üyelik zorunluluğu bulunmadan doğrudan misafir girişi yaparak oyun oynama keyfi sunan nadir oyunlardan biridir. Her ne kadar misafir girişi size kolaylık sağlıyor olsa da bir süre sonra artık kişisel oyun deneyimlerinizi kaybetmemek için hesap oluşturmak isteyebilirsiniz. Bu durumda telefonunuzdan misafir girişini kapatmanız gerekecektir. Birçok oyuncu misafir girişinden çıkış yapma konusunda yaşadığı sorunları dile getirerek internetten bu konuyla alakalı araştırmalar yapıyor. Bu içeriğimizde yaşadığınız sorunu ortadan kaldırmak için yapmanız gereken işlemleri sizlere anlatacağız.

İçerik Başlıkları

PUBG Mobile Misafir (Guest) Hesap Kapatma ve Silme (Çıkış Yapma)

PUBG Mobile oyununda misafir girişinden çıkış yapmak için uygulamanız gereken adımlar aslında çok kolaydır. Bu adımları sizlerle paylaşıyoruz.

  1. PUBG Mobile misafir girişini kullanarak oyuna girin.
  2. Settings (Ayarlar)” bölümüne girin.
  3. Basic (Temel)” sekmesi içerisinde hesabınızla ilgili işlemler karşınıza çıkacaktır.
  4. Bu pencerenin hemen en alt kısmında bulunan “Log out (Çıkış Yap)” butonunu tıklayın.

Bu sayfada belirtilen butona bastığınızda kullanmış olduğunuz misafir hesaptan çıkışınız gerçekleştirilecektir. Bir sonraki sayfada giriş ekranına yönlendirileceksiniz. Facebook, Twitter ya da Tencent ID tercihlerinden birini kullanarak tekrardan giriş yapabilirsiniz.

PUBG Mobile Misafir (Guest) Hesap Ne Demek?

PUBG-Mobile-Misafir-Hesap-Ne-Demek
PUBG-Mobile-Misafir-Hesap-Ne-Demek

PUBG Mobile misafir yani guest hesap oyuna ilk girişinizde size kolaylık olması amacıyla sunulan, herhangi bir üyelik açma gerekliliği yansıtmayan hesap türüdür. Bu hesapla giriş yaptığınızda arkadaşlarınızla birlikte oynayabilir ve oyun içerisinde ilerleme kaydedebilirsiniz. Her ne kadar bu denli basit bir kullanım sunuyor olsa da ilerlemelerinizi kaybetme olasılığınız çok yüksek olduğu için misafir hesapla giriş yapma konusunda uzun uzun düşünmeniz gerektiğini söylememiz gerekiyor.

PUBG Mobile Hesabı Bağlama

Misafir hesabınızdan çıkış yaptıktan sonra oyunu oynamaya devam edebilmek için herhangi bir hesapla tekrardan bağlantı sağlamanız gerekiyor. Bir başka telefonda Google Play, Facebook, Twitter ve Tencent ID ile giriş yaparak kazandığınız ilerlemeleri farklı bir telefona aktarmak için aşağıdaki adımları takip etmelisiniz.

  1. PUBG Mobile oyununa girin.
  2. Herhangi bir hesap girişi olmadığı için “Giriş Ekranı” sizi karşılayacaktır.
  3. Bu ekranda giriş yapmak için bir platform seçimi yapın.
  4. Platform ismine tıkladıktan sonra bilgileri girin.
  5. Bu bilgilerin eksiksiz olması durumunda hesap bağlama işlemi tamamlanacaktır.

Bu adımlar neticesinde farklı bir telefonda gerçekleştirdiğiniz ilerlemeleri doğrudan yeni telefonunuza aktarabilirsiniz.

PUBG Mobile Misafir (Guest) Hesap Kurtarma 2021

PUBG Mobile oyununa misafir olarak giriş yaptığınızda tüm verileriniz misafir olarak buluta kaydolacaktır. Bu bağlamda hesaptan çıkış yaptığınızda ya da farklı bir sebepten dolayı oyunu sildiğinizde misafir hesap kurtarma adına herhangi bir işlem yapmanız mümkün değildir. Tencent Games bu tür bir problemle karşılaşma olasılığınız olduğu zaten ilk giriş yaptığınız esnada sizlere belirtiyor. Hiçbir şekilde tüm emeklerinizi kaybetme tehlikesiyle karşılaşmamak için misafir girişi yerine doğrudan sosyal medya hesaplarınızı kullanarak giriş yapmanızı öneriyoruz.

Bkz: PUBG Mobile Emülatör Hassasiyet Ayarları 2021

Yanıtla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz