KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Paris Hilton’un İlginç Düğünü

Paris Hilton’un İlginç Düğünü. 10 gelinlik giyecek.Carter Reum ile uzun bir ilişki sonrası evlenme kararı alan Paris Hilton.Büyük ve İhtişamlı bir düğün organisyonuna adım atmaya hazırlanıyor.

10 Adet Özel gelinlik siparişi hazırlanıyor.

paris 2

Düğünün tam 3 gün süreceği ve bu süre zarfında 10 adet gelinlik giyeceği söylenenler arasında yer alıyor.Paris Hilton’un doğum günü olan 17 Şubat’ta sevgilisi Carter Reum’un evlilik teklifine evet demişti.Paris Hilton kendisi hakkında ortaya atılan hamile iddalarını ise kesin bir dil ile hayır cevabını vermiştir.

Paris Hilton’un Çantası İçin Ödediği Mini Servet’in Ne Kadar Olduğu Ortaya Çıktı

Paris Hilton’un para harcamayı en çok sevdiği aksesuar ise çantası olduğu bilinmektdir. Hermes marka çantası için 60 bin dolar’ı gözden çıkardığı ise söyleyen Paris Hilton çantanın özel bir üretim olduğu ve çok az sayı olduğunu belirtmiştir.Çantanın üzerinde ise 60 yakın Swarovski taşı bulunmaktadır.

paris 1

İçerik
Çocuklarınıza Parayı Kullanmayı Nasıl Öğretirsiniz?

Çocuklarınıza Parayı Kullanmayı Nasıl Öğretirsiniz? Çocuklara küçük yaştan finansal bilgiler vermek ve sorumluluk yüklemek gelişimi1

2 dk. 12 Okundu
İçerik
Uzun Mutfakların Kurtarıcı Fikirleri

Uzun Mutfakların Kurtarıcı Fikirleri ile mutfaklarınızda uyumu yakalamak artık çok kolay. Mutfak dekorasyonlarında sağlanan uyumluluk1

2 dk. 11 Okundu
İçerik
Nutuk, Artık Okullarda Dağıtılmayacak!

1927 yılında Atatürk tarafından kaleme alınan ve aynı yıl içerisinde de o dönemin demokrat partisinin1

3 dk. 33 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.
takipçi satın al