KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Oyunların Sistem Gereksinimlerine Göre Oynayabileceğiniz Oyunlar

Oyunların sistem gereksinimlerine göre oynayabileceğiniz oyunlar hepimizin sevdiğimiz oyuna göre öğrenmek istediğimiz bilgilerden birisidir. Sevdiğimiz bir oyunu oynamak istediğimiz bilgisayar ya da dizüstü bilgisayarımızın yetersiz olabiliyor. Bu oyunları güzel grafiklerle zorluk çekmeden oynamak hepimizin istediğimiz şeylerdir. Bazıları da bilgisayarının açabileceği daha basit oyunları tercih eder. Şimdi ise bu iki konuya değineceğim.

The Sims 4: Bu oyunun her ne kadar güzel grafikleri olsa da eğer kötü bir bilgisayar ile oynamak istiyorsanız grafik ayarlarını düşük bir seviyeye çekerek oynayabilirsiniz. Oyunu yüklü bir alan kaplamaktadır. Bu yüzden en az 17 GB yer ayırmanız gerekir. İşletim sisteminizin Windows 7, 8.1, 10 64 Bit olması lazım. Eğer iyi bir deneyim istiyorsanız Windows 10 64 Bit olmasında fayda var. Ram en az 4 GB olmalı. Ekran Kartınızın en minimum düzeyde GeForce 6600 GT, ATI Radeon X1300, Intel GMA X4500 olursa oyunu oynayabilirsiniz. Eğer oyun oynarken iyi bir deneyim istiyorsanız  GeForce GTX 650 ve üzeri olmalı ve Ram 8 GB olursa iyi bir oyun deneyimi yaşarsınız.

oyunlar

Valorant: Son zamanlarda popüler olan bu oyun için eski bir bilgisayar da oynamak sizin için zorlu olabilir. Bu yüzden işletim sisteminiz, ekran kartınız ve monitörünüz gibi belli parçaların iyi olması gerekir. Valorant oynamak için minimum sistem gereksinimleri işletim sisteminiz Windows 7, 8, 20 64 Bit olması iyi olur. Bellek 4 GB işlemci ise Intel Core 2 Duo E8400 (Intel) olması ekran kartınızın da minimum Intel HD Graphics 4000 olması gerekir.

Eğer bilgisayarınız kötü ise yeni oyunları açamıyorsa o halde daha basit oyunlar oynamayı deneyebilirsiniz. Örneğin Cuphead çizimleri ve yaşadıkları maceralar sizi büyüleyecektir. Özellikler çizimlerindeki sıcaklık, samimilik oyun oynama isteğinizi getirebilir. Undertale gibi hikayesi olan maceralı oyunları seviyorsanız bu oyun tam size göre grafikleri bilgisayarınızı fazla zorlamaz ayrıca oyunu oynarken arka plandaki müzikler sizi oyuna daha fazla odaklanmanıza yardımcı olur. Oyundaki hikayeler ise sizi oyuna daha da sürükleyecektir.

İçerik
Cyberpunk 2077 En İyi Silahlar Nelerdir?

Son zamanların en popüler oyunları arasında yer alan Cyberpunk 2077 oyununda en önemli olan şey1

6 dk. 174 Okundu
İçerik
Traktör Oyunları

Traktör Oyunları , özellikle araba oyunlarına ilgisi olan oyuncular için traktör oyunları, oldukça tercih edilebilir1

3 dk. 83 Okundu
İçerik
Kız Giydirme Oyunları Nedir ?

Kız Giydirme Oyunları Nedir ? kız giydirme oyunları ne giyecekleri hakkında fikri olmayan prenseslerimize, öğrencilerimize,1

3 dk. 81 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.