KATEGORİLER
Kripto Al Sat


İnternetsiz Oynanan Oyunlar

İnternetsiz Oynanan Oyunlar ile internetsiz kalıp canın sıkıldığında keyfini yerine getirtecek oyunlardır. Mobil paketinizde internetiniz bittiğinde keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak oyunlarla zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Çoğu tanıtacağım oyun fazla yer kaplamaz. O yüzden depolama alanınızın fazlasını oyunlara ayırmak zorunda değilsiniz.

Pou

Pou

Boyutu: 22,44 Mb Puan:4,3 Yapımcı: Zakeh Ltd.

Bu oyunda pou adında bir hayvana isim koyuyoruz. Daha sonra bu yavru pou’yu büyütüyoruz. Farklı odalara sahip. Odaları istediğiniz gibi arka plana farklı renklerde veya duvar kağıtlarını ayarlayabiliyoruz. Evdeki eşyaları geliştirebiliyoruz. Örneğin oyun odasındaki topu basketbol topu ya da bowling topu gibi farklı top ve renk seçeneği gibi seçim sunuyor. Bunlara ulaşmak için seviyemizin yüksek olması gerekiyor. Oyunda seviye sistemi çok önemli pek çok şey oyundaki seviyeye göre belirleniyor. Yiyeceğiniz yiyeceklerde ne kadar fazla seviyeniz yüksekse o kadar farklı yiyecek seçeneğiniz oluyor. Seviyelerle uğraşmak istemiyorsanız oyunda istediğiniz bir şeyi para vererek satın almanız gerekli. Seviyemizi yükseltmek için oyun oynamamız ve Pou’muzla ilgilenmemiz gerekli. Kendi rekorlarımızı ve oyunda verilen belirli rekorları geçerek oyundaki seviyemizi yükseltebiliyoruz. Pou acıkabiliyor, tuvaletini yapıyor, sağlığı bozulabiliyor, uykusu gelebiliyor ve oyun oynama ihtiyacı oluyor. Bunun dışında Pou dışarıya çıkabiliyor. Çiçekleri büyütebiliyorsunuz. Araba ile gezdirebiliyorsunuz. Pou’nun dış görünüşünü değiştirebiliyorsunuz. Sağlığı bozulduğunda oyundaki altınlarla ilaç alabiliyorsunuz.

Tiles Hop

Tiles Hop

Boyutu:89,04 Mb Puan:4,3 Yapımcı: AMANOTES PTE LTD

Oyunun özelliği topun atladığı yerleri tutturmak. Oyunun hızı arttırdıkça zorlaşıyor. Popüler, eğlenceli şarkılarla oyun daha güzel bir hal alıyor. Oyunda Piano Tiles’taki gibi 3 aşama bulunuyor. 3 aşamadan sonra şarkının yüzdesi tamamlanıyor ve devam ettiğinde rekora oynuyorsunuz.

Subway Surfers

Subway Surfers

Boyutu:359 Mb Puan:4,5 Yapımcı: SYBO Games

Oyunun amacı polisten kaçmak. Kaçarken altınları ve diğer eşyaları toplayabiliyoruz. Kelime avı ile sürpriz kutu geliyor. Kaçarken anahtar toplayabiliyoruz. Anahtar ile yakalandığımızda kaçmak için ya da oyunda karakter almak için kullanabiliyoruz. Topladığımız altınlarla hem karakter alabiliyoruz hem de oyunda satılan kaykay, güçlendiriciler ve sürpriz kutuları alabiliyoruz.

İçerik
PES 2020 Sistem Gereksinimleri

PES 2020 Sistem Gereksinimleri , Dünya üzerinden çok oynanan ve klasikleşmiş futbol simülasyon oyunlarından olan1

3 dk. 28 Okundu
İçerik
RDR 2 ERR_GX_STATE Hatası Nasıl Çözülür?

Red Dead Redemption 2, Rockstar Games tarafından birçok oyuncunun beğenisine kısa süre önce sunuldu. Her1

2 dk. 32 Okundu
İçerik
Minecraft Piston Nasıl Yapılır?

Pistonlar, etkileşim veya oyuncu olmaksızın bir blok yapısını hareket ettirmeye yarar. Minecraft dünyasında pek çok1

5 dk. 3985 Okundu
Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.

Sosyal Medyada bizi takip edin.