KATEGORİLER
Kripto Al Sat


Mobil İnternet Tarayıcıları (Chrome Alternatifi)

Her geçen gün gelişmeye devam eden akıllı telefon teknolojisiyle birlikte cihazlar geliştikçe içerisinde kullanılan uygulamalar da bazen yetersiz gelmeye başlayabiliyor. Bu uygulamaların başında internet tarayıcıları geliyor. Her internet tarayıcısının kendine göre özellikleri bulunduğu için hangisi size daha kullanışlı geliyorsa onu kullanmanız daha doğru olacaktır. Bu sebeple mobil internet tarayıcıları ile ilgili önerileri sizlere içeriğimizden sunarak sizlere fikir olması açısından katkı sunacağız.

Başarılı Mobil İnternet Tarayıcıları

1- Smooz (Android – iOS – Windows)

Bir internet tarayıcısının özellikle hızlı işlem yapabilmesi gerektiğini düşünüyorsanız bu noktada sizlere en iyi faydayı sağlayacak olan “Smooz Web Browser” ürününü deneyebilirsiniz. Bu tarayıcının liste içerisinde ilk sırada yer almasının en önemli sebebi kullanıcılara sunmuş olduğu hızlı işlem avantajıdır. Tarayıcı tek elle kullanımı fazlasıyla tercih eden kişiler için özel olarak indirmeye sunuluyor. Hâl böyle olunca siz de işlevselliğe önem veriyorsanız direkt olarak uygulama mağazalarından indirebilirsiniz.

2- CM Browser (Android – iOS – Windows)

Clean Master aracılığıyla kullanıcılara sunulan CM Browser, özellikle güvenliğe fazlasıyla önem veren kullanıcılar için birebirdir. Hem gizli gezinme modu hem de bunun yanı sıra sunmuş olduğu aşırı işlevsellik sayesinde tarayıcıyı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bu tarayıcının mükemmel bir şekilde optimize edilmiş olması, sizleri söz konusu tarayıcıyla hızlı işlemler yapmaya yönlendirecektir. Her anlamda sorunsuz bir internet deneyimi için bu tarayıcıyı indirebilirsiniz.

3- DuckDuckGo Privacy Browser (Android – iOS – Windows)

DuckDuckGo Privacy Browser, birçok kişi tarafından bilinmiyor olsa da kullanıcılarına sunduğu gizlilik avantajıyla ön plana çıkıyor. Hem boyut olarak küçük olması hem de Google Chrome ve Mozilla Firefox gibi işlevsel olması sebebiyle tercih edilebilir bir hal alıyor. Bu uygulamanın en önemli amacı isminden de anlaşıldığı gibi gizliliği ön plana çıkarmasıdır. Her geçen gün web ortamındaki gizliliğin çok önemli boyutlara gelmesi kullanıcıların özellikle kullandığı tarayıcılara daha fazla önem vermesine sebep oldu. Biz de bu noktada sizlere ilgili tarayıcıyı önererek katkı sağlamayı planlıyoruz.

4- Opera Web Browser (Android – iOS – Windows)

Opera Web Browser, özellikle oyuncuların tercih etmiş olduğu mobil internet tarayıcıları arasında yer alıyor. Hem güvenilirlik konusunda avantajlar sunuyor olması hem de ücretsiz VPN desteği ile gelmesi tarayıcının işlevini fazlasıyla arttırmaktadır. Bu sebeple siz de ilgili tarayıcıyı kolayca cihazınıza indirerek internette gezinme işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

5- Brave Web Browser

Brawe Web Browser, Opera’da olan birçok özelliği aynı anda sunuyor olsa da listemizin son sırasında yer almasının en önemli sebebi boyutunun oldukça yüksek olmasıdır. Birçok kullanıcı cihazında depolama alanı sıkıntısı çekerken bu tarayıcıyı mobil internet tarayıcıları listesinin ilk sıralarına koymanın mümkün olmadığını düşünüyoruz.

Bu içeriğimizde günümüzün en popüler mobil internet tarayıcıları ile ilgili detaylı bilgileri sizlere aktararak konu hakkında detaylı bilgiler almanızı sağladık.

İçerik
Şekilli Nick ve Semboller Kopyala – Yapıştır

Şekilli Nick ve Semboller Kopyala - Yapıştır , İnternetin evlerimize yayıldığı dönemde messenger uygulaması da1

22 dk. 224 Okundu
İçerik
Enjoy 20 Plus 5g

Enjoy 20 Plus 5g , akıllı telefonlar çağımızın en önemli buluşlarından biridir ve günümüzden lüks1

5 dk. 7 Okundu
İçerik
PUBG 60 FPS Veren Telefonlar Nelerdir?

Her geçen gün popülerliğini arttıran PUBG Mobile oyunu kullanıcılarına mükemmel bir oyun deneyimi sunmak için1

2 dk. 21 Okundu


Yorumlar

*
*

  • Hey!

    Bu yazıya henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu hemen sen yap.



Sosyal Medyada bizi takip edin.